دانش و فناوریموبایل و تبلت

Echo Show 8 Smart Display با تخفیف روز 2023


این نمایشگر هوشمند محبوب را با تخفیف 54 درصدی قبل از پایان یافتن روزهای پرایم بیگ دیل بگیرید.

echoshow8

آمازون / پرز جیبی

Amazon Echo Show 8 (نسل دوم)

60 دلار 130 دلار 70 دلار صرفه جویی کنید

Echo Show 8 یک تلویزیون، هاب هوشمند، تلفن، کامپیوتر و موارد دیگر در یک واحد جمع و جور است. جای تعجب نیست که چرا بسیاری از مردم آن را ستایش می کنند، اما کاهش قیمت 70 دلاری Prime Day فقط تا پایان روز ادامه خواهد داشت.

ما تقریباً برای همه چیز از Amazon Echo Show 8 استفاده می کنیم — زیرا تقریباً همه چیز را می تواند انجام دهد. و با توجه به پایان یافتن روزهای معاملات بزرگ آمازون، ایده خوبی است که تا زمانی که تخفیف هنگفت ادامه دارد، یکی از آن ها را بگیرید. قیمت اولیه 130 دلار بود، که ما فکر می‌کردیم برای شروع معامله‌ای بود، و اکنون پیشنهاد محدود قیمت را با 54 درصد کاهش به 60 دلار کاهش داد. بنابراین، اگر می‌خواهید هم برای سرگرمی و هم برای جعبه ابزار دیجیتال خانه‌تان امتیاز یک‌دستی کسب کنید، اکنون زمان مناسبی است.


چرا باید Amazon Echo Show 8 را دریافت کنم؟

هنگام خرید سیستم خانه هوشمند آمازون گزینه های زیادی وجود دارد و حتی گزینه های زیادی فقط در خانواده Echo Show وجود دارد. این نسخه نسل دوم تمام مزایای بلندگوهای هوشمند مانند Echo Dot را دارد، اما با نمایشگر HD خود نیز امکانات را افزایش می دهد. این بدان معناست که می توانید از آن به عنوان سیستم دوربین امنیتی، مانیتور کودک، دستگاه نتفلیکس، تلفن ویدیویی، قاب عکس دیجیتال و موارد دیگر استفاده کنید. این پیشنهاد آمازون برای یک تبلت رده بالا با الکسا داخلی و بلندگوهای استریو با کیفیت است.

Echo Show 8 همچنین دارای ویژگی های امنیتی برای محافظت از حریم خصوصی شما است، از جمله سوئیچ برای خاموش کردن دوربین و میکروفون. خود صفحه‌نمایش با رنگ‌های روشن و غنی که در صفحه‌نمایش HD ظاهر می‌شوند، بسیار زیباست. بهترین از همه، این است که به راحتی با سایر دستگاه های هوشمند جفت می شود و آن را به یک مرکز مرکزی زیبا برای خانه هوشمند شما تبدیل می کند. و البته، از تمام خرد الکسا بهره می‌برد، بنابراین می‌توانید هنگام پختن کباب تعطیلات، یادآوری تنظیم کنید. این مجموعه ای از معاملات عالی را از آمازون در دستگاه های Echo خود جمع می کند، و ما فکر می کنیم که این یکی با توجه به قابلیت ها و قیمت بسیار با تخفیف آن ارزش سرمایه گذاری را دارد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا