ارز دیجیتالاقتصادی

Huobi تبدیل به جدیدترین صرافی رمزارز برای افشای اثبات ذخایر – تبادلات بیت کوین نیوز

Huobi، صرافی ارز دیجیتال مستقر در سیشل، اخیراً به جدیدترین پلتفرم مبادله دارایی دیجیتال تبدیل شده است که تعداد و همچنین ارزش دارایی‌های دیجیتال خود را که در ذخایر نگهداری می‌شود، آشکار می‌کند. Huobi گفته است که افشای دارایی های ذخیره شده به افزایش اعتماد کاربران به مبادله و همچنین بهبود شفافیت کمک می کند.

“مرور اجمالی کامل” Huobi

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سیشل، Huobi، هنگامی که در 12 نوامبر از به اصطلاح “اثبات ذخایر” خود رونمایی کرد، به جدیدترین صرافی دارایی دیجیتال تبدیل شد که سعی در کاهش اضطراب کاربران داشت. صرافی کریپتو حدود 32000 بود بیت کوین274,000 ETH، و 820 میلیون USDT استیبل کوین و همچنین 9.7 میلیارد تی آر ایکس توکن ها

Huobi علاوه بر افشای ارزش دلاری دارایی‌های دیجیتالی نگهداری شده – 3.5 میلیارد دلار – همچنین تصویری از فهرست آدرس‌هایی که وجوه در آن نگهداری می‌شود را به اشتراک گذاشت. افشاگری Huobi از دارایی‌های دیجیتال تنها دو روز پس از اعلام ورشکستگی FTX، متهم به سوء استفاده از وجوه مشتریان کریپتو، رخ داد.

در یک بیانیه، Huobi که توسط صندوق خرید درباره سرمایه در اکتبر خریداری شد، پیشنهاد کرد که چنین افشایی به اطمینان خاطر کاربران نگران کمک می کند. قبل از اینکه Huobi سند اثبات ذخایر خود را معرفی کند، سایر صرافی‌های رمزنگاری مانند Binance، Crypto.com، Deribit، Kucoin و Okx همگی از طریق درخت Merkle و ممیزی کامل، اسناد اثبات ذخیره مربوطه (POR) خود را ارائه کرده‌اند. همانطور که در این گزارش اشاره شد، زمانی که صرافی‌های ارز دیجیتال POR را نمایش می‌دهند، این امکان را به کاربران می‌دهد تا دارایی‌ها و تراکنش‌های توکن خود را پیگیری کنند.

در همین حال، صرافی کریپتو گفت که با تبدیل کردن نمایش POR ها به یک روش معمول در آینده، اعتماد کاربران را بیشتر افزایش می دهد.

صرافی کریپتو در بیانیه‌ای اعلام کرد: «برای افزایش بیشتر اعتماد کاربران و تسریع تلاش‌هایمان در بهبود شفافیت، ما در تلاش هستیم تا ممیزی دیگری را طی 30 روز با شخص ثالث انجام دهیم.»

افکار خود را در مورد این داستان چیست؟ نظر خود را در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

Huobi تبدیل به جدیدترین صرافی رمزارز برای افشای اثبات ذخایر - تبادلات بیت کوین نیوز

ترنس زیموارا

ترنس زیموارا روزنامه نگار، نویسنده و نویسنده برنده جایزه زیمبابوه است. او به طور گسترده در مورد مشکلات اقتصادی برخی از کشورهای آفریقایی و همچنین اینکه چگونه ارزهای دیجیتال می توانند راهی برای فرار آفریقایی ها فراهم کنند، نوشته است.


اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا