ارز دیجیتالاقتصادی

Foresight Ventures 200 میلیون صندوق ثانویه آینده‌نگری را برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های رمزنگاری دور خصوصی راه‌اندازی می‌کند – اخبار بیت کوین حمایت شده

Foresight Ventures 200 میلیون Foresight Secondary Fund I را برای سرمایه گذاری در دارایی های کریپتو دور خصوصی که به دنبال دسترسی به نقدینگی در شرایط نوسان بازار فعلی هستند، راه اندازی می کند. این صندوق با Bitget Exchange به عنوان بزرگترین LP راه اندازی شده است. شرایط فعلی بازار چشم‌انداز بلندمدت ما را در مورد توسعه بازار کریپتو کاهش نداده است، ما می‌خواهیم با سرمایه‌گذاران و پروژه‌ها برای کمک به بهبود نقدینگی و کشف قیمت در این دوره‌های نامشخص همکاری کنیم. هدف این صندوق خرید توکن های سرمایه گذاری نشده، SAFT و سایر اشکال غیر نقدشونده سرمایه گذاری است که به دنبال نقدینگی کوتاه مدت هستند.

Foresight Ventures از پروژه های نوآورانه و مخرب کریپتو/Web3.0 حمایت می کند. ما معتقدیم که کریپتو چند دهه آینده نوآوری را تعریف خواهد کرد. ما زود سرمایه گذاری می کنیم، سریع تصمیم می گیریم و پشتیبانی گسترده ای از اکوسیستم خود ارائه می کنیم.

برای هر گونه سوال لطفا ایمیل: fv@foresightventures.com

درباره Foresight Ventures:

Foresight Ventures بر این باور است که ارزهای دیجیتال چند دهه آینده نوآوری را تعریف خواهند کرد. این صندوق زودتر سرمایه‌گذاری می‌کند و به سرعت تصمیم می‌گیرد، و از پروژه‌های اکوسیستم قوی خود که شامل بازیگران اصلی بازار ارز دیجیتال Bitget و کیف پول ارز دیجیتال BitKeep است، پشتیبانی می‌کند. تیم موسس و مشارکت آن شامل کهنه‌سربازان برخی از شرکت‌های برتر مالی و فناوری است که به منبع‌یابی و پشتیبانی از نسل بعدی نوآوری‌های مخرب در سراسر Web3 اختصاص دارند.


این پست حمایت شده است. یاد بگیرید چگونه به مخاطبان خود دسترسی پیدا کنید اینجا. سلب مسئولیت را در زیر بخوانید.

Foresight Ventures 200 میلیون صندوق ثانویه آینده‌نگری را برای سرمایه‌گذاری در دارایی‌های رمزنگاری دور خصوصی راه‌اندازی می‌کند – اخبار بیت کوین حمایت شده

رسانه Bitcoin.com

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا