ارز دیجیتالاقتصادی

Crypto Exchange Binance در شراکت جدیدی که به دنبال تعمیق پذیرش کریپتو در آفریقا است – اخبار بیت کوین آفریقا


صرافی ارزهای دیجیتال Binance اخیراً اعلام کرد که با همکاری سرویس پخش ویدیوی آفریقایی Showmax، همکاری‌هایی را برای تعمیق پذیرش کریپتو توصیف کرده است. کاربران بایننس که برای فعال شدن در Web3 ثبت نام می کنند، یک اشتراک یک ماهه استریم ویدیو پاداش دریافت می کنند.

آفریقایی ها از بلاک چین استقبال می کنند

صرافی ارزهای دیجیتال Binance اعلام کرد که با سرویس پخش ویدئو Showmax در همکاری که به دنبال تعمیق پذیرش کریپتو در آفریقا است، شریک شده است. به گزارش روز کاری گزارش، حدود 500 کاربر نیجریه ای Binance که برای شرکت فعال در Web3 ثبت نام می کنند، با یک اشتراک یک ماهه پخش ویدیو پاداش خواهند گرفت.

امانوئل ابانهیتا، مدیر صرافی بایننس، با اشاره به آخرین کمپین صرافی رمزنگاری برای ارائه کریپتو به توده‌ها، گفت:

ما خوشحالیم که با Showmax همکاری می کنیم تا فرصتی باورنکردنی برای کاربران جدید خود فراهم کنیم تا در Web3 شرکت کنند. این تبلیغ در زمانی انجام می شود که بسیاری از آفریقایی ها مشتاقانه از فناوری زیربنایی پشت رمزنگاری استقبال می کنند.

Ebanehita اضافه کرد که آخرین کمپین همچنین تعهد صرافی رمزارز را به استفاده از “پلتفرم‌های قابل دسترس و راحت” نشان می‌دهد و امکان مشارکت در اقتصاد دیجیتال را برای کاربران فراهم می‌کند.

Opeoluwa Filani، مدیر کل Showmax نیجریه، این همکاری را ستود که باعث می شود افراد بیشتری از پلتفرم پخش ویدیوی شرکت او استفاده کنند.

با توجه به روز بیزینس، کاربرانی که مایل به ثبت نام در طرح آموزش و پذیرش رمزنگاری بایننس هستند باید ثبت نام را تکمیل کرده و تراکنشی به ارزش 10 دلار انجام دهند. کاربران با پر کردن فرم شرکت در کمپین را تایید می کنند.

ایمیل خود را اینجا ثبت کنید تا به‌روزرسانی هفتگی اخبار آفریقا را به صندوق ورودی خود دریافت کنید:

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Crypto Exchange Binance در شراکت جدیدی که به دنبال تعمیق پذیرش کریپتو در آفریقا است - اخبار بیت کوین آفریقا

ترنس زیموارا

ترنس زیموارا روزنامه نگار، نویسنده و نویسنده برنده جایزه زیمبابوه است. او به طور گسترده در مورد مشکلات اقتصادی برخی از کشورهای آفریقایی و همچنین اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می توانند راهی برای فرار آفریقایی ها فراهم کنند، نوشته است.


اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا