ارز دیجیتالاقتصادی

LUNA، UST به صفر نزدیک‌تر می‌شوند، زیرا Do Kwon از دارندگان می‌خواهد «قوی بمانند» – بازارها و قیمت‌ها اخبار بیت‌کوین

Do Kwon از دارندگان LUNA خواسته است که “قوی بمانند”، زیرا قیمت هر لحظه به صفر نزدیک می شود. به دنبال از دست دادن برابری استیبل کوین UST با دلار، قیمت ها سقوط کردند و امروز صبح به پایین ترین سطح خود رسیدند.

LUNA، UST سقوط به سمت صفر

در زمان نوشتن، LUNA/USD با قیمت 5.45 دلار معامله می شود که نسبت به پایین ترین سطح قبلی خود یعنی 4.21 دلار اندکی بالاتر است.

برای در نظر گرفتن همه چیز، قیمت ها تقریباً 90 درصد نسبت به اوج دیروز 34.28 دلار کاهش یافته است و تنها هفت روز از آن باقی مانده است که در بالاترین قیمت 88.40 دلار معامله می شود.

LUNA، UST به صفر نزدیکتر می شوند، همانطور که Do Kwon از دارندگان می خواهد
LUNA/USD – نمودار روزانه

پس از یک رالی کوتاه در پی از دست دادن برابری دلار، UST نیز به سمت صفر حرکت کرد و اوایل امروز به پایین 0.2998 دلار رسید.

LUNA، UST به صفر نزدیکتر می شوند، همانطور که Do Kwon از دارندگان می خواهد
UST/USD – نمودار روزانه

این کمتر از 24 ساعت پس از معامله در 0.9486 دلار رخ داد، اما بازارها به دلیل عدم ارتباط از سوی بنیانگذار LUNA، دو کوون، که گفته می شد در حال کار بر روی یک “طرح بازیابی” بود، وحشت کردند.

LUNA، UST به صفر نزدیکتر می شوند، همانطور که Do Kwon از دارندگان می خواهد

اگرچه برخی هنوز به فرض استیبل کوین های الگوریتمی اطمینان دارند، اما هنوز مشخص نیست که آیا UST به اندازه کافی زنده خواهد ماند تا بخشی از هر تحول آینده باشد یا خیر.

Kwon در نهایت قابل توجه تر ارائه کرد به روز رسانی اخیراً به جامعه Terra، اشاره کرد:

من می دانم که 72 ساعت گذشته برای همه شما بسیار سخت بوده است – بدانید که من مصمم هستم با هر یک از شما برای عبور از این بحران کار کنم و ما راه خود را برای خروج از این بحران خواهیم ساخت.

بنیانگذار LUNA در مورد UST گفت کهقبل از هر چیز دیگری، تنها راه رو به جلو جذب عرضه استیبل کوینی است که می‌خواهد از قبل خارج شود UST می تواند شروع به ریپ زدن کند.» Kwon سپس برخی از چشم اندازهای فنی را برای کاهش “سرریز عرضه UST” ارائه کرد.

خبر پیشنهادی:   رئیس صندوق بین‌المللی پول از سرمایه‌گذاران می‌خواهد پس از فروپاشی LUNA، UST از همه رمزارزها دوری نکنند - اخبار ویژه بیت کوین

آیا فکر می‌کنید LUNA و UST می‌توانند پس از متزلزل شدن اعتماد به نفس توسط این تصادف عظیم بازگردند؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

LUNA، UST به صفر نزدیک‌تر می‌شوند، زیرا Do Kwon از دارندگان می‌خواهد «قوی بمانند» – بازارها و قیمت‌ها اخبار بیت‌کوین

الیمان دامبل

Eliman دیدگاه التقاطی را به تجزیه و تحلیل بازار ارائه می دهد، زیرا به عنوان مدیر کارگزاری، مربی تجارت خرده فروشی و مفسر بازار در Crypto، Stocks و FX کار کرده است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا