ارز دیجیتالاقتصادی

Concero با Bitcoin.com همکاری می کند و VERSE را در پلتفرم ادغام می کندبیانیه مطبوعاتی. Concero.io همکاری خود را با اکوسیستم Verse در bitcoin.com اعلام می کند و گام بعدی را برای مقابله با تمرکز در صنعت برمی دارد. با هم‌افزایی هر دو شرکت که حول محور نگهداری شخصی و سهولت استفاده هماهنگ شده‌اند، این همکاری به کاربران اجازه می‌دهد تا با توکن Verse در میان زنجیره‌ای DEX و جمع‌آوری Staking Concero تعامل داشته باشند.

Concero ماموریت دارد تا تمرکز را با مقابله با اکثر مسائل برجسته در DeFi مانند نقدینگی، هزینه، سرعت، سهولت استفاده و ارائه جایگزینی برای وضعیت موجود به چالش بکشد. همانطور که بنیانگذاران Concero، اندی بوهوتسکی و اولگ کرون اشاره کردند – “با پیشرفت های تکنولوژیکی اخیر، اکنون می توان یک جایگزین غیرمتمرکز برای صرافی های متمرکز بدون مصالحه هایی که از زمان شروع صنعت در DeFi رایج بود ایجاد کرد.” نقشه راه Concero شامل یک زیرساخت زنجیره ای کاملاً جدید است که توسط CCIP Chainlink، انتزاع حساب و یک پروتکل P2P غیرمتمرکز طراحی شده است که به قدرت نسل بعدی وب 3.0 کمک می کند.

اکوسیستم Verse و نشانه آن گامی در مسیر درست برای صنعت است و دیدن چنین شرکتی که قدم‌هایی را به سمت قلمروی خود نگهبانی و برنامه‌های کاربر محور در تلاش برای ورود میلیارد کاربر بعدی به وب می‌کند، شاداب است. 3.0. از طریق این نوع ابتکارات و پیشرفت‌ها از سوی شرکت‌های برجسته، ما شاهد پذیرش جهانی واقعی فناوری کریپتو و بلاک چین به‌عنوان یک کل خواهیم بود.

با نوآوری های بیشتر و بیشتر از سوی هر دو شرکت، این همکاری آغاز یک مشارکت بزرگ است. به مناسبت این موضوع، کمپین جدیدی با 1000 دلار پاداش در طی دو هفته راه اندازی شده است. بحتما شرکت کنید و اولین آیه خود را از طریق Concero خریداری کنید! بیشتر بخوانید و شرکت کنید اینجا. ( https://galxe.com/concero/campaign/GCYhYtURMx )

توییتر – https://twitter.com/concero_io

سایت اینترنتی – https://www.concero.io/

اختلاف – https://discord.gg/cgg8wwAjPT

 

 

 


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا