دانش و فناوریموبایل و تبلت

Garmin Dash Cam Live دارای LTE برای ضبط همیشه متصل است


(Pocket-lint) – Dash cam ها می توانند بسیار عالی باشند، اگر خودتان را درگیر کنید، اما Garmin Dash Cam Live با ضبط 24/7 اتفاقات و ذخیره آن در فضای ابری فراتر می رود.

داش‌کم‌ها از لحاظ تاریخی هر زمان که شنت داشته باشید و باید بدانید چه کسی را مقصر بدانید مفید بوده‌اند، اما معمولاً فقط در زمانی که شما در حال حرکت هستید خوب هستند. اینجاست که Garmin Dash Cam Live به لطف اتصال LTE همیشه روشنش متفاوت است. پس از راه‌اندازی، رانندگان می‌توانند حتی زمانی که پشت فرمان نیستند، از خودروی خود مراقبت کنند.

خود دوربین از ضبط 1440p پشتیبانی می کند و میدان دید 140 درجه دارد، بنابراین همیشه باید به خوبی به آنچه در حال وقوع است نگاه کنید. Garmin Clarity HDR همچنین باید تضمین کند که صاحبان خودرو می توانند ببینند چه در روشن ترین روزها و چه در تاریک ترین شب ها چه خبر است.

ویدیوی روز جیبی

Garmin می گوید که کلیپ های ویدئویی ذخیره شده به طور خودکار به مدت 24 ساعت آنلاین ذخیره می شوند و می توان با استفاده از برنامه تلفن هوشمند Garmin Drive به آنها دسترسی داشت. دوربین همیشه روشن است و همچنین کار می کند، بنابراین شما هرگز چیزی را از دست نخواهید داد.

Dash Cam Live نسبتاً چشمگیر اکنون در ایالات متحده موجود است و قیمت خرده فروشی پیشنهادی 399.99 دلار دارد. با این حال، برای استفاده از این قابلیت همیشه روشن و ضبط، به یک اشتراک LTE فعال نیاز دارید، بنابراین هنگام پرداخت هزینه این مورد را در نظر داشته باشید. برنامه ها از 9.99 دلار در ماه شروع می شوند، اما اگر می خواهید 30 روز نگهداری کنید، به طرح LTE پیشرفته 19.99 دلاری نیاز دارید.

squirrel_widget_12864939

نوشته الیور هاسلم.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا