ارز دیجیتالاقتصادی

Coinbase با تسویه 100 میلیون دلاری با تنظیم کننده مالی نیویورک برای تخلفات ضد پولشویی موافقت کرد – بیت کوین نیوز

بر اساس یک دستور رضایت امضا شده توسط سرپرست NYDFS آدرین هریس در 4 ژانویه 2023، Coinbase با پرداخت 100 میلیون دلار تسویه حساب با دپارتمان خدمات مالی نیویورک (NYDFS) موافقت کرده است. تنظیم کننده مالی نیویورک گفت که مشکلات مربوط به انطباق شناسایی شده است و کنترل های ضد پولشویی صرافی از سال 2020 تا 2021 ناکافی بود.

رگولاتور نیویورک 100 میلیون دلار Coinbase را به دلیل مسائل مربوط به انطباق با پولشویی جریمه کرد.

شرکت صرافی و نگهبانی رمزارز Coinbase (Nasdaq: سکه) با تسویه حساب 100 میلیون دلاری با تنظیم کننده ارشد مالی نیویورک NYDFS به دلیل عدم اعمال کنترل های مناسب ضد پولشویی در سال های 2020 و 2021 موافقت کرده است. Coinbase موافقت کرده است 50 میلیون دلار جریمه بپردازد و 50 میلیون دلار دیگر صرف اعمال ضد پولشویی لازم می شود. چک های سابقه پول شویی (AML).

کوین بیس فاقد پرسنل، منابع و ابزار کافی برای پیگیری این هشدارها بود و به سرعت به سطوح غیرقابل مدیریت رسید. دستور رضایت امضا شده توسط سرپرست Adrienne Harris جزئیات. تا پایان سال 2021، Coinbase تعداد انبوهی از هشدارهای نظارت بر تراکنش های بررسی نشده را به بیش از 100000 افزایش داد (که بسیاری از آنها ماه ها گذشته بودند) و تعداد مشتریان معوقه ای که نیاز به بررسی دقیق تر داشتند از 14000 فراتر رفت.

بررسی انطباق در سال 2020 آغاز شد و ادعای عدم وجود کنترل‌های بررسی پیشینه در سال 2018 آغاز شد. Coinbase در آن زمان موافقت کرد که یک بازرس مستقل استخدام کند تا مطمئن شود دستورالعمل‌های AML و شناخت مشتری (KYC) رعایت شده است. با این حال، مشکلات مربوط به انطباق همچنان ادامه داشت و تنظیم کننده نیویورک تصمیم گرفت در سال 2021 اقدامی انجام دهد. به همین دلیل است که چارچوب ما شرکت‌های رمزنگاری را مطابق با استاندارد بانک‌ها نگه می‌دارد.» سرپرست هریس گفت.

در همین حال، Coin سهام Coinbase بر اساس اخبار به جای کاهش، جهش کرد، زیرا سهام در روز چهارشنبه 6.74 درصد افزایش یافت. کوین بیس نیز پاسخ داد به تسویه حساب در وبلاگ خود پرداخته و خاطرنشان کرد که “50 میلیون دلار سرمایه گذاری در برنامه انطباق طی دو سال آینده متعهد شده است.” پیام پست وبلاگ صرافی در مورد تسویه حساب NYDFS ادامه داد:

ما این قطعنامه را گامی حیاتی در تعهد خود به بهبود مستمر، تعامل با تنظیم‌کننده‌های کلیدی و فشار خود برای انطباق بیشتر در فضای رمزنگاری – برای خود و دیگران می‌دانیم.

برچسب ها در این داستان

50 میلیون دلار جریمه، 100 میلیون، 2018، 2020، 2021، آدرین هریس، AML، بررسی سابقه AML، مبارزه با پولشویی، کنترل های ضد پول شویی، بانک ها، سکه، Coinbase، Compliance، مشکلات انطباق، دستور رضایت، شرکت های رمزنگاری ، صرافی رمزنگاری، شرکت نگهبانی، بررسی دقیق، تنظیم کننده مالی، تامین مالی غیرقانونی، ناکافی، بازرس مستقل، تحقیق، شناخت مشتری، دستورالعمل های KYC، Nasdaq: COIN، تنظیم کننده نیویورک، NYDFS، تسویه، سهام، نظارت بر تراکنش

نظر شما در مورد تسویه حساب Coinbase با تنظیم کننده مالی نیویورک به دلیل عدم کنترل انطباق چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Coinbase با تسویه 100 میلیون دلاری با تنظیم کننده مالی نیویورک برای تخلفات ضد پولشویی موافقت کرد - بیت کوین نیوز

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا