ارز دیجیتالاقتصادی

Mastercard به چند ضلعی ضربه می زند تا هنرمندان نوظهور را در فناوری Web3 توانمند کند – بلاک چین اخبار بیت کوین

Mastercard، غول پرداخت، با Polygon، یک پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم، همکاری کرده است تا هنرمندان نوظهور را به فناوری Web3 معرفی کند. شتاب دهنده هنرمندان مسترکارت، همانطور که برنامه نامیده می شود، به پنج هنرمند نوظهور مختلف، از جمله خوانندگان، نوازندگان، دی جی ها و تولیدکنندگان آموزش می دهد تا از ابزارهای بلاک چین برای رشد برند و تعامل طرفداران خود استفاده کنند.

Mastercard با Polygon برای آموزش Web3 شریک می شود

شرکت های مالی سنتی در حال حاضر به دنبال استفاده از قدرت بلاک چین برای فعالیت های بی شماری در زمینه های مختلف هستند. مسترکارت، یکی از بزرگترین شرکت های پرداخت، دارد شریک شد با Polygon، یک پلتفرم مقیاس‌پذیری اتریوم، تا پنج هنرمند نوظهور مختلف را با امکاناتی که فناوری Web3 می‌تواند در فعالیت‌های آنها به ارمغان بیاورد، معرفی کند.

برنامه شتاب دهنده هنرمندان Mastercard از شبکه Polygon استفاده می کند تا به هنرمندان منتخب نحوه انجام مجموعه ای از فعالیت ها را بیاموزد که به آنها امکان می دهد واسطه را حذف کنند، مجموعه های NFT (توکن های غیرقابل تعویض) خود را برای افزایش تعامل طرفداران آنلاین خود برش دهند و از جمله در کنسرت های مبتنی بر متاورس حضور داشته باشید.

به نظر می رسد خودمختاری و آزادی یکی از بزرگترین اهداف این برنامه باشد، و این دو شرکت برنامه درسی به اصطلاح “اولین برنامه درسی” را برای این کار آماده کردند. در این باره، رایان واتس، مدیرعامل استودیو Polygon، اظهار داشت:

Web3 این پتانسیل را دارد که نوع جدیدی از هنرمند را تقویت کند که می‌تواند پایگاه هواداران خود را افزایش دهد، امرار معاش کند و رسانه‌های جدیدی را برای ابراز خود و ارتباط با شرایط خاص خود معرفی کند.

وب 3 و موزیک

رابطه بین مسترکارت و موسیقی به گذشته برمی گردد، زیرا این شرکت در حال حاضر حامی رسمی جایزه گرمی است و حتی در تولید موسیقی نیز فعالیت داشته و خود را راه اندازی کرده است. رکورد در سال 2022. اهمیت فناوری های غیرمتمرکز برای Mastercard واضح است، زیرا به دنبال توانمندسازی هنرمندان جدید در اکوسیستم برای رسیدن به ارتباط خود به تنهایی است.

«موسیقی یک شور جهانی است که به ما الهام می‌بخشد، ما را به حرکت در می‌آورد و ما را به هم نزدیک می‌کند. با این حال، ممکن است برای هنرمندان نوظهور نفوذ غیرممکن به نظر برسد.

پنج هنرمندی که می توانند در این برنامه شرکت کنند هنوز انتخاب نشده اند و هنرمندان همچنان می توانند درخواست های خود را ارائه دهند. این برنامه قرار است در بهار 2023 آغاز شود و طرفداران همچنین می توانند در راه به این اجراکنندگان بپیوندند و برای یادگیری نحوه عملکرد این ابزارها با هم متحد شوند.

نظر شما در مورد برنامه Web3 هنرمند Mastercard و مشارکت Polygon چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

Mastercard به چند ضلعی ضربه می زند تا هنرمندان نوظهور را در فناوری Web3 توانمند کند – بلاک چین اخبار بیت کوین

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر به بازی توصیف می کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شده است. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا و تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می دهد. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، NeydtStock، Shutterstock.com

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا