ارز دیجیتالاقتصادی

Metaverse ، بازی برای کسب درآمد و مدل اقتصادی جدید بازی By Cointelegraphصنعت بازی ، که همیشه مترادف با سرگرمی بوده است ، در چند وقت اخیر رشد زیادی داشته است ، و اکنون هنگام ورود بازی ، پول زیادی ذکر می شود. از زمان معرفی وب 3.0 ، رشد چشمگیری در صنعت ایجاد شده است. طبق گزارش ها ، در پایان سال 2019 بازار جهانی بازی ها وجود داشت ارزش 152 میلیارد دلار این رشد به این معناست که از زمان معرفی وب 3.0 ، نرخ ثابتی وجود داشته است که در آن بازی های وب 3.0 در حال رشد هستند و استقبال بیشتری از آنها به دست می آید. پول زیادی به دست می آید و این به نوبه خود توسعه دهندگان زیادی را به این فضا جذب کرده است.

مربوط: آیا اینترنت غیرمتمرکز جدید یا Web 3.0 امکان پذیر است؟

  1. بردهای مسابقه: بازیکنان تیم فانتزی خود را برای شرکت در مسابقات ایجاد می کنند و فقط با قرار گرفتن در 75 درصد برتر پول می گیرند.
  2. کمیسیون شبکه: بازیکنان می توانند سایر کاربران تلفن های هوشمند را با استفاده از یک کد منحصر به فرد به پلت فرم OneTo11 ارجاع دهند. هنگامی که معرفی کنندگان آنها در مسابقات پولی شرکت می کنند ، بازیکنان 1.5 درصد از هزینه مسابقه خود را دریافت می کنند.
  3. درآمد ارجاع: کاربران پلتفرم OneTo11 می توانند از مراجع مراجع خود درآمد کسب کنند. OneTo11 تا 11 سطح ارجاع در شبکه به کاربران خود پاداش می دهد.

ایوان لوترا یک کارآفرین فناوری و متخصص بلاک چین است که دارای دکترای افتخاری است. در سیستم های غیر متمرکز و توزیع شده ایوان در Influencive “30 کارآفرین برتر زیر 30 سال که زندگی خود را بر اساس شرایط خود ایجاد می کنند” معرفی شده است. شرکت های او ، StartupStudio و Iyoko ، سرمایه گذاری کرده و به ایجاد شرکت های فردا کمک می کنند. ایوان یک سخنران برجسته در دانشگاه ها و کنفرانس های مختلف در سراسر جهان است.