دانش و فناوریموبایل و تبلت

Montblanc Summit 3 دومین ساعت هوشمندی است که با Wear عرضه می شود

(Pocket-lint) – Montblanc یک ساعت جدید راه اندازی کرده است تا به مجموعه ساعت های هوشمند Summit موجود خود اضافه کند، و این یکی به طور بالقوه بسیار هیجان انگیز است، البته فقط به این دلیل که در نهایت ساعت دیگری است که آخرین نرم افزار Wear OS 3.0 گوگل را اجرا می کند.

در یک بیانیه مطبوعاتی، این شرکت اعلام کرد که این ساعت هوشمند لوکس «با آخرین نسخه Wear OS by Google مجهز شده است، و آن را تبدیل به دومین ساعت مجهز به نرم افزار بعد از Samsung Galaxy Watch 4 می کند.

ما – البته – هنوز منتظر هستیم تا نرم افزار بر روی جدیدترین مدل های Fossil و ساعت Google Pixel که در اوایل امسال در جریان سخنرانی اصلی I/O این شرکت به نمایش گذاشته شد قرار گیرد.

همانطور که از Montblanc انتظار دارید، این ساعت دارای جزئیات طراحی و مواد بسیار با کیفیت است. هر نسخه از ساعت با یک قاب ساعت تیتانیومی دست ساز عرضه می شود که در سه رنگ مختلف ارائه می شود: مشکی، نقره ای یا مشکی و نقره ای متضاد. آنها همچنین با هر دو بند چرمی و لاستیکی حمل می شوند.


بهترین ساعت هوشمند 2022: پوشیدنی های برتر اندروید و آیفون با هر بودجه ای

بسته به مدلی که خریداری می کنید، یک بند چرمی گوساله مشکی و بند لاستیکی آبی، چرم گوساله مشکی و لاستیک مشکی یا «Montblanc Extreme 3.0 British Green» و بند لاستیکی مشکی خواهید داشت.

Montblanc Summit 3 دومین ساعت هوشمندی است که با Wear عرضه می شود

Montblanc در اشاره ای به تاریخ خود ساعت ها را با صفحه های بسیار دقیق طراحی کرده است تا شبیه ساعت های مکانیکی کلاسیک خود مانند Geosphere و Boheme باشد.

متاسفانه جزئیات زیادی از نظر مشخصات فنی وجود ندارد، اما می دانیم که این ساعت از پردازنده پوشیدنی Snapdragon 4100+ قدرت می گیرد و قادر است ضربان قلب، اشباع اکسیژن خون، گام های روزانه و خواب را اندازه گیری کند. فاز. حتی می توانید از آن برای ردیابی تعدادی از تمرینات مختلف استفاده کنید.

در Montblanc Summit 3 از 15 جولای با مبلغ هنگفت 1250 یورو برای خرید در دسترس خواهد بود و به طور قابل توجهی گران تر از ساعت های Wear OS معمولی است.

نوشته کم بانتون.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا