ارز دیجیتالاقتصادی

LD Capital تأسیس LD Research را اعلام کرد، آزمایشگاهی که به تحقیقات عمیق صنعت و رشد پروژه اختصاص دارد – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

بیانیه مطبوعاتی. LD Capital رسما LD Research را تأسیس کرده است که هدف آن انجام تحقیقات متمرکز بر صنعت، اکتشاف فناوری پیشرفته و طراحی سیستم اقتصادی پروژه است.

LD Research مهندسان توسعه، اقتصاددانان و سایر متخصصان عمودی را برای همکاری نزدیک با تیم برتر برای ارائه طراحی مدل اقتصادی، پشتیبانی فنی توسعه، رشد بازار و سایر خدمات برای دستیابی به رشد مشترک با پروژه استخدام می‌کند.

در همین حال، LD Research با پورتفولیوی LD Capital با تمرکز بر Web3، GameFi، NFT و غیره همکاری خواهد کرد و متعهد به حل مسائل مهم و ترویج توسعه صنعت بلاک چین است.

ما متوجه شدیم که انواع کارآفرینانی که وارد وب 3 می شوند در حال تغییر هستند و کارآفرینان برجسته بیشتری از web2 برای پیوستن به وب3 تغییر شکل می دهند. LD Research پشتیبانی همه جانبه ای را برای کارآفرینانی که از web2 به web3 تغییر می کنند، از جمله جهت کارآفرینی، برنامه ریزی استراتژیک، مدل اقتصادی، پلت فرم سرمایه و رشد بازار ارائه می دهد.

LD Research مشتاق دیدن پروژه‌های با کیفیت بالا است که نوآورانه و خلاقانه هستند و با هم کار می‌کنند تا چشم‌انداز دنیایی بهتر را که توسط بلاک چین دوباره پیکربندی شده است، محقق سازند. برای این منظور، مایل و فعال خواهیم بود تا اولین سرمایه‌گذار در پروژه‌های اولیه باشیم و جرأت کنیم ریسک را به اشتراک بگذاریم و همراه با کارآفرینان برجسته رشد کنیم.

LD Capital یک صندوق رمزنگاری پیشرو است که در بازارهای اولیه و ثانویه فعال است که زیرمجموعه‌های آن شامل صندوق اختصاصی اکو، FoF، صندوق تامینی و Meta Fund است.

خبر پیشنهادی:   استراحتگاه ساحلی در اسلوونی با NFT ها خود را تبلیغ می کند - بیت کوین نیوز

LD Capital دارای یک تیم حرفه ای جهانی با منابع صنعتی عمیق است که بر ارائه خدمات عالی پس از سرمایه گذاری برای افزایش رشد ارزش پروژه تمرکز دارد و در سرمایه گذاری ارزش بلندمدت و اکوسیستم تخصص دارد.

LD Capital از سال 2016 تاکنون بیش از 300 شرکت را در زمینه های Infra/Protocol/Dapp/Privacy/Metaverse/Layer2/DeFi/DAO/GameFi کشف و سرمایه گذاری کرده است.

وب سایت LD Capital: ldcap.com

توییتر LD Capital: twitter.com/ld_capital

LD Capital Media: ld-capital.medium.com

توییتر LD Research: https://twitter.com/ResearchLD

ایمیل سرمایه LD: BP@ldcap.com


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

LD Capital تأسیس LD Research را اعلام کرد، آزمایشگاهی که به تحقیقات عمیق صنعت و رشد پروژه اختصاص دارد - بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

رسانه Bitcoin.com

Bitcoin.com منبع برتر برای همه چیزهایی است که مربوط به رمزنگاری است. با ads@bitcoin.com تماس بگیرید تا در مورد انتشارات مطبوعاتی، پست های حمایت شده، پادکست ها و گزینه های دیگر صحبت کنید.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا