ارز دیجیتالاقتصادی

Metaverse امروزی هنوز برای کار از راه دور مناسب نیست – Metaverse Bitcoin News

مطالعه‌ای که اوایل این ماه منتشر شد نشان داد که کار کردن در متاورس با ابزارهای موجود امروزی ممکن است بهره‌وری کارمندان را کاهش دهد و همچنین ناامیدی و اضطراب آنها را در رابطه با کار از راه دور افزایش دهد. 11 درصد از شرکت کنندگان در این مطالعه آنقدر ناراحت بودند که نتوانستند حتی یک روز از مطالعه را به پایان برسانند و وظایف خود را ناقص رها کردند.

متاورس برای پشتیبانی از کار از راه دور به ارتقا نیاز دارد

شرکت‌ها و افراد شرط می‌بندند که متاورس، یک نمایش دیجیتالی جایگزین از دنیای ما، نقش مهمی در آینده کاری خواهد داشت و به افراد اجازه می‌دهد وظایف را از راه دور انجام دهند. با این حال، مطالعه‌ای که اخیراً توسط محققان دانشگاه کوبورگ، دانشگاه کمبریج، دانشگاه پریمورسکا و تحقیقات مایکروسافت انجام شده است، تصویر متفاوتی از این موضوع ارائه می‌کند.

در گزارشبا عنوان “کمی سازی اثرات کار در واقعیت مجازی برای یک هفته”، عملکرد 16 کارگر مختلف را که وظایف خود را در یک محیط عادی و در یک تنظیم متاورس معمولی در طول یک هفته کاری 40 ساعته انجام می دادند، مقایسه کرد. نتایج اکثراً منفی بودند و به این احتمال اشاره می‌کردند که متاورس امروزی همچنان می‌تواند برای پشتیبانی از برنامه‌های مبتنی بر کار بسیار محدود باشد.

بر اساس این مطالعه، افراد با استفاده از تنظیمات متاورس نتایج منفی را گزارش کردند، 42 درصد ناامیدی بیشتر، 11 درصد اضطراب بیشتر و تقریبا 50 درصد فشار چشم بیشتر در مقایسه با تنظیم کار معمولی خود را تجربه کردند. علاوه بر این، آزمودنی ها همچنین گفتند که به طور کلی احساس بهره وری کمتری می کنند.

همچنین، 11 درصد از شرکت‌کنندگان به دلیل عوامل متعددی از جمله میگرن مرتبط با راه‌اندازی VR و عدم راحتی هنگام استفاده از آن، نتوانستند حتی یک روز از آزمایش‌های کاری را تکمیل کنند.


پیوندهای کار از راه دور

فناوری Metaverse در حال حاضر با فناوری‌های بازی و سرگرمی مرتبط است، اما اعتقاد بر این است که یکی از برنامه‌های مهم آینده این صنعت، امکان کار از راه دور است. در یک مطالعه اخیر که توسط Globant، یک شرکت نرم‌افزاری آرژانتینی انجام شده است، 69 درصد از شرکت‌کنندگان در این نظرسنجی اظهار داشتند که فناوری متاورس نقش مهمی در این برنامه بازی خواهد کرد.

با این حال، نتایج مطالعه نشان می دهد که فناوری امروزی این کار را دشوار می کند. اما همه چیز منفی نیست: این مطالعه همچنین نشان داد که شرکت‌کنندگان توانستند بر محدودیت‌های فناوری متاورس و ناراحتی اولیه در حین انجام مطالعه غلبه کنند و تیم پشت این مطالعه خواستار تحقیقات بیشتر در رابطه با اثرات طولانی‌مدت شد. کار سازنده در تنظیمات VR در آینده.

نظر شما در مورد آخرین مطالعه متاورز مرتبط با بهره وری چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

Metaverse امروزی هنوز برای کار از راه دور مناسب نیست - Metaverse Bitcoin News

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر وارد بازی می‌کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد، وارد حوزه رمزنگاری شد. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا، و تحت تاثیر قرار گرفتن از رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می‌کند. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا