کار آفرینی و استارتاپ

Luminai (DigitalBrain سابق) 16 میلیون دلار سرمایه گذاری برای پشتیبانی از مشتری ابزار مشابه RPA دریافت می کند – TechCrunch

بنیانگذاران DigitalBrain داستان کاملاً عقبی دارند. یک جفت مهاجر که در یک خانه هکری در سانفرانسیسکو زندگی می‌کنند، این دو برای مدتی با رقابت در هکاتون‌ها و برنده شدن قبض‌ها را پرداخت کردند. هنگامی که آنها به ایده کسب و کاری به نام DigitalBrain رسیدند، توانستند در گروه Y Combinator در تابستان 2020 وارد شوند و از آن زمان برای ایجاد یک شرکت کار می کنند.

امروز بنیانگذاران این شرکت به دلیل زحماتشان با یک سری A 16 میلیون دلاری جایزه گرفتند. در حالی که در آن بودند، همچنین اعلام کردند که نام خود را به تغییر می‌دهند. لومینای.

یکی از بنیانگذاران شرکت Kesava Kirupa Dinakaran می گوید که این استارتاپ از زمانی که TechCrunch دور اولیه خود را در سال 2020 پوشش داد، راه درازی را پیموده است. او گفت که محصول اصلی حدود 10 ویژگی داشت، اما یکی از ویژگی هایی که واقعاً ماندگار شد، عملکرد RPA مانند بود که یک سری را خودکار می کرد. مراحل برای کاربر در یک کلیک.

هنگامی که محصول را برای اولین بار ساختیم، ما حدود 10 ویژگی را ساخته بودیم. و همانطور که در آن زمان با اولین گروه از شرکای طراحی و مشتریان خود تکرار کردیم، اساساً متوجه شدیم که یک محصول خاص امروز به محصول کامل تبدیل شده است، که هر نوع فرآیند چند کلیکی و چند مرحله ای را انجام می دهد و آن را با یک کلیک انجام می دهد.” من

کاری که Luminai در حال حاضر انجام می دهد ضبط ویدیویی از پرش کاربر بین سیستم های مختلف است. با استفاده از ضبط‌کننده Luminai، کلیک‌ها و ضربه‌های کلید را پیگیری می‌کنیم و نرم‌افزار ما می‌تواند تشخیص دهد که آیا یک API در دسترس است یا نه، و سپس همان گردش کار را در پس‌زمینه تکرار می‌کند.

دیناکاران می‌گوید که مشتریانش آن را مانند یک ماکرو روی استروئیدها توصیف می‌کنند، اما او می‌گوید آنچه واقعاً آن را از ابزارهای RPA خالص جدا می‌کند، توانایی اتصال به دروازه‌های API در زمانی است که در دسترس هستند. او گفت: “آنچه که متفاوت است این است که ما به نوعی RPA را با یکپارچه سازی مبتنی بر API سنتی ترکیب می کنیم.”

هنگامی که API وجود ندارد، یا زمانی که شرکت به هر دلیلی نمی‌خواهد به Luminai دسترسی به دروازه را بدهد، مثلاً اگر یک دروازه مالی است، ابزار می‌تواند از تکنیک‌های استاندارد ضبط به سبک RPA برای حرکت در جریان کار استفاده کند.

شرکت هنوز با تنها 11 کارمند امروزی کار می کند، و در حالی که آنها شرط های خود را با دور A جبران می کنند، او می گوید که آنها درآمد دارند و بیشتر سرمایه 3.4 میلیون دلاری شرکت هنوز در بانک است. او گفت که دور تخم به این معنی است که او و هم بنیانگذارش دیگر نباید نگران نیازهای اولیه مانند غذا و اجاره باشند و می توانند کاملاً روی تجارت تمرکز کنند.

یکی از چیزهایی که او به ویژه به آن افتخار می کند این است که عموزاده هایش در هند اکنون تبدیل شدن به یک استارت آپ را به عنوان چیزی که در دسترس است می بینند. او گفت: “بخش دیگر داستان این است که برخی از پسر عموی من می خواهند بنیانگذار شوند و اکنون آنها نوعی مسیر را می بینند و این از بسیاری جهات به من لذت زیادی می دهد.”

General Catalyst دور امروز را با مشارکت Moxxie Ventures، Underscore VC، Craft Ventures، YC Continuity و تعدادی از فرشتگان برجسته صنعت رهبری کرد. این شرکت در حال حاضر نزدیک به 20 میلیون دلار جذب کرده است.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا