دانش و فناوریموبایل و تبلت

EE به طور انحصاری عینک Nreal Air AR را در بریتانیا ارائه خواهد کرد

(Pocket-lint) – EE در حال ورود به دنیای مجازی است و تأیید می کند که عینک Nreal Air AR را در بریتانیا عرضه خواهد کرد.

Nreal Air طرحی شبیه به یک عینک آفتابی ارائه می‌کند، که وقتی با اپلیکیشن تلفن هوشمند Nreal Nebula جفت شود، می‌تواند تجربیات واقعیت افزوده را در حرکت ارائه دهد.

با بهره گیری از آخرین اتصال 5G EE، می توانید یک صفحه مجازی تا 201 اینچ برای لذت بردن از محتوا به روشی کاملاً جدید دریافت کنید.

واقعی

Nreal Air را به‌عنوان یک سینمای قابل حمل در نظر بگیرید، چیزی که می‌توانید از بازی یا فیلم‌های روی صفحه‌نمایش بزرگ‌تر، درست در خط چشم‌تان، به جای تماشای گوشی خود لذت ببرید. البته، شما به آن اتصال کابل به تلفن خود نیز نیاز دارید.

در عینک Nreal Air یک جفت نمایشگر OLED وجود دارد که محتوا را درست در مقابل چشمان شما قرار می دهد، در حالی که دو بلندگوی “گوش باز” وجود دارد. به جای اینکه آنها را به گوش خود وصل کنید، به صدایی که از عینک می آید گوش می دهید تا کاملاً منزوی نشوید.

البته، این گزینه برای استفاده از لوازم جانبی دیگر، مانند کنترلر بازی، با تلفن شما وجود دارد – بنابراین طیف کاملی از امکانات در دسترس است.

EEعکس Nreal Air 4

چند حالت مختلف وجود دارد که توسط Nreal Air پشتیبانی می‌شود – Air Casting به شما امکان می‌دهد صفحه گوشی خود را از طریق عینک روی یک صفحه نمایش بسیار بزرگ‌تر منعکس کنید، در حالی که حالت MR Space همه چیز را یک قدم جلوتر به واقعیت ترکیبی می‌برد و به عنوان مثال به شما این امکان را می‌دهد. ، برای باز کردن چندین صفحه بزرگ در یک فضای مجازی تا بتوانید دو چیز را همزمان تماشا کنید.

خبر پیشنهادی:   سونی از برخی از بازی هایی که در Pla جدید گنجانده خواهند شد رونمایی کرد

Nreal Air حرکت سر شما را ردیابی می‌کند، از لنزهای تجویزی پشتیبانی می‌کند و یک میکروفون نیز دارد.

کاری که این عینک انجام نمی دهد پذیرش هرگونه ورودی بصری از دنیای اطراف شما است – هیچ دوربینی وجود ندارد، بنابراین از پوشش های تقویت شده یا کنترل های حرکتی پشتیبانی می شود.

EE گفته است که قیمت گذاری در اواخر بهار امسال نزدیک به عرضه خواهد شد. البته هدف ما این است که خلاصه‌ای کامل از تجربه‌ای را که در اسرع وقت به دست خواهید آورد، به شما ارائه دهیم، اما شما می‌توانید علاقه خود را ثبت کنید. در وب سایت EE.

نوشته کریس هال
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا