ارز دیجیتالاقتصادی

Gofaizen و Sherle حسابداری آنلاین تمام چرخه را در لیتوانی معرفی می کنند – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

بیانیه مطبوعاتی. گوفایزن و شرل یک شرکت مشاوره حقوقی و تجاری است که متخصص در مشاغل مبتنی بر دارایی دیجیتال، موسسات مالی و صندوق های سرمایه گذاری است. این شرکت که در سپتامبر 2021 تأسیس شد، با موفقیت مجموعه ای از صدها پروژه مختلف را برای مشتریان متعدد در سراسر جهان به دست آورد.

اکنون، Gofaizen & Sherle حسابداری آنلاین تمام چرخه را در لیتوانی معرفی می کند. مسائل رایج حسابداری برای شرکت‌های ارز دیجیتال شامل قیمت‌های بالا، کمبود دانش بازار و مقررات در کشورهای مختلف است. با این حال، اکثر این مشکلات را می توان با استفاده از حسابداری آنلاین به سرعت و ارزان حل کرد. در لیتوانیبنابراین، Gofaizen & Sherle مقدار زیادی تخصص را در خود جای داده اند و در نتیجه شیوه های حسابداری با محصول آنها بسیار آسان تر شده است.

چه چیزی Gofaizen و Sherle را متفاوت می کند؟

مشتریان Gofaizen & Sherle می توانند به راحتی تمام مسائل مربوط به کسب و کار را از طریق مجموعه گسترده ای از ویژگی ها و خدمات مفید شرکت حل کنند. علاوه بر این، مشتریان هرگز با مشکلات حقوقی نیز مواجه نخواهند شد. این امر بسیار مهم است زیرا، در حالی که امروزه کسب‌وکارهای زیادی با دارایی‌های دیجیتال سروکار دارند، همه آنها از مقررات مناسب، رویه‌های KYC و AML پیروی نمی‌کنند.

به گفته مارک گوفایزن، شریک ارشد در Gofazien & Sherle، قلمرو به سرعت در حال رشد و سرعت خدمات مالی دیجیتال با رویکرد متداول سخت و آهسته برای تأسیس شرکت ها و رسیدگی به جزئیات مجوز در بازارهای جدید مانند آلمان، استونی، لیتوانی مواجه است. ، و بسیاری دیگر. او ادامه داد که وظیفه اصلی او و تیمش کمک به مشتریان برای حل این پیچیدگی‌های قانونی و در عین حال تضمین رشد پویا در بازارهای جدید است.

علاوه بر این، این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای رشد پیوسته حضور خود در این بازارهای جدید است و بنابراین محصولات مفید فین‌تک را برای کمک به کسب‌وکارهای متعدد در اجرای یکپارچه‌تر و مؤثرتر توسعه خواهد داد. این محصولات و خدمات همچنین شامل خرید، حسابداری و سایر ابزارهای ساده کسب و کار رمزنگاری خواهند بود.

لیتوانی چگونه در برنامه های این شرکت قرار می گیرد؟

در لیتوانی، Gofaizen & Sherle یک سرویس حسابداری آنلاین برای شرکت‌های رمزنگاری راه‌اندازی کرد. اساسا، این شرکت شروع به ارائه یک راه حل آماده برای حسابداری دیجیتال کرد که فرآیند پیچیده تهیه گزارش را ساده و تسریع می کند. این سرویس علاوه بر این، صحت گزارش‌ها را تأیید می‌کند و به محاسبه مالیات و پیمایش در تاریخ‌های کلیدی در تقویم مالیاتی کمک می‌کند.

مارک گوفایزن اظهار داشت که گزارش دهی و حسابداری جنبه های مهمی از شغل هستند که به زمان قابل توجهی نیاز دارند که طبیعتاً کارآفرینان با کمبود مواجه هستند. از این رو حسابداری آنلاین Gofaizen & Sherle یک راه حل نوآورانه و مفید برای مشاغل رمزنگاری و همچنین مشاغل سنتی است که مایلند این فرآیند را ساده، مؤثر و سریع کنند. مارک همچنین نشان داد که این سرویس، کارهای اداری را انجام می دهد و به مشتریان اجازه می دهد تا روی وظایف استراتژیک تمرکز کنند.

بنابراین مشاغل سنتی می توانند به راحتی از این سرویس استفاده کنند که پشتیبانی کامل حسابداری را ارائه می دهد. بار دیگر، هدف راه حل ساده سازی و تسریع در تولید گزارش های سالانه، فصلی، مالیاتی و حقوق و دستمزد برای هر کسب و کاری است. به گفته Gofaizen & Sherle، لیتوانی نیز یک نسبت به استونی گزینه بهتری است. جزئیات بیشتر در مورد خدمات موجود است اینجا برای هر کسی که ممکن است علاقه مند باشد

درباره گوفایزن

تیم Gofaizen & Sherle که با متخصصان حقوقی و تجاری شروع به کار کرد، در سال گذشته بیش از دو برابر شده است. اکنون متشکل از کارشناسان بسیار ماهر است که می توانند در تمام جنبه های شروع یک تجارت جدید از جمله مشاوره حقوقی و مالی، تجزیه و تحلیل کسب و کار و توسعه محصول کمک کنند.

به زبان ساده، این شرکت رویکردی جامع به نیازهای آنها به مشتریان ارائه می دهد. ارقام خودشان صحبت می کنند، زیرا مشتریان Gofaizen & Sherle با موفقیت بیش از 200 را به دست آورده اند. مجوزهای مالی در حوزه های قضایی اروپایی، آمریکایی و آسیایی تا به امروز، و آنها اغلب به کمک به موقع شرکت تکیه می کنند زیرا هر روز به گسترش تجارت خود در بازارهای جدید ادامه می دهند.

با توجه به اهداف آتی، این شرکت همچنان به گسترش نفوذ خود در بازارهای در حال ظهور ادامه می‌دهد و در عین حال محصولات و خدمات مفید فین‌تک را توسعه می‌دهد تا به کسب‌وکارها کمک کند تا همانطور که در بالا ذکر شد، روان‌تر و کارآمدتر کار کنند. به عنوان مثال، خرید، حسابداری، و سایر ابزارهای سریع و آسان برای کسب و کار ارزهای دیجیتال، همگی ارائه خواهند شد.

برای اطلاعات بیشتر همراه با وب سایت رسمی مراجعه کنید لینکدین کانال برای به روز رسانی منظم


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

Gofaizen و Sherle حسابداری آنلاین تمام چرخه را در لیتوانی معرفی می کنند – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

رسانه ها

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با تیم رسانه در ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا