ارز دیجیتالاقتصادی

DeHub با اعلام قرعه کشی جدید 1 میلیون دلاری NFT تاریخ ساز شد – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

بیانیه مطبوعاتی. با افزایش شدید تورم و کاهش فرصت‌ها، تعداد فزاینده‌ای از افراد در سرتاسر جهان به قرعه‌کشی، قرعه‌کشی و سایر تلاش‌های قمار به عنوان تنها راه فرار روی می‌آورند. مشکل اینجاست که هیچ راهی برای اثبات مشروع بودن هر کدام در بازار وجود ندارد. قرعه کشی روشی برای جمع آوری سرمایه از طریق فروش بلیط های شماره دار است که یک یا چند مورد از آنها به صورت تصادفی قرعه کشی می شود و برنده یا برندگان جایزه دریافت می کنند. به این ترتیب، DeHub دارد اخیرا اعلام شده است آنها پروتکل قرعه کشی NFT را ساخته و راه اندازی کرده اند که به طور قابل اثبات منصفانه است و در زنجیره با استفاده از Chainlink VRF (عملکرد تصادفی قابل تأیید) از طریق اولین قرعه کشی میلیون دلاری NFT در جهان است. نه تنها بازیکنان در نهایت شفافیتی را که شایسته آن هستند به دست می‌آورند، حتی از دست دادن «NFTickets» همچنان ابزار و دسترسی به برنامه‌های DeHub را فراهم می‌کند.

در مورد قرعه کشی DeHub چه چیزهایی باید بدانید؟

هزینه شرکت در قرعه کشی فقط 11 دلار (BUSD) است و شرکت کنندگان شانس برنده شدن خانه 1 میلیون دلاری (یا ارزش معادل آن در استیبل کوین) در بریتانیا را دارند. این در واقع اولین قرعه کشی خانه بر اساس فناوری بلاک چین است، که به این معنی است که به طور قابل اثبات منصفانه، قابل تأیید و شفاف است. رویدادها کلاهبرداری هستند و شرکت کنندگان معمولاً پول خود را از دست می دهند و اکثر آنها نیز پول خود را پس نمی گیرند. Raffal.com گزارش داد که در 18 ماه گذشته بیش از 3.5 میلیون بلیت در 65 قرعه کشی خانگی فروخته است، اما تنها 17 نفر دست به دست هم داده اند. تا کنون، DeHub بیش از 100 “NFTicket” برای اولین خانه در حال قرعه کشی فروخته است، که بخشی از مجموعه املاک و مستغلات 8 رقمی است که تیم همچنین در حال حاضر در حال تولید سرمایه از طریق انحلال مستقیم و پیشگامی است، به طور قابل اثبات قرعه کشی منصفانه و تصادفی

چرا قرعه کشی مهم است؟

هر ساله میلیون ها نفر در بریتانیا قربانی کلاهبرداری های قرعه کشی می شوند. این یک صنعت غیرقانونی است که آسیب پذیرترین قشر را شکار می کند. از آنجایی که تورم بیشتر طبقه کارگر و متوسط ​​را فقیر می‌کند، تعداد فزاینده‌ای از مردم چاره‌ای جز این نخواهند داشت که از روی ناامیدی به این قرعه‌کشی‌ها روی آورند، زیرا ممکن است راه دیگری برای خروج از وضعیت مالی فعلی خود نبینند. با این حال، مسئله اصلی این است که هیچ راهی برای اثبات منصفانه و قابل اعتماد بودن یک قرعه کشی وجود ندارد. بدتر از آن، دولت بریتانیا قرعه کشی را تنظیم نمی کند و بهترین سابقه را در صنعت کریپتو و بلاک چین نیز ندارد. DeHub دریافته است که نیاز آشکاری به قرعه کشی وجود دارد که نه تنها سودآور باشد، بلکه قابل اعتماد و قابل اعتماد نیز باشد. DeHub با میزبانی قرعه کشی عادلانه 1 میلیون دلاری روی زنجیره با استفاده از NFT ها و عملکرد تصادفی تایید شده Chainlink، یک مشکل بزرگ در جهان را حل می کند و همزمان جان تازه ای به صنعت می بخشد و یک مورد استفاده نوآورانه برای فناوری بلاک چین و NFT ها ارائه می دهد.

درباره DeHub

DeHub تلاش می کند تا قطب برتر سرگرمی و سبک زندگی در بخش بلاک چین باشد. DeHub با ایجاد ادغام‌های بلاک چین در دنیای واقعی به منظور بهبود مستمر تجربه کاربر و همچنین ارائه حفاظت پیشرفته در طیف گسترده‌ای از حوزه‌های مختلف و در عین حال مرتبط به هم، از فناوری بلاک چین برای ایجاد ادغام‌هایی در دنیای واقعی استفاده می‌کند که زندگی را در سطح جهانی بهبود می‌بخشد و در عین حال اهمیت آن را برجسته می‌کند. فن آوری. توکن بومی پلتفرم، $DEHUBبنابراین، می‌تواند برای اهداف مختلفی مانند دسترسی به ویژگی‌های برنامه مانند بازی‌های آرکید یا بازی، تماشای محتوای موجود و رای‌گیری در مورد تأمین مالی محتوا، تمدید و لغو در مقاومت در برابر سانسور جریان d’dapp استفاده شود. کاربران همچنین می‌توانند توکن یا هر استیبل کوین سازگار را از طریق بازار دیجیتال و فیزیکی متقاطع DeHub خرج کنند تا مجموعه‌ای از محصولات را به دست آورند که همگی به عنوان NFT امن و قابل معامله هستند. علاوه بر این، راه‌های متعددی برای کسب درآمد در سرتاسر پلتفرم وجود دارد، از جمله بازی، تماشا، ایردراپ شریک، تعامل و شرط‌بندی، اما نه محدود به آن، با روش‌های بیشتری که DeHub به توسعه برنامه‌های غیرمتمرکز بتا و آلفا (dApps) ادامه می‌دهد.

برای اطلاعات بیشتر و به‌روزرسانی‌های منظم، حتماً به رسمی DeHub مراجعه کنید سایت اینترنتی به همان خوبی توییتر، تلگرام و اختلاف نظر کانال ها


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، دقت لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

DeHub با اعلام قرعه کشی جدید 1 میلیون دلاری NFT تاریخ ساز شد - بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

رسانه Bitcoin.com

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا