ارز دیجیتالاقتصادی

ETH نزدیک به 1700 دلار برای شروع آخر هفته باقی می ماند – به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز


پس از گزارش روز جمعه حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده (NFP)، اتریوم به معاملات نزدیک به سطح مقاومت کلیدی 1700 دلار در روز شنبه ادامه داد. گزارش دیروز نشان داد که در ژانویه 517000 شغل به اقتصاد ایالات متحده اضافه شد که بهتر از 185000 شغلی است که بسیاری انتظار داشتند. با این حال، بیت کوین عمدتاً ادغام شد، زیرا معامله گران به سمت کسب سودهای اخیر حرکت کردند.

بیت کوین

بیت کوین (بیت کوین) برای شروع آخر هفته پایین تر حرکت کرد، زیرا معامله گران همچنان به سود خود پس از صعود اخیر به بالاترین سطح شش ماهه ادامه دادند.

پس از بالاترین قیمت 23678.10 دلار در روز جمعه، بیت کوین/دلار آمریکا در اوایل جلسه روز شنبه به پایین ترین حد روزانه 23279.96 دلار سقوط کرد.

کاهش امروز باعث شد که بیت کوین برای سومین روز متوالی سقوط کند و به دنبال بالاترین رقم 24262 دلاری روز پنجشنبه رخ داد. بیت کوینبالاترین نقطه از اوایل آگوست سال گذشته است.

ETH نزدیک به 1700 دلار برای شروع آخر هفته باقی می ماند - به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز
بیت کوین/ USD – نمودار روزانه

در نتیجه کاهش اخیر، شاخص قدرت نسبی 14 روزه بیت کوین (RSI) اکنون روی 68.41 است.

این مقدار اندکی بالاتر از یک نقطه حمایت در 68.00 است، که سطحی است که از 11 ژانویه شکسته نشده است.

اگر این کف در جلسه امروز نتواند حفظ شود، احساسات نزولی احتمالاً به افزایش خود ادامه خواهد داد و قیمت ها را در این روند به زیر 23000 دلار خواهد رساند.

اتریوم

از سوی دیگر، اتریوم (ETH) در روز شنبه اندکی بالاتر رفت و در این روند نزدیک به سطح مقاومت 1700 دلار باقی ماند.

ETH/USD برای شروع آخر هفته به بالاترین رقم 1670.70 دلار رسید، زیرا دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از پایین ترین سطح روز جمعه در 1634.49 دلار فاصله گرفت.

پس از افزایش به 1714 دلار در روز پنجشنبه، که قوی ترین نقطه برای آن بود ETH از سپتامبر، قیمت ها به سمت تثبیت حرکت کرده اند.

ETH نزدیک به 1700 دلار برای شروع آخر هفته باقی می ماند - به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز
ETH/ USD – نمودار روزانه

با نگاهی به نمودار، صعود روز شنبه RSI را به مقاومت خود در 68.00 نزدیکتر کرده است، در حالی که این شاخص در حال حاضر روی 64.35 قرار دارد.

ETH در صورت بازپس گیری این سقف، احتمالاً به مرز 1700 دلار خواهد رسید.

به نظر می رسد میانگین متحرک 10 روزه (قرمز) رو به بالا باشد که می تواند نشانه مثبتی برای گاوهای نر باشد که جهش های آینده را پیش بینی می کنند.

ایمیل خود را اینجا ثبت کنید تا به‌روزرسانی‌های هفتگی تجزیه و تحلیل قیمت را به صندوق ورودی خود دریافت کنید:

آیا می‌توانیم اتریوم را به بالای 1700 دلار در این آخر هفته ببینیم؟ نظرات خود را در نظرات زیر بیان کنید.

ETH نزدیک به 1700 دلار برای شروع آخر هفته باقی می ماند - به روز رسانی بازار بیت کوین نیوز

الیمان دامبل

الیمن یک دیدگاه التقاطی را به تحلیل بازار می آورد. او قبلاً مدیر کارگزاری و مربی تجارت آنلاین بود. در حال حاضر، او به عنوان یک مفسر در کلاس‌های دارایی مختلف، از جمله Crypto، Stocks و FX عمل می‌کند، در حالی که همچنین یک بنیانگذار استارت‌آپ است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا