دانش و فناوریموبایل و تبلت

Hyperkin Xenon به شما امکان می دهد دوباره Xbox Series X را مانند سال 2005 بازی کنید


(جیب پرز) – همه از اندکی نوستالژی لذت می برند و اگر اغلب خاطرات ایکس باکس 360 را به یاد می آورید، عاشق این کنترلر Xbox Series X/S الهام گرفته از 2005 خواهید شد.

سازنده لوازم جانبی Hyperkin روی Xenon کار می‌کند، کنترل‌کننده‌ای که شبیه یک کپی کاملا محکم از کنترلر Xbox 360 است که در سال 2015 با کنسول عرضه شد. این کنترلر با Xbox Series X/S، Xbox One کار خواهد کرد. و PC و در رنگ های سفید، مشکی، صورتی و قرمز عرضه می شوند.

با این حال، تنها رنگی که هر کسی باید بخرد، سفید است.

با این حال، از آنجایی که این چیز کاملاً مدرن است، نمی‌تواند کاملاً مشابه کنترلر اصلی Xbox 360 باشد که برخی از ما در گذشته آن را دوست داشتیم. تغییرات شامل افزودن کابل USB-C است در حالی که دکمه‌های Start و Back جای خود را برای دکمه‌های منو و مشاهده مدرن‌تر می‌دهند. یک دکمه اشتراک‌گذاری نیز اضافه شده است، بنابراین کسانی که روی Xbox مدرن‌تری بازی می‌کنند، همچنان می‌توانند تمام کارهایی را که می‌توانند با کنترلر رسمی خود انجام دهند، انجام دهند.

ویدیوی روز جیبی

متأسفانه، در حالی که کابل USB-C قابل جدا شدن است، باید وصل شوید چیزی برای اینکه این کار کند هیچ نسخه بی سیم وجود ندارد، که مایه شرمساری است.

ما هنوز نمی دانیم که این کنترلر چه زمانی به فروش می رسد و نه قیمت آن چقدر است. اما بازسازی هایپرکین از کنترلر اصلی Xbox 70 دلار هزینه دارد، بنابراین ممکن است یک رقم بسیار خوب برای کار کردن باشد.

نوشته الیور هاسلم.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا