ارز دیجیتالاقتصادی

Crypto ایجاد مشاغل مفید را امکان پذیر می کند و “آیا اینجاست که بمانید” – اخبار ویژه بیت کوین

به گفته بیل آکمن، میلیاردر و مدیر عامل مدیریت سرمایه پرشینگ اسکوئر، در حالی که توکن‌های رمزنگاری توسط مروجین غیراخلاقی برای تداوم کلاهبرداری استفاده می‌شوند، «می‌توانند به شکل‌گیری کسب‌وکارهای مفید کمک کنند». آکمن، منتقد قبلی دارایی های دیجیتال، اصرار دارد که «کریپتو اینجاست که بماند» و وقتی جامعه به درستی تنظیم شود سود بیشتری خواهد برد.

Crypto یک “اهرم قدرتمند در دسترسی به نیروی کار جهانی برای پیشبرد پروژه”

بیل آکمن، مدیر صندوق سرمایه گذاری میلیاردر آمریکایی، گفت – پس از مطالعه برخی پروژه های رمزنگاری – او اکنون معتقد است که “کریپتو می تواند به شکل گیری کسب و کارها و فناوری های مفیدی کمک کند که تاکنون امکان ایجاد آنها وجود نداشت.” به گفته این میلیاردر، توانایی صدور و استفاده از توکن های رمزنگاری «برای تشویق شرکت کنندگان در یک سرمایه گذاری، اهرم قدرتمندی برای دسترسی به نیروی کار جهانی برای پیشبرد یک پروژه است».

با این حال، آکمن در 20 نوامبر اصرار داشت تاپیک توییتر که رمزارز، درست مانند تلفن و اینترنت قبل از آن، می تواند ابزار مفیدی برای تسهیل کلاهبرداری باشد. برای حمایت از این استدلال، او به این اشاره کرد که چگونه «مبلغان غیراخلاقی می‌توانند توکن‌هایی را صرفاً برای تسهیل طرح‌های پمپ و تخلیه ایجاد کنند». بر اساس محاسبه میلیاردر، “اکثریت قریب به اتفاق سکه های رمزنگاری شده برای اهداف کلاهبرداری استفاده می شود تا برای ایجاد مشاغل قانونی.”

Ackman که بنیانگذار و مدیر عامل Pershing Square Capital Management است، علیرغم برجسته کردن مواردی که به‌عنوان نقص‌های کریپتو می‌بیند، از دو پروژه Helium و DIMO برای توضیح اینکه چرا دیدگاه خود را تغییر داده است، استفاده می‌کند. او گفت:

هلیوم یک شبکه جهانی Wi-Fi ایجاد کرد که توسط Limebike و دیگران برای ردیابی دستگاه ها در سطح جهانی و همچنین برای سایر کاربردهایی که از دسترسی به شبکه های Wi-Fi جهانی بهره می برند استفاده می شود. شبکه جهانی 974 هزار نقطه اتصال هلیوم توسط افرادی ایجاد شده است که هات اسپات های هلیوم را برای استخراج HNT، توکن اصلی آن، خریداری و مستقر کرده اند.

به گفته آکمن، مشتریانی که می خواهند از شبکه استفاده کنند، مجبورند HNT را بخرند و آن را بسوزانند. آکمن افزود: تقاضا برای توکن های HNT در نهایت به تقاضا برای شبکه مرتبط است.

در رابطه با DIMO، یک اکوسیستم غیرمتمرکز مبتنی بر داده که به دنبال ایجاد ارتباط بین مالکان خودرو با تولیدکنندگان است، این میلیاردر گفت که او همچنین در نظر دارد “بازاری دو طرفه برای توکن‌های DIMO در طول زمان توسعه یابد که در آن کاربران داده، توکن‌هایی را می‌خرند و می‌سوزانند که توسط صاحبان خودرو ساخته شده است. با دستگاه های جمع آوری داده DIMO.

سرمایه گذاری رمزنگاری به عنوان یک سرگرمی

در همین حال، این میلیاردر بیشتر در موضوع توییتر اذعان کرد که یک سرمایه گذار در DIMO است. او افزود که سرمایه‌گذاری‌های کلی او در پروژه‌های مرتبط با رمزنگاری کمتر از ۲ درصد از دارایی‌های او است. آکمن با هشدار به بیش از 500 هزار دنبال کننده خود، گفت:

من بیشتر به عنوان یک علاقه‌مند به یادگیری سرمایه‌گذاری می‌کنم تا به عنوان یک سرمایه‌گذار دقیق، زیرا زمان صرف سرمایه‌گذاری‌های غیر Pershing Square را به حداقل می‌رسانم.

آکمن که قبلاً گفته بود توکن‌های رمزنگاری مانند بیت‌کوین ارزش ذاتی ندارند، به این موضوع پایان داد که «کریپتو برای ماندن است» و زمانی که به‌درستی تنظیم شود، پتانسیل سودمندی بیشتری را دارد.

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Crypto ایجاد مشاغل مفید را امکان پذیر می کند و "آیا اینجاست که بمانید" - اخبار ویژه بیت کوین

ترنس زیموارا

ترنس زیموارا روزنامه نگار، نویسنده و نویسنده برنده جایزه زیمبابوه است. او به طور گسترده در مورد مشکلات اقتصادی برخی از کشورهای آفریقایی و همچنین اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می توانند راه فراری را برای آفریقایی ها فراهم کنند، نوشته است.


اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، T. Schneider / Shutterstock.com

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا