دانش و فناوریموبایل و تبلت

Philips Hue چراغ دیواری رو به پایین Resonate را در نمایشگاه CES 2023 معرفی کرد

Signify چند محصول جدید را در طول نمایشگاه CES 2023 معرفی کرده است که به زودی یک چراغ دیواری رو به پایین و کلید شماره گیری ضربه بزنید.


Signify چند محصول جدید را در طول نمایشگاه CES 2023 معرفی کرده است که در چند ماه آینده یک چراغ دیواری رو به پایین و کلید شماره گیری ضربه بزنید.


اولین چراغ دیواری رو به پایین Philips Hue Resonate خواهد بود. نور سفید و رنگی گرم تا سرد را ارائه می دهد و از دیوار بیرونی به سمت پایین می تابد (از این رو نام آن است).

ویدیوی روز جیبی

به این ترتیب، می تواند فضای پاسیو یا درب ورودی را روشن کند تا ایمن و دلپذیر باشد. همچنین می‌توانید نور را با یک گیره همراه برای یک مثلث متمرکزتر روشنایی محدود کنید.

از 24 ژانویه در بریتانیا با قیمت 109.99 پوند در دسترس خواهد بود.

سوئیچ شماره گیری Hue Tap Philips با پایه مینی بعداً در 14 مارس با قیمت 44.99 پوند عرضه خواهد شد.

این به طور موثر شکل جایگزینی را برای کلید شماره گیری Tap موجود فراهم می کند زیرا پایه جدید به جای مربع شکل گرد است. مینی مانت نیز متنوع‌تر است، بنابراین می‌توانید کنترل از راه دور روشنایی بی‌سیم را در مکان‌های بیشتری، حتی روی سطوح مغناطیسی – مانند یخچال، قرار دهید.

Philips Hue محصولات جدید خود را در CES 2023 photo 2 معرفی کرد

سرانجام، Signify تاریخ عرضه چراغ رومیزی قابل حمل Philips Hue Go را در بریتانیا اعلام کرد. این دستگاه 139.99 پوندی که برای اولین بار تابستان گذشته رونمایی شد، می تواند در هر مکانی قرار گیرد زیرا دارای باتری قابل شارژ 48 ساعته خود است.

از 21 فوریه 2023 در دسترس خواهد بود.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا