ارز دیجیتالاقتصادی

ETH، بیت کوین بیش از 10٪ به عنوان Big 2 Lead Crypto Rebound – به روز رسانی بازار اخبار بیت کوین

از آنجایی که پشتیبانی زندگی LUNA در روز جمعه کاملاً خاموش شد، بیت کوین و ETH افزایش یافت و قیمت ها تا 10 درصد افزایش یافت. افزایش قیمت امروز شاهد صعود بیت کوین به بالای 30000 دلار بود ETH بار دیگر بالاتر از سطح 2000 دلار معامله شد.

بیت کوین

بیت کوین در جلسه امروز رشد کرد و در معاملات بالاتری قرار گرفت، زیرا بازارها کمی پس از فروش در اوایل هفته بهبود یافتند.

پس از دوره‌ای که در هفت روز از هشت روز گذشته سقوط کرد، بزرگترین ارز دیجیتال جهان در روز جمعه کاملاً در سبز بود.

بیت کوین/USD در اوایل جلسه امروز به بالاترین سطح روزانه 30,921.27 دلار رسید و قیمت ها تا 10 درصد در اوج رالی افزایش یافت.

ETH، بیت کوین بیش از 10٪ به عنوان Big 2 Lead Crypto Rebound - به روز رسانی بازار اخبار بیت کوین
بیت کوین/ USD – نمودار روزانه

افزایش قیمت امروز پس از آن اتفاق می افتد که قیمت ها تقریباً به زیر 26000 دلار در طول روز گذشته کاهش یافت که پایین ترین سطح برای بیت کوین از اواخر سال 2020

با نگاهی به نمودار، به نظر می رسد که کف قیمتی پیدا شده است، با امتیاز 28860 دلاری که به عنوان حمایت عمل می کند، و در این سطح بود که رالی امروز آغاز شد.

در زمان نگارش، ما اکنون با قیمت 30727.01 دلار معامله می‌شویم که 8.75 درصد بیشتر از پایین‌ترین قیمت دیروز است، و برخی گاوها احتمالا سقف 32500 دلار را به عنوان نقطه خروج هدف قرار داده‌اند.

اتریوم

ETH همچنین در روز جمعه از پایین ترین سطح چند ماهه خود فاصله گرفت، زیرا قیمت ها بار دیگر بالای سطح 2000 دلار معامله شدند.

خبر پیشنهادی:   میلیاردر ری دالیو در داووس صحبت می کند - می گوید "بلاک چین عالی است، اما بیایید آن را طلای دیجیتال بنامیم" - بیت کوین نیوز

پس از پایین ترین قیمت 1874.51 دلار در جلسه روز پنجشنبه، دومین توکن بزرگ جهان امروز بیش از 10 درصد افزایش یافت و به بالاترین رقم 2128.34 دلار رسید.

شبیه به بیت کوین، به نظر می رسید اتریوم برای خود کف پیدا کرده است و از کف 1950 دلاری به عنوان سکوی پرشی برای رالی امروز استفاده کرده است.

ETH، بیت کوین بیش از 10٪ به عنوان Big 2 Lead Crypto Rebound - به روز رسانی بازار اخبار بیت کوین
ETH/ USD – نمودار روزانه

با وجود این افزایش قیمت، ETH/USD همچنان بیش از حد فروش است و در حدود سطح 33 است که یک نقطه مقاومت بلندمدت نیز می باشد.

اگر این سقف شکسته شود، ممکن است گاوهایی را ببینیم که به دنبال حرکت به سمت نقطه 2350 دلار هستند، سطحی که برخی به تنهایی آن را سقف می دانند.

به طور کلی، ETH در هفت روز گذشته همچنان بیش از 20 درصد کاهش یافته است بیت کوین در همان دوره 15 درصد کاهش یافت.

آیا این آخرین نقاط پشتیبانی این آخر هفته ثابت خواهند ماند؟ نظرات خود را در نظرات زیر بیان کنید.

ETH، بیت کوین بیش از 10٪ به عنوان Big 2 Lead Crypto Rebound - به روز رسانی بازار اخبار بیت کوین

الیمان دامبل

Eliman دیدگاه التقاطی را به تجزیه و تحلیل بازار ارائه می دهد، زیرا به عنوان مدیر کارگزاری، مربی تجارت خرده فروشی و مفسر بازار در Crypto، Stocks و FX کار کرده است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا