کار آفرینی و استارتاپ

Galaxy و Gradient VCs جلسات TC را قضاوت خواهند کرد: Crypto Pitch-off • TechCrunch

یکی از محبوب‌ترین فعالیت‌ها در کنفرانس TechCrunch، تماشای بنیان‌گذاران درجه یک در مرحله اولیه است که در یک رقابت زمینی به میدان می‌روند. به طور جدی، چه کسی یک مسابقه را دوست ندارد؟ و Crypto Pitch-off تنها یک دلیل قانع کننده دیگر برای رفتن به آن است جلسات TC: Crypto در 17 نوامبر در میامی. بیایید نگاهی به داورانی بیندازیم که استارت‌آپ‌های شجاع ما باید تحت تأثیر قرار دهند.

اما ابتدا (هی، باید این آمدن را می دیدی)، اگر هنوز این عمل را انجام نداده ای، همین الان پاس خود را بخرید. تغییرات در دنیای کریپتو سریع و خشمگین هستند – فقط بپرسید FTX. آیا می دانستید که مدیرعامل بایننس، CZ در این رویداد سخنرانی خواهد کرد? شما انجام می دهید نه می خواهم آن را از دست بدهم

خوب، به زمین بازی برگشت. در اتاقی باشید که سه تا از درخشان‌ترین استارت‌آپ‌های رمزارز در مراحل اولیه در مقابل مخاطبان زنده روی صحنه می‌روند – برای افتخار، رسانه و علاقه سرمایه‌گذاران و – لطفاً درامل – یک نقطه خودکار در استارت آپ Battlefield 200 در Disrupt 2023. TechCrunch دسته‌ای از 200 استارت‌آپ در مراحل اولیه را برای دریافت یک تجربه VIP انتخاب می‌کند که برای شروع، شامل نمایش هر سه روز نمایش می‌شود — به صورت رایگان.

مدعیان فناوری خود را به این VC های متخصص ارائه می دهند: ون-ون لام، شریک، Gradient Ventures و ویل نوئل، شریک عمومی، Galaxy Ventures – موارد زیر را بررسی کنید.

قبل از پیوستن به Gradient Ventures، ون-ون لام مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران NexTravel (YCW15) بود، یک راه حل پیشرو برای سفر شرکتی که به هزاران مشتری مانند Lyft، Twilio و Stripe خدمات ارائه می داد. او قبل از خروج از Travelperk در سال 2020، کسب و کار خود را به بیش از 100 میلیون دلار فروش سالانه افزایش داد.

لام قبل از تأسیس NexTravel با استارتاپ‌ها در نقش‌های رهبری کار می‌کرد. او کار خود را در فناوری در لینکدین آغاز کرد، مدرک لیسانس اقتصاد را از دانشگاه کالیفرنیا برکلی و MBA خود را از دانشکده بازرگانی USC Marshall دریافت کرد.

ویل نوئل تمرکز بر سرمایه گذاری در مراحل اولیه در زیرساخت لایه پروتکل، برنامه های کاربردی DeFi و محصولات نرم افزاری است. Nuelle در Galaxy Ventures شروع به کار کرد و در آنجا نرم افزار ریسک کمی را برای تجارت توسعه داد.

او قبل از پیوستن به Galaxy، شبیه‌سازی‌های تشویقی برای پروتکل اتریوم FOAM به عنوان یک کارآموز ساخت. او دارای مدرک کارشناسی ریاضیات و معماری از دانشگاه استنفورد است. او یکی از اعضای هیئت مدیره Skolem Technologies است و بیش از 13 سرمایه گذاری را برای Galaxy رهبری کرده است.

جلسات TC: Crypto در 17 نوامبر در میامی برگزار می شود. فرصت خود را برای ارتباط با شرکای ما از دست ندهید و از فناوری، روندها و بحث‌های مربوط به بلاک چین، ارزهای دیجیتال، DeFi، NFT و وب 3 استفاده کنید. بلیط خود را امروز بخرید!

آیا شرکت شما علاقه مند به حمایت مالی یا نمایش در TC Sessions: Crypto است؟ با تیم فروش اسپانسر ما تماس بگیرید پر کردن این فرم.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا