ارز دیجیتالاقتصادی

LBRY آماده است تا حکم نقض قانون اوراق بهادار ایالات متحده را به چالش بکشددر یک سند دادگاهی که اخیراً ارائه شده است، شرکت انتشارات مبتنی بر بلاک چین LBRY قصد خود را برای به چالش کشیدن حکم دادگاه منطقه ای نیوهمپشایر نشان داده است. این حکم که در نوامبر 2022 صادر شد، با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مطابقت داشت که بیان کرد LBRY دارایی های دیجیتال خود را به عنوان اوراق بهادار یا قراردادهای سرمایه گذاری ارائه کرده است.

حماسه اوراق بهادار رمزنگاری نشده ثبت نشده: LBRY SEC را در میان بررسی دقیق تر رمزنگاری به چالش می کشد

این پروژه LBRY دارد قصد خود را اعلام کرد برای اعتراض به حکم قاضی منطقه ای ایالات متحده، پل باربادورو، که مشخص کرد LBRY اوراق بهادار ثبت نشده را فروخته است. در 7 نوامبر 2022، دادگاه چراغ سبز درخواست قضاوت خلاصه SEC که LBRY، Inc. را ناقض بخش 5 قانون اوراق بهادار 1933 می داند.

پس از صدور حکم، LBRY با جریمه 111614 دلاری روبرو شد و از هرگونه پیشنهاد امنیتی مستقر در ایالات متحده “به طور دائم منع” شد. پروژه بلاک چین به عنوان اولین سرمایه گذاری در حوزه رمزنگاری بود که در چنین موردی با SEC روبرو شد.

متعاقباً، سازمان دیده بان اوراق بهادار ایالات متحده اقدامات اجرایی زیادی را آغاز کرد و دارایی های رمزنگاری متعدد را به عنوان “اوراق بهادار ثبت نشده” برچسب گذاری کرد.

در حال حاضر اینها اوراق بهادار رمزنگاری ادعا شده ارزش مجموع آن بیش از 78 میلیارد دلار است. در میان فهرست گسترده ای که توسط SEC مورد توجه قرار گرفته است، LBRY سی و ششمین از نظر ارزش بازار است.

تیموتی مک لافلین از شرکت حقوقی شاهین و گوردون، قصد LBRY را برای درخواست تجدیدنظر ارائه کرد. در شبکه رسانه های اجتماعی X (که قبلاً با نام توییتر شناخته می شد)، LBRY اعلام کرد “یک اخطار تجدیدنظر علیه SEC ارسال کرده بود.”

نظر شما در مورد درخواست تجدیدنظر LBRY از حکم دادگاه نیوهمپشایر چیست؟ نظرات و نظرات خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

منبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا