ارز دیجیتالاقتصادی

NFT های تراشه آبی متعلق به افراد مشهور ارزش قابل توجهی را از دست می دهند – بیت کوین نیوز

در طول هفته از 30 ژانویه تا 5 فوریه 2022، عبارت جستجوی “NFT” دارای امتیاز Google Trends (GT) 90 بود و امروز امتیاز GT به میزان قابل توجهی به امتیاز 12 کاهش یافته است. علاقه کاهش یافت، اما توکن‌های غیرقابل تعویض تراشه‌های آبی (NFT) ارزشی را که در ابتدای سال 2022 داشتند را حفظ نمی‌کنند. برای مثال، آمار نشان می‌دهد که ارزش بازار مجموعه Bored Ape Yacht Club (BAYC) بر اساس ارزش‌های کف ارزش دارد. 2.33 میلیارد دلار در 3 فوریه 2022 — 291 روز بعد و ارزش بازار مجموعه اکنون 615 میلیون دلار است. سلبریتی‌هایی که NFT‌های تراشه‌های آبی مانند BAYC و کریپتوپانک دارند، طی نه ماه گذشته شاهد کاهش ارزش NFT‌های خود بوده‌اند.

از ابتدای سال، ارزش بازار NFT چیپ آبی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است

توکن‌های غیر قابل تعویض محبوب (NFT) که از مجموعه‌های خاصی مانند BAYC، Cryptopunks، Clonex، Mutant Ape Yacht Club (MAYC)، Azuki و Moonbirds سرچشمه می‌گیرند، همچنان مجموعه‌های دیجیتالی گران قیمتی هستند. به عنوان مثال، کمترین ارزش NFT Moonbird حدود 7 اتر یا 7906 دلار است، در حالی که یک NFT BAYC 57.50 اتر یا 63 هزار دلار قیمت دارد.

از هنرهای زیبا تا میمون‌ها و پانک‌های بی‌حوصله: NFT‌های بلو چیپ متعلق به افراد مشهور ارزش قابل توجهی از دست می‌دهند.
آمار از nftpricefloor.com در روز سه شنبه، 22 نوامبر 2022.

آمار از nftpricefloor.com نشان می دهد که در 22 نوامبر 2022، مجموعه Cryptopunks بزرگترین سرمایه بازار با حدود 619900 اتر را در اختیار داشت. این خیلی کمتر از حروف بزرگ کریپتوپانکس نیست که مجموعه در 3 فوریه 2022 داشت. 650000 ETH.

با این حال، قیمت اتریوم به ازای هر واحد در 3 فوریه تقریباً 2667 دلار اسمی برای هر اتر بود. این بدان معناست که در حالی که ارزش کف در 9 ماه پیش 1.73 میلیارد دلار بود، امروز ارزش بازار به 685.16 میلیون دلار کاهش یافته است.

این به این معنی است که مجموعه Cryptopunks NFT طی نه ماه گذشته 60.47 درصد کاهش یافته است. در مورد NFTهای BAYC نیز می توان گفت که ارزش بازار از 875000 اتر به ارزش 2.33 میلیارد دلار در 3 فوریه به 556900 امروز کاهش یافته است. ETH به ارزش 615.53 میلیون دلار

NFT های متعلق به افراد ثروتمند و مشهور، ارزش زیادی را در 9 ماه از دست دادند

داده‌ها نشان می‌دهد که در 9 ماه گذشته، مجموعه BAYC در برابر دلار آمریکا 73.62 درصد کاهش یافته است. در 2 ژانویه 2022، امینم، ستاره رپ، BAYC #9055 را به قیمت 123.45 اتر خریداری کرد و در آن زمان، ارزش آن تقریباً 452 هزار دلار بود.

امینم BAYC خود را از “Shady_Holdings” حساب کاربری او در Opensea به آدرس ”0x79f” Dappradar.com برآوردها نشان می دهد که BAYC امینم فقط 57.96 ارزش دارد ETH امروز یا 63934 دلار.

از هنرهای زیبا تا میمون‌ها و پانک‌های بی‌حوصله: NFT‌های بلو چیپ متعلق به افراد مشهور ارزش قابل توجهی از دست می‌دهند.

NFT امینم در آن ارزش تخمینی به این معنی است که BAYC #9055 از زمانی که برای اولین بار NFT را خرید، 85.85 درصد از ارزش خود را از دست داده است. جاستین بیبر ستاره موسیقی پاپ Bored Ape شماره 3001 را به مبلغ 500 خرید ETH که در آن زمان 1.3 میلیون دلار ارزش داشت. امروزه BAYC NFT بیبر کمتر از 60 ارزش دارد ETH یا تقریباً 69 هزار دلار.

از هنرهای زیبا تا میمون‌ها و پانک‌های بی‌حوصله: NFT‌های بلو چیپ متعلق به افراد مشهور ارزش قابل توجهی از دست می‌دهند.

Socialite Paris Hilton از شرکت Moonpay برای خرید Bored Ape #1294 به قیمت 119 اتر یا 317 هزار دلار استفاده کرد. در پایان نوامبر 2022، بر اساس برآوردهای فعلی، هیلتون BAYC #1294 تنها 63783 دلار ارزش دارد.

همین امر را می توان در مورد تعداد بی شماری از افراد مشهور که دارای NFT های BAYC یا Cryptopunks هستند، از جمله مالکانی مانند شکیل اونیل، جیمی فالون، و گوئینت پالترو، گفت. به جرات می توان گفت که NFT ها بسیار بیشتر از هنرهای زیبا که برخی از این سلبریتی ها دارند ارزش خود را از دست داده اند، زیرا قیمت های هنرهای زیبا طی 9 ماه گذشته شاهد کاهش 60 تا 80 درصدی ارزش ها نبوده اند.

برچسب ها در این داستان

Apes، BAYC، BAYC NFTs، Blue-Chip NFTS، Bored Ape Yacht Club، Bored Apes، سلبریتی ها، افراد مشهور، کریپتوپانک ها، NFT های کریپتوپانک، امینم، گوئینت پالترو، جیمی فالون، جاستین بیبر، nft، NFT، NFT. ، پاریس هیلتون، پانکس، شکیل اونیل، آمار

نظر شما در مورد کاهش ارزش NFT چیپ آبی از ابتدای سال تاکنون چیست؟ نظر شما در مورد اینکه NFT های متعلق به افراد مشهور از زمان خرید ارزش قابل توجهی از دست داده اند چیست؟ نظر خود را در مورد این موضوع در بخش نظرات زیر با ما در میان بگذارید.

NFT های تراشه آبی متعلق به افراد مشهور ارزش قابل توجهی را از دست می دهند - بیت کوین نیوز

جیمی ردمن

جیمی ردمن رهبر اخبار در Bitcoin.com News و یک روزنامه نگار فناوری مالی است که در فلوریدا زندگی می کند. ردمن از سال 2011 عضو فعال جامعه ارزهای دیجیتال بوده است. او علاقه زیادی به بیت کوین، کد منبع باز و برنامه های غیرمتمرکز دارد. از سپتامبر 2015، ردمن بیش از 6000 مقاله برای Bitcoin.com News درباره پروتکل‌های مخربی که امروز در حال ظهور هستند، نوشته است.
اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا