کار آفرینی و استارتاپ

Profet AI به سازندگان کمک می کند تا مدل های پیش بینی و نرم افزار صنعتی هوش مصنوعی بسازند • TechCrunch

Profet AIیک استارت‌آپ تایوانی که نرم‌افزار یادگیری ماشین خودکار را برای تولیدکنندگان می‌سازد، امروز اعلام کرد که ۵.۶ میلیون دلار بودجه سری A جمع‌آوری کرده است. این دور توسط داروین ونچرز رهبری شد. سرمایه گذاران بازگشته Hive Ventures، AUO و SVTI نیز همراه با Harbinger VC و Jensen Capital Management شرکت کردند.

مشتریان Profet AI که در سال 2018 تأسیس شد شامل Foxconn، Advantech و ASE Group هستند و می‌گوید درآمد خود را در سال 2022 دو برابر کرده است. این بودجه برای توسعه Profet AI در ژاپن، آسیای جنوب شرقی و چین، با برنامه‌ریزی برای امضای سرمایه‌گذاری مشترک با خارج از کشور استفاده خواهد شد. شرکای

نرم افزار Profet AI به کاربران اجازه می دهد تا مدل های پیش بینی و برنامه های صنعتی هوش مصنوعی را برای تولید و دیجیتالی سازی بسازند، حتی اگر آنها فقط دانش اولیه یادگیری ماشین را داشته باشند.

محصولات شاخص این شرکت پلتفرم دانشمند داده مجازی AutoML و برنامه های Ready To Go آن هستند. آنها برای استفاده توسط مشتریان در صنایع نیمه هادی، الکترونیک، مواد شیمیایی و نساجی در نظر گرفته شده اند.

پلت فرم AutoML Virtual Data Scientist یک برنامه توسعه بدون کد است که به کاربران امکان می دهد برنامه های کاربردی هوش مصنوعی سازمانی طراحی کنند، در حالی که Ready To Go Applications برنامه های هوش مصنوعی ویژه صنعت هستند که آماده استفاده در محیط های ابری عمومی یا محیط های داخلی هستند.

در بیانیه‌ای، کی لین، شریک مدیریت سرمایه‌گذاری داروین، گفت: «پلت‌فرم دانشمند داده مجازی AutoML از Profet AI مبتنی بر توانمندسازی است که به سرعت تحول دیجیتال و تکامل هوشمند را در صنعت تولید ممکن می‌سازد. داروین نسبت به نقاط قوت Profet AI بسیار خوش بین است و از پیشینه قوی ما در صنعت نیمه هادی و الکترونیک برای کمک فعالانه به توسعه بازار Profet AI استفاده خواهد کرد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا