کار آفرینی و استارتاپ

Oware در حال ساده سازی زنجیره تامین پاکستان – TechCrunch است

رضا کسمی و عادل نسار از بنیانگذاران Oware

رضا کاظمی و عادل نثار از بنیانگذاران Oware

مدیریت کالاها در حین عبور از انبارهای متعدد و ارائه دهندگان تدارکات، یکی از بزرگترین دردسرهایی است که مشاغل در زنجیره تامین با آن مواجه هستند. عادل نثار پس از ترک شغل خود در Careem، شرکتی را تأسیس کرد که منبع، تولید و توزیع نور در پاکستان بود و آن چالش ها را به طور مستقیم تجربه کرد. بنابراین او با رضا کاظمی، مدیر مالی سابق گروه یکی از بزرگترین خانه های توزیع پاکستان، همکاری کرد تا Oware، شبکه ای از انبارهای متصل که به مشاغل اجازه می دهد محموله های خود را از یک پورتال ردیابی و مدیریت کنند.

امروز این شرکت اعلام کرد که 3.3 میلیون دلار سرمایه اولیه از سرمایه گذارانی از جمله Flexport Fund، Ratio Ventures، Seedstars International Ventures، Skechnote Partners، The Osiris Group، Swiss Founders Fund، Reflect Ventures، +92 Ventures و Walled City Co.

نثار به TechCrunch گفت که در هنگام راه‌اندازی novo، بزرگترین چالش او به‌عنوان یک صاحب کسب‌وکار کوچک یافتن یک شریک قابل اعتماد و مدیریت هزینه‌های سرمایه اولیه مربوط به انبارداری بود.

پورتال انبار Oware

پورتال مشتریان چشم Oware

هدف Oware ارائه راه حل مقرون به صرفه و مقیاس پذیر برای شبکه های انبار سنتی، در عین حصول اطمینان از تحویل به موقع به مشتریان نهایی است. اکثر مشتریان آن بازار B2B و شرکت های خرده فروشی هستند که به دنبال انبارداری و حمل و نقل به آخرین نقطه توزیع یا فروشگاه تاریک خود هستند.

Oware در حال حاضر 18 انبار در پنج شهر پاکستان دارد که مجموعاً 500000 فوت مربع مساحت دارند. بخشی از بودجه Oware برای افزایش پوشش آن استفاده می شود، که این شرکت می گوید می تواند در حال حاضر تحویل همان روز را به 75٪ از جمعیت و تحویل در روز بعد را به 85٪ ارائه دهد.

خبر پیشنهادی:   Greenlight، یک فین‌تک 2.3 میلیارد دلاری با تمرکز بر کودکان، کارت اعتباری را برای والدین راه‌اندازی کرد - TechCrunch

این شرکت فضای انبار خود را اجاره می کند و با ارائه دهندگان تدارکات شخص ثالث کار می کند. مشتریان Oware می توانند به سرعت عملیات خود را از هر یک از مکان های آن شروع کنند و مکان هایی را انتخاب کنند که به مشتریان نهایی خود نزدیک هستند. شرکای Oware تقریباً همه چیزهایی را که برای تحویل نیاز دارند، از جمله برداشت، بسته بندی و حمل و نقل انجام می دهند. پورتال آنلاین آن، موجودی محصولات را در انبارهای آنها مدیریت می کند و محموله ها را به صورت بلادرنگ با اثبات دیجیتالی تحویل ردیابی می کند.

چارلی گراهام-براون، شریک Seedstars و مدیر ارشد اجرایی شرکت Seedstars در بیانیه‌ای گفت: «پاکستان فرصت بزرگی در لجستیک ارائه شده توسط 2 میلیون SME و افزایش تجارت الکترونیک در منطقه دارد. ما بر این باوریم که Oware جایگاه محکمی برای تبدیل شدن به یک لایه جدایی ناپذیر برای اکوسیستمی دارد که به صورت دیجیتالی فعال می شود. ما مفتخریم که اولین حامیان عادل و رضا بوده ایم و برای سفر پیش رو هیجان زده ایم.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا