کار آفرینی و استارتاپ

Gwoop 1.8 میلیون دلار برای پلتفرم آموزش ورزش های الکترونیکی خود جمع آوری می کند زیرا شروع به کار با لیگ های بازی دبیرستانی می کند – TechCrunch

اوایل امسال در موردش نوشتم گوپ، تیمی از مینه‌سوتا مجموعه‌ای از بازی‌های مبتنی بر مرورگر را می‌سازند که به شما کمک می‌کنند در بازی‌های ویدیویی به طور کلی بهتر شوید. بازی‌های آن‌ها مواردی مانند سرعت واکنش شما، دقت حرکت ماوس یا سرعتی که می‌توانید به سمت هدفی که به‌طور تصادفی قرار داده شده است را اندازه‌گیری کنید، سپس تمام آن آمارها را در داشبورد ارائه می‌کند تا نشان دهد که چگونه در طول زمان (امیدوارم) در حال بهبود هستید.

آخرین باری که با گاوین لی، یکی از بنیانگذاران Gwoop صحبت کردم، او قبلاً به رویاهای تبدیل شدن به ابزار تجزیه و تحلیل/آموزش برای تعداد فزاینده تیم های ورزشی الکترونیکی دبیرستان اشاره می کرد. مدارس بیشتر و بیشتر هستند شروع به جدی گرفتن ورزش های الکترونیکی – و درست مانند هر نوع مربی دیگری، مربیان ورزش‌های الکترونیکی به روشی نیاز دارند تا ببینند چه کسی در چه چیزی خوب است، پیشرفت‌های بازیکنان را در طول زمان پیگیری کرده و بازیکنان خود را در تمرین‌های گرم‌کننده اجرا کنند.

به نظر می رسد Gwoop در حال حاضر پیشرفت قابل توجهی در آنجا دارد. لی به من می گوید که Gwoop اکنون با “حدود 1000 برنامه مدرسه در 40 ایالت” کار می کند. اکنون آن‌ها مبلغ 1.85 میلیون دلاری را جمع‌آوری کرده‌اند تا آن توپ را در حرکت نگه دارند.

پلتفرم Gwoop برای هر بازیکن رایگان است و همچنان خواهد بود – چیزی که لی به من می گوید که او آن را حیاتی می داند. پس چگونه پول در خواهند آورد؟

اعتبار تصویر: گوپ

در چند ماه گذشته، این شرکت در حال ساخت «تیم‌های Gwoop» بوده است، که همانطور که از نام آن پیداست، برای آموزش گروهی با هم ساخته شده است. از طریق تیم‌ها، مربیان می‌توانند رژیم‌های تمرینی را تعیین کنند، بررسی کنند که آیا بازیکنان در حال تمرین هستند یا خیر و ببینند که هر بازیکن در طول زمان چگونه بهبود می‌یابد.

نسخه پایه Teams رایگان است و از فهرستی با حداکثر 30 بازیکن و دو «پارتی» پشتیبانی می‌کند – یک «پارتی» برای گروه‌بندی بازیکنان Rocket League، دیگری برای بازیکنان League of Legends، بازیکنان Fortnite و غیره. برای مربیانی که به بیش از این نیاز دارید، Gwoops “Team Plus” فهرستی را تا 150 بازیکن افزایش می دهد و تعداد مهمانی هایی را که یک مربی می تواند نظارت کند افزایش می دهد. لی به من می گوید که تیم پلاس حدود 350 دلار در سال هزینه دارد.

یکی دیگر از حوزه‌هایی که لی به من می‌گوید در حال کاوش هستند، هرچند روزهای اولیه آن: استفاده از یادگیری ماشینی برای کمک به بازیکنان (و مربیان آنها) بازی‌هایی را که قبلاً در آنها خوب بودند بر اساس مهارت‌ها و رتبه‌های موجود در سایر بازی‌های رقابتی شناسایی کنند.

لی به من می گوید که این دور توسط مونترال حمایت شد فرشتگان بسیاری، سرمایه گذاری کلاین و تعدادی فرشته.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا