ارز دیجیتالاقتصادی

Consensys 3 میلیارد دلار ارزش گذاری در دور آینده مالی را هدف گرفته است – اخبار بیت کوین

Consensys ، بوتیک نرم افزاری مبتنی بر اتریوم ، در نظر دارد تا در دور تامین مالی آینده خود به ارزش 3 میلیارد دلار برسد. این شرکت می تواند از آب و هوای صعودی که صنعت در حال حاضر تجربه می کند برای دستیابی به این نقطه عطف مهم استفاده کند. همچنین ، Consensys با خرید Treum ، توسعه دهنده سرویس موسیقی NFT EulerBeats ، عضلات اقتصادی خود را خم می کند.

Consensys با هدف+ میلیارد دلار ارزش گذاری در دور بعدی تامین مالی

بر اساس اطلاعات ، Consensys ، یکی از اصلی ترین ارائه دهندگان نرم افزار در اکوسیستم اتریوم ، قصد دارد به ارزش 3 میلیارد دلاری برسد. منتشر شده توسط FT این شرکت که توسط جوزف لوبین Ethereum OG رهبری می شود ، قصد دارد از موقعیت خود در اکوسیستم و بازار گاو نر دم برای دستیابی به هدف موفقیت آمیز استفاده کند.

Consensys با ارائه Infura ، سرویسی که توسعه و استقرار برنامه های مبتنی بر Ethereum را آسان می کند ، چندین نرم افزار نمادین در اکوسیستم اتریوم ارائه می دهد. Metamask ، یک کیف پول defi در همه جا که توسط شرکت توسعه یافته است ، بیش از 10 میلیون کاربر فعال ماهانه از آن استفاده می کنند.

پایین و دوباره

اما Consensys همیشه از ترجیحی که سرمایه گذاران امروزه به آن می دهند برخوردار نبوده است. این شرکت روزهای سختی را پشت سر گذاشته است ، مجبور شد بخشی از نیروی کار خود را سال گذشته در دوره رکود کاهش دهد. با این حال ، ظهور بخش مالی غیر متمرکز و علاقه به آینده اتریوم توسط شرکای مختلف موسسه ای سنگین باعث شده است که Consensys دوباره به عنوان یکی از مهمترین بوتیک های نرم افزاری اکوسیستم مطرح شود.

آخرین دور سرمایه گذاری شرکت در ماه آوریل اتفاق افتاد ، زمانی که شرکت 65 میلیون دلار از چندین شرکت مهم مانند JPMorgan ، Mastercard ، UBS AG ، Protocol Labs ، Maker Foundation ، Fenbushi ، The LAO و Alameda Research جمع آوری کرد. در آن زمان شرکت اظهار داشت این بودجه برای “تسریع همگرایی برنامه های مالی غیر متمرکز (DeFi) و Web3 در اتریوم با زیرساخت بلاک چین سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد.”

با این حال ، Consensys اکنون همانطور که امروز اعلام کرده است ، عضلات اقتصادی خود را خم می کند به دست آورد و Treum را با مبلغ نامعلومی یکپارچه کرد. خرید Treum ، توسعه دهندگان Eulerbeats (یک پروژه مبتنی بر اتریوم با استفاده از الگوریتم های هنری و آهنگ های صوتی) ، به شرکت تمرکز جدیدی در رابطه با بازار NFT که در این سال گذشته رونق داشته است ، می دهد.

نظر شما در مورد آخرین دور سرمایه گذاری Consensys و خرید اخیر Treum چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

اعتبار تصویر: Shutterstock ، Pixabay ، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست پیشنهاد خرید یا فروش یا توصیه یا تأیید هرگونه محصول ، خدمات یا شرکت ها نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری ، مالیاتی ، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده آن به طور مستقیم یا غیرمستقیم در قبال هرگونه خسارت یا زیان ناشی یا ادعا شده ناشی از یا در ارتباط با استفاده یا تکیه بر هرگونه محتوا ، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ، مسئول نیستند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا