دانش و فناوریلپ تاپ

Pixel 8 را در حال حاضر بدون معامله دریافت کنیدگوگل پیکسل 8 برنده جایزه بهترین گوشی هوشمند برای جوایز جهانی موبایل 2024 در MWC به دلایل خوب. Pixel 8 با مشخصات قدرتمند، ویژگی‌های دوربین هوش مصنوعی و عملکردهای مفید، بهترین تجربه اندروید را در یک گوشی ارائه می‌کند. به لطف تخفیف‌های حماسی گوشی‌های این ماه، می‌توانید Pixel 8 را به صورت رایگان و بدون معامله دریافت کنید.

در حال حاضر، Verizon به شما یک پیکسل 8 به صورت رایگان وقتی خط جدیدی را تحت هر طرح نامحدود 5G باز می کنید. تخفیف شما در صورتحساب ماهانه شما به عنوان اعتبار در طول قرارداد 36 ماهه شما ظاهر می شود. اگر به یک تلفن جدید برای خود یا یکی از اعضای خانواده نیاز دارید و نمی‌خواهید به مسیر تجارت بروید، این یک معامله تلفن عالی است. به همین ترتیب، T-Mobile هنگامی که خط جدیدی را با برنامه های خدمات 24 ماهه Go5G Plus یا Go5G بعدی خود باز می کنید، Pixel 8 رایگان به شما می دهد.

دوست ندارید در یک قرارداد قفل شده باشید؟ به فروشگاه Woot آمازون بروید و یک خرید دریافت کنید Pixel 8 را با قیمت 539 دلار آنلاک کرد (161 دلار تخفیف). قفل آن باز است و با شبکه های حامل در ایالات متحده سازگار است.

بهترین معامله پیکسل 8 امروزمنبع

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا