کار آفرینی و استارتاپ

MilkRun سرمایه جدیدی را برای ارائه مواد غذایی تازه مزرعه به دست می آورد – TechCrunch

جولیا نیرو در ماموریت ایجاد یک زنجیره تامین مواد غذایی است که کشاورزان کوچک را مستقیماً به مصرف کنندگان متصل می کند.

نیرو شروع کرد MilkRun، یک سرویس اشتراکی که در سال 2018 پس از تبدیل شدن به یک کشاورز کوچک در پورتلند، اورگان، اقلام هفتگی مواد غذایی را که از مزارع کوچک محلی تهیه می شود، ارائه می دهد.

او یک شرکت فرآوری گوشت خریداری کرده بود و با دامداران منطقه کار می کرد که متوجه شد 85 درصد کشاورزان بالای 65 سال سن دارند و از آنها خواسته می شود تا با افزایش جمعیت، تولیدات غذایی خود را افزایش دهند، اما از هر دلار فقط 10 سنت سود می برند.

او به TechCrunch گفت: «الگوی ما افزایش سود با کمک به کشاورزان کوچک برای خرید بیشتر کالاهایشان است. مانند مدل سنتی شیردوست، مردم مستقیماً از مزرعه خرید می‌کنند و آن را تحویل می‌دهند. این موج بعدی صنعت غذا این است که چگونه میانه را کاهش دهیم.

این شرکت در سال 2020 15 برابر رشد کرد و برای حفظ این شتاب، MilkRun 6 میلیون دلار سرمایه در سری A جمع آوری کرد. Spark Capital سرمایه‌گذاری را رهبری کرد و سرمایه‌گذاران موجود، Revolution’s Rise of the Rest Seed Fund، Social Impact Capital و Congruent VC به آن پیوستند. نیرو گفت که آخرین تزریق در مجموع 10 میلیون دلار به شرکت می دهد که شامل پول جمع آوری شده پس از حضور در Techstars و Y Combinator در سال 2020 می شود.

جولیا نیرو موسس و مدیر عامل MilkRun

بودجه جدید MilkRun را قادر می‌سازد تا خدمات تحویل خود را به سیاتل و آستین – و چهارمین بازار بی‌نام که در اوایل سال آینده عرضه می‌شود – گسترش دهد و محصولات جدیدی را عرضه کند. این شرکت اخیراً از یک بیکن جدید به عنوان بخشی از خدمات اشتراک پرده برداری کرده است و در حال همکاری با قصاب ها برای عرضه سبک ها و برش های مختلف است. این شرکت همچنین با تامین کنندگان غذاهای دریایی در شمال غربی اقیانوس آرام کار می کند و از این بودجه برای افزودن غذاهای دریایی به بازارهای دیگر خود استفاده خواهد کرد.

MilkRun با بیش از 300 مزرعه کوچک و متوسط ​​کار می کند. کاربران آنلاین می شوند و محصولات مورد نظر خود را انتخاب می کنند، مانند تخم مرغ، گوشت، محصولات و نان. این شرکت یک اشتراک مکرر، بدون حداقل هزینه سفارش یا اشتراک، و تحویل بدون تماس رایگان ارائه می دهد. نیرو گفت 50 درصد از هر دلار خرج شده به کشاورزان باز می گردد.

از زمان راه اندازی این سرویس در سال 2019، یکی از چیزهایی که او از آن لذت برده است، یادگیری در کنار کشاورزان است. هزینه فرصت برای کشاورزان بالا است زیرا قدرت خرید خود را افزایش می‌دهند، بنابراین از همان ابتدا «یک بازی رابطه‌ای» بوده است زیرا MilkRun در فهرست طولانی کشاورزانی که می‌خواهد با آنها کار کند کار می‌کند و آنها را به سرعت در سرویس اشتراک ادغام می‌کند و وی افزود: ساخت زیرساخت ها.

نیرو گفت: «همیشه این نقطه اوج و نیاز به غذای محلی وجود داشته است، اما این زنجیره برای مدت طولانی قطع شده است. «زمان آن رسیده است که ترازوها را به سمت پایداری بر اساس کشاورزان کوچک و متوسط ​​برگردانیم. قیمت کالاها برای پاسخگویی به نیازهای غذایی در حال افزایش است، بنابراین ما آگاهی از فرصت بازسازی واقعی این سیستم ها و دنیای مستقیم تجارت را تسریع می کنیم.

نیرو همچنین گفت که از آوردن اسپارک کاپیتال به عنوان رهبر بسیار هیجان زده است و از این شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر به عنوان “حامی واقعی چشم اندازها و ایده های بزرگ” یاد کرد. او توضیح داد که صنعت غذا یک سیستم عظیم و پیچیده است و این شرکت یک بازی طولانی است زیرا به زنجیره تامین نفوذ می کند و روی فاز بعدی خود برای فعال کردن شبکه کامل کشاورزان کوچک کار می کند تا “بزرگترین کشاورز” باشد. بازار در کشور.»

کوین تاو، شریک عمومی اسپارک کاپیتال، گفت که یکی از دلایلی که شرکت در MilkRun سرمایه گذاری کرده است، ماموریت است. او گفت که اسپارک جذب نمایش‌های مصرف‌کننده می‌شود، اما Thau در ابتدا در سفارش خواربار فروشی قوی بود، حتی با وجود اینکه افراد بیشتری در نتیجه همه‌گیری جهانی غذا به صورت آنلاین سفارش می‌دادند.

زمانی که نوبت به انتخاب میوه و سبزیجات می‌رسد، خود را «مشتری خوش‌بین» معرفی می‌کند، تجربیات منفی او با شرکت‌های تحویل غذا باعث شد که بازار کشاورزان را در آغوش بگیرد و اغلب برای تهیه اقلام اولیه غذایی خوب به کشور سفر می‌کند.

تاو خاطرنشان کرد که اکثر مردم معمولاً هر هفته همان مواد غذایی را خریداری می‌کنند، بنابراین به جای جستجوی هزاران SKU برای محصولات، MilkRun در تلاش است تا به صورت آنلاین باشد.

او افزود: «MilkRun از روند ساده‌سازی کارها پیروی می‌کند تا مردم بتوانند کمتر انتخاب کنند، اما انتخاب بسیار دقیق است». جولیا داستان، بینش و اشتیاق عالی دارد. او همچنین در راه راه اندازی یک شرکت فناوری منحصر به فرد است. او تماماً در مورد کشاورزان محلی است و چشم انداز او برای آینده چیزی است که ما به آن می پردازیم. مردم هوس آن کسب و کار و مزرعه محلی را دارند زیرا با پایداری و تغییرات آب و هوایی هماهنگ می شوند.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا