ارز دیجیتالاقتصادی

Morningstar Ventures جوجه کشی Elrond را در دبی باز می کند و 15 میلیون دلار در پروژه های شبکه Elrond سرمایه گذاری می کند توسط DailyCoin


Morningstar Ventures یک مرکز رشد Elrond را در دبی باز می کند و 15 میلیون دلار در پروژه های شبکه الروند سرمایه گذاری می کند.
  • Morningstar Ventures یک شرکت سرمایه گذاری است که تنها بر دارایی های دیجیتالی تمرکز کرده است
  • Morningstar Ventures از مرکز رشد الروند دبی برای حمایت از پروژه های جوان و بلند پروازانه در این شبکه خبر داد
  • پلت فرم اجرای قراردادهای هوشمند الروند کاملاً منفی کربن است

Morningstar Ventures ، شتاب دهنده پویای ایده های بلندپروازانه در فضای بلاک چین ، یک صندوق سرمایه گذاری 15 میلیون دلاری با هدف پروژه هایی با فناوری بلاک چین Elrond ، و همچنین یک جوجه کشی استراتژیک جدید Elrond در دبی اعلام کرده است.

Morningstar Ventures یک شرکت نوآوری بلاک چین است که گسترش فناوری های غیرمتمرکز را از طریق قرار دادن استراتژیک در استارتاپ هایی که با بودجه ، مشاوره و ایجاد اکوسیستم پشتیبانی می کند ، هدایت می کند.

شبکه Elrond یک بلاک چین در مقیاس اینترنتی است که در حال حاضر قادر است 15000 تراکنش را در ثانیه پردازش کند و به لطف فناوری نوآورانه Adaptive State Sharding که به آن امکان می دهد با افزودن تکه های جدید در صورت نیاز ، مقیاس تقاضا را افزایش دهد ، در حال حاضر قادر به پردازش 15000 تراکنش در ثانیه است.

پلت فرم اجرای قراردادهای هوشمند با جبران 25 درصد بیشتر CO2 نسبت به شبکه 3200 تأییدکننده ای که در سراسر جهان مسئول است ، کربن منفی دارد. این باعث می شود شبکه الروند به یک زیرساخت بلاک چین پایدار ، غیر متمرکز و بسیار کارآمد برای DeFi ، NFT ، اینترنت اشیا و اقتصاد اینترنتی جدید تبدیل شود.

“فناوری بلاک چین در حال پیشرفت سریع الراند در جهان در حال توسعه است ، شاید پیشرفته ترین در این فضا باشد ، که فرصتی نامتقارن را برای الروند ایجاد می کند تا به سرعت از بزرگترین اکوسیستم های بلاک چین جلوگیری کند – و شاید حتی از آن پیشی بگیرد.” گفت Danilo S. Carlucci ، موسس و سرمایه گذار Morningstar Ventures و مدیر ارشد سرمایه گذاری.

“ما خوشحالیم که از این فرصت استفاده می کنیم و در کنار سخت ترین تیم و مشغول ترین جامعه می سازیم.” Morningstar Ventures آماده است تا منابع قابل توجهی را برای افزایش آگاهی در مورد فرصت های موجود در اکوسیستم Elrond بسیج کند و 15 میلیون دلار آمریکا در پروژه های مخرب غیر متمرکز با فناوری مقیاس اینترنتی سرمایه گذاری می کند.

اولین پروژه ای که از محل صندوق مورنینگ استار یک جایگاه استراتژیک دریافت کرد ، holoride است ، پلتفرم رسانه ای واقعیت افزوده با پشتیبانی آئودی که با استفاده از واقعیت مجازی ، سنسورهای حرکتی و دستگاههای بازخورد لمسی به دنبال افزودن ابعاد جدیدی به هر خودرو سواری است. با اقتصاد محتوا عادلانه ، شفاف و پایدار که بر روی بلاک چین Elrond کار می کند.

مرکز رشد الرند دبی Morningstar Ventures بر استفاده از فرصت های استراتژیک برای اکوسیستم الروند در امارات متحده عربی و سراسر منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا (MENA) متمرکز خواهد بود ، جایی که فناوری بلاک چین در حال افزایش علاقه سریع در سطوح نهادی و دولتی است.

“رشد انفجاری اکوسیستم الروند با ایجاد یک تیم غیرقابل توقف در ایجاد فناوری در مقیاس اینترنت و حمایت جامعه شگفت انگیز از آنها اتفاق افتاد. در حال حاضر ، بازیگران اصلی مانند Morningstar Ventures تعهدات بلند مدت مهمی را با هدف اتخاذ سریع فناوری ما انجام می دهند. ” گفت بنیامین مینکو ، مدیرعامل شبکه الروندبه

“این نشان دهنده آغاز مرحله رشد انفجاری بعدی برای اکوسیستم Elrond است ، جایی که سازندگان محرک از ابزارهای قدرتمند برای نوآوری در خط مقدم سوپر چرخه بلاک چین استفاده می کنند.” تیم های خارق العاده ای که به دنبال ساختن با فناوری Elrond هستند ، که حداقل در مرحله ایده پردازی پیشرفته قرار دارند ، می توانند با Morningstar Ventures تماس بگیرند تا از طریق ارسال ایمیل به elrond@morningstar.ventures درخواست کمک مالی و پشتیبانی کنند.

On The Flipside: اگرچه شبکه به خوبی کار می کند ، اما برخی از کاربران همچنان نقل و انتقالات ناموفق و انجماد کیف پول ها را گزارش کرده اند.

چرا باید مراقب شرکت هایی مانند Morningstar Ventures باشید که خوب نظارت می شوند. متخصصان آنها معمولاً پروژه های امیدوار کننده را در ابتدای عمر خود ، زمانی که قیمت ها پایین است ، انتخاب می کنند.

به خواندن در DailyCoin ادامه دهید

سلب مسئولیت: رسانه فیوژن مایلم به شما یادآوری کنم که داده های موجود در این وب سایت الزاماً زمان واقعی و دقیق نیستند. همه CFD ها (سهام ، شاخص ها ، معاملات آتی) و فارکس توسط صرافی ها ارائه نمی شوند بلکه توسط سازندگان بازار ارائه می شوند و بنابراین ممکن است قیمت ها دقیق نباشند و با قیمت واقعی بازار متفاوت باشند ، به این معنی که قیمت ها نشانه ای هستند و برای اهداف تجاری مناسب نیستند. بنابراین Fusion Media هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان معاملاتی که ممکن است در نتیجه استفاده از این داده ها متحمل شوید ، ندارد.

رسانه فیوژن یا هر کسی که با Fusion Media درگیر است هیچ گونه مسئولیتی در قبال ضرر و زیان ناشی از اتکا به اطلاعات شامل داده ها ، نقل قول ها ، نمودارها و سیگنال های خرید/فروش موجود در این وب سایت را نمی پذیرد. لطفاً در مورد خطرات و هزینه های مربوط به داد و ستد بازارهای مالی به طور کامل آگاه باشید ، زیرا این یکی از خطرناک ترین شکل های سرمایه گذاری ممکن است.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا