فوتبالورزشی

Gokulam Kerala تاریخ I-League | اخبار فوتبال

جنارو گتوزو پس از سه امتیاز از اوکراین پرسیده شد که ایتالیا با بازی نیمه نهایی جام جهانی 2006 مقابل آلمان میزبان چگونه برخورد خواهد کرد. گتوزو مستقیماً به سؤال کننده نگاه می کرد و گفته بود که فرقی نمی کند در دورتموند بازی می کنند یا هر جای دیگری. ایتالیا صحبت های گتوزو را با برعهده گرفتن مسئولیت نیمه نهایی در وستفالن اشتادیون پشت سر گذاشت.

Gokulam Kerala FC (GKFC) نیز نشان داد که اهمیتی ندارد که استادیوم دریاچه نمک روز شنبه یک دیگ ترسناک بود. آنها برای حفظ I-League به یک تساوی نیاز داشتند، اولین باری که هر تیمی چنین کاری انجام می داد. این مناسبت باعث شد IM Vijayan در مسابقه مارون GKFC و بینو جورج، مربی برنده جایزه سانتوش کرالا، حضور پیدا کنند. در جستجوی اولین I-League، محمدان اسپورتینگ نیز شبیری، کاپیتان سابق هند و ستاره مهاجم را به خدمت گرفت.

در پایان این GKFC بود که با برد 2-1 تاریخ ساز شد و نشان داد که قهرمانی آنها در جام دیورند در سال 2019 در اینجا با شکست دادن شرق بنگال و موهون باگان اتفاقی نبود.

پس از یک نیمه اول آرام، لوکا ماجسن دو پاس گل داد که توسط ریشاد و امیل بنی در هر دو طرف ضربه آژارالدین مالیک انجام شد.

تلاش GKFC برای کشاندن محمدان اسپورتینگ به داخل و ضربه زدن در وقت استراحت تقریباً جواب داد زمانی که دروازه بان زوتانماویا پس از یک توپ بلند که جوردین فلچر را پیدا کرد، در زمین هیچ کس نبود. صدای سکوت را می‌شنوید که 47136 نفر نفس خود را حبس می‌کردند، اما از فاصله نزدیک به 30 یاردی، خواننده جامائیکایی نمی‌توانست لوب خود را روی هدف نگه دارد. ایگور استیماچ، سرمربی تیم ملی هند در یک مصاحبه تلویزیونی در نیمه دوم گفت: “قضاوت بد دروازه بان تقریباً باعث مرگ بازی شد.”

GKFC فکر می کرد که در دقیقه 49 این کار را انجام داده است، زمانی که مایسن ریشاد را پیدا کرد در حالی که محمدان اسپورتینگ نیمه دوم را مانند نیمه اول شروع کرد، با هل دادن به بالا. در فضا، در حالی که منوج محمد، مدافع چپ محمد اسپورتینگ به سمت بالا حرکت کرده بود، ریشاد با یک جایگیری جالب کار را تمام کرد. نشانه، در آغوش گرفتن و پرش در منطقه فنی GKFC.

در رقابتی که چرخش های دیرهنگام در داستان عادی است – شش فصل از هشت فصل گذشته در آخرین روز تصمیم گیری شده است، اغلب با بیش از دو تیم در حال رقابت – اگر این تنها هدف بود، یک انحراف به نظر می رسید. شب. محمدان اسپورتینگ در دقیقه 54 دو تعویض انجام داد و یکی از آنها به نام ازهارالدین مالیک در دقیقه 56 بازی را به تساوی کشاند که یک ضربه ایستگاهی مارکوس جوزف پس از ضربه زدن به او کاملا تغییر جهت داد. GKFC برای هندبال درخواست داد، جوزف آرام به نظر می رسید، ورزشگاه می لرزید.

آندری چرنیشوف، سرمربی محمد اسپورتینگ گفت: همه چیز در یک دقیقه در فوتبال می تواند تغییر کند. همینطور زمانی که Majcen دوباره امیل بنی را در فضا پیدا کرد، کسی که نقش مهمی در اولین قهرمانی GKFC بازی کرده بود. پاس گل مشابه، گل مشابه. در آغوش گرفتن و جهش بیشتر در تکه ای از استادیوم.

نیکولا استویانوویچ تماشاگران را تشویق کرد که پشت سر تیم میزبان قرار بگیرند و آنها با غرش پاسخ دادند. یک تیفو از طبقه بالایی در استادیوم دریاچه نمک، عشق بنگال به فوتبال را با آهنگی از آهنگ Manna Dey Bangla که می‌گوید هیچ ورزشی مانند آن وجود ندارد، جشن گرفت. پرچم های سیاه و سفید عظیمی که از طبقه میانی آویزان شده بودند، بر پرچم سه رنگ و پرچم بنگال شرقی نصب شده بود. این فقط در مورد یک باشگاه نبود. این کلکته بود که پشت تیمش جمع می شد.

اما همه اینها منجر به شروعی عصبی شد که در طی آن الکس ساجی، محمد را قبل از زدن صلیب به همراه خود کشید و وین واز مجبور شد برای پاک کردن آن پایش را دراز کند. محمدان اسپورتینگ کنترل را در دست گرفت، اما با توجه به اینکه جوزف با دویدن هایش مواجه نشد، آنها چیز زیادی برای نشان دادن تمام مالکیت نداشتند.

گل بنی به این معنی بود که تیم میزبان باید دو گل دیگر می زد. فرانگکی بوام تعویضی با ضربه زدن به مالیک، جوزف قادر به ارسال سانتر فیصل علی نبود و شوت بوام که از بازیکن GKFC منحرف شد، نزدیکترین چیزی بود که آنها به این کار رسیدند. دروازه‌بان راکشیت داگر دو سیو شجاعانه انجام داد و بوبا امینو، مدافع میانی، از عقب جلو افتاد تا در یک سوم پایانی، اکسیژن محمد اسپورتینگ را رد کند.

GKFC روز سه شنبه برای اولین بار در 22 بازی I-League و در بیش از یک سال شکست خورد. آنها خیلی خوب هستند که نمی توانند دو شکست متوالی را ببازند.منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا