دانش و فناوریلپ تاپ

MacBook Air 2023 دارای صفحه نمایش 15 اینچی است

طبق گزارش بلومبرگ، شایعه شده است که اپل در حال برنامه ریزی یک مک بوک ایر 15 اینچی برای سال 2023 است، اما دیگر قصد ندارد این مدل مرموز 12 اینچی را به این زودی ها عرضه کند. مارک گورمن (در برگه جدید باز می شود).

گورمن در مورد خط تولید مک اپل در سال 2023 که انتظار می‌رود شامل مدل‌های جدید مک‌بوک پرو 14 و 16 اینچی با M2 Pro و M2 Max باشد، می‌گوید که یک مک‌بوک ایر 15 اینچی برای امسال برنامه‌ریزی شده است. این اولین مک بوک ایر خواهد بود که از اندازه صفحه نمایش 13.3 اینچی فاصله می گیرد و در سال گذشته اخباری در مورد اندازه صفحه نمایش 15.5 اینچی منتشر شد.

گورمن همچنین خاطرنشان می کند که مک بوک ۱۲ اینچی مورد انتظار “دیگر در نقشه راه کوتاه مدت اپل نیست” و این نشان می دهد که لپ تاپ کوچکتر اپل به این زودی عرضه نخواهد شد. با این حال، همانطور که قبلاً گزارش شده بود، به جای آن ممکن است در اوایل سال 2024 وارد شود. این لپ‌تاپ کوچک‌ترین لپ‌تاپ این شرکت از زمان مک‌بوک 12 اینچی است که در سال 2015 عرضه شد. اپل در سال 2019 آن را متوقف کرد.

(اعتبار تصویر: آینده)

هر دو ردیاب اپل مینگ چی کو و مارک گورمن مدل جدید 15 اینچی را برای عرضه در بهار 2023 معرفی کرده اند، به این معنی که می توانیم آن را در رویداد معمول WWDC اپل در ماه ژوئن ببینیم.

ما می‌توانیم انتظار داشته باشیم که ظاهری شبیه به M2 MacBook Air داشته باشد، زیرا اخیراً بازسازی شده است. اما شایعه ای که در خیابان وجود دارد این است که از نظر اندازه شبیه به مک بوک پرو 16 اینچی خواهد بود، البته علائم تجاری معمول خود مانند طراحی نازک و سبک خود را حفظ می کند.

هنوز مشخص نیست که اپل در سال 2023 چه چیزی را معرفی خواهد کرد، اما گورمن ادعا می کند که امسال همه چیز در مورد هدست AR/VR اپل خواهد بود. به گفته تحلیلگران، هدست واقعیت ترکیبی اپل احتمالا در یک رویداد بهاری یا WWDC اپل در سال 2023 عرضه خواهد شد. مینگ چی کو (در برگه جدید باز می شود) در توییتر، زیرا هدست AR/VR به دلیل چند “مشکلات” به تعویق افتاده است.

در حالی که منتظریم ببینیم اپل در سال 2023 چه چیزی را در آستین دارد، دریابید که چرا مک بوک ها اینقدر هزینه دارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا