کار آفرینی و استارتاپ

Inventa آماده ورود به مکزیک، کلمبیا با بازار تامین کننده خود – TechCrunch است

چه زمانی اینونتا فرصت خوبی برای گرفتن مقداری سرمایه اضافی می بیند، آن را می گیرد. با این حال، همانطور که خواهید دید، در مسیر رشد سریع قرار دارد و برخلاف دیگر استارت آپ ها، سرمایه جدید راه را برای ادامه آن هموار می کند.

این شرکت مستقر در برزیل یک بازار دیجیتال را برای اتصال شرکت های کوچک و متوسط ​​با تامین کنندگان برای کشف و خرید موجودی جدید ارائه می دهد. هدف فناوری آن ارائه یک فرآیند خرید آسان‌تر برای کسب‌وکارهای کوچک با توصیه محصولات بر اساس داده‌های واقعی تراکنش و سپس ارائه اعتبار، در گام‌های 30، 60 و 90 روزه، به خرده‌فروشان است. از طرف تامین کننده، آنها می توانند محصولات را آپلود کنند، قیمت گذاری را مدیریت کنند و ببینند چه چیزی فروخته می شود و چه چیزی نیست.

ما اولین بار Inventa را که توسط مارکوس سالاما، فرناندو کاراسکو و لورا کامارگو بنیان‌گذاری شد، در ژانویه معرفی کردیم، زمانی که 20 میلیون دلار از سرمایه‌گذاری سری A به رهبری آندریسن هوروویتز و موناشیز جمع‌آوری کرد. این سرمایه تنها سه ماه پس از دور اولیه 5.5 میلیون دلاری به دست آمد.

در زمان سری A، مدیر عامل Salama به TechCrunch Inventa گفت که 100٪ ماه به ماه رشد می کند. از ژانویه، او فاش کرد که اینونتا اساساً معیارهای خود را دو برابر کرده و از 400 برند، 7000 محصول و 20000 فروشگاه به 800 برند، 18000 محصول و بیش از 40000 فروشگاه رسیده است.

همچنین تعداد کارکنان خود را از حدود 100 به بیش از 250 نفر افزایش داد و تعدادی از مدیران کلیدی از جمله رئیس داده، رئیس مهندسی و رئیس محصول را به خدمت گرفت.

خبر پیشنهادی:   پلتفرم مدیریت ساخت و ساز مبتنی بر هوش مصنوعی Buildots 60 میلیون دلار فرود می آورد - TechCrunch

ما هم شرکت و هم تیم مهندسی خود را دوبرابر کرده ایم. ما اکنون حدود 90 نفر داریم که بسیاری از آنها قبلاً این کار را انجام داده اند. “ما استراتژی خود را برای کمک به تامین کنندگان و خرده فروشان برای داشتن زندگی بهتر حفظ خواهیم کرد.”

اینونتا به‌دنبال افزایش این رشد، اکنون دور سری B 55 میلیون دلاری را تکمیل کرده است – سومین دور آن در 12 ماه پس از تأسیس اینونتا در سال 2021. گریلاک رهبری دور را برعهده داشت و Greenoaks، Andreessen Horowitz، Monashees، Founders Fund، Tiger به او پیوستند. Global، NXTP، ONEVC، MAYA، Pear VC، Avenir Growth و A* Capital. به این ترتیب مجموع جذب سرمایه شرکت تا به امروز به 80 میلیون دلار می رسد.

Inventa در حال حاضر بر روی دسته‌های لوازم آرایشی، غذاهای سالم و دکوراسیون خانه تمرکز دارد، اما بودجه جدید به آن امکان می‌دهد دسته‌های جدیدی را که مشتریان درخواست کرده‌اند، از جمله لوازم جانبی، جواهرات و حیوانات خانگی اضافه کند. و پس از ایجاد ردپایی در برزیل، این شرکت در اواخر سال جاری به گسترش بین المللی خود به مکزیک و کلمبیا سرعت می بخشد.

سلاما می‌گوید بخش عمده‌ای از رشد شرکت ارگانیک است، که تا حدی توسط برنامه ارجاع شرکت هدایت می‌شود که در آن برندها می‌توانند مشتریان خود را به سایت توصیه کنند و برای هر مشتری که اولین خرید خود را انجام می‌دهند 50 دلار کسب کنند. ارجاعات همچنین نحوه افزودن تامین کنندگان جدید است – یک خرده فروش تامین کننده ای را که استفاده می کند توصیه می کند و پس از وارد شدن تامین کننده، تامین کننده با استفاده از Inventa به خرده فروشان جدید معرفی می شود.

خبر پیشنهادی:   دستگاه نمک زدایی با انرژی خورشیدی برنده رقابت 100 هزار دلاری MIT شد | اخبار MIT

در مرحله بعد، سلاما می خواهد در شش ماه آینده اعتباری را برای تکمیل تیم رهبری بیاورد.

در پایان روز، اکثر خرده فروشان در آمریکای لاتین کارت اعتباری ندارند، و ما در حال حاضر به آنها یک گزینه پرداخت انعطاف پذیر می دهیم، اما با رشد ما، کارهای بیشتری وجود دارد که باید در آنجا انجام شود و بهتر انجام شود. ” او اضافه کرد. “ما نقش مهمی برای ارائه راه حل های بهتر به فروشگاه های خود داریم.”


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا