کار آفرینی و استارتاپ

Reco 30 میلیون دلار برای جلوگیری از نشت اطلاعات حساس جمع آوری می کند – TechCrunch

Reco (همچنین به عنوان RecoLabs شناخته می شود)، شرکتی که از هوش مصنوعی برای ترسیم به اشتراک گذاری داده های یک شرکت استفاده می کند، امروز اعلام کرد که 30 میلیون دلار در دور سری A به رهبری Insight Partners و Zeev Ventures با مشارکت BoldStart، Angular Ventures، Jibe Ventures، جمع آوری کرده است. CrewCapital و Cyber ​​Club لندن. مدیر عامل شرکت Ofer Klein گفت که درآمد حاصل از آن به سمت توسعه محصول و حمایت از تلاش های شرکت برای عرضه به بازار خواهد بود.

کلاین Reco را با Gal Nakash و Tal Shapira در سال 2020 تأسیس کرد. Reco دومین سرمایه گذاری Klein پس از Kwik است، یک پلت فرم اینترنت اشیا برای “تجارب مشتری متصل”. ناکاش قبل از پیوستن به Reco، تحقیقات را در دفتر نخست وزیر در اسرائیل رهبری می کرد، در حالی که شاپیرا، که در دفتر نخست وزیر نیز کار می کرد، رئیس الگوریتم ها در استارتاپ Guardian Optical Technologies بود.

«نیروی کار پراکنده در حال بزرگتر شدن است. تعداد ابزارهای همکاری مورد استفاده در یک سازمان روزانه افزایش می یابد. و هر یک از اینها خطرات امنیتی جدیدی را معرفی می کند. اشتراک‌گذاری اطلاعات و همکاری در میان برنامه‌ها برای کسب‌وکارها بسیار مهم است و ارزش نامحدودی برای آن‌ها فراهم می‌کند، اما بدون زمینه امنیتی و تحلیل هوشمندانه داده‌ها و تعاملات تجاری در آن محیط‌های اشتراک‌گذاری، شاهد افزایش ریسک سازمان‌ها هستیم.»

Reco بر اشتراک‌گذاری داده‌ها در داخل و خارج از سازمان نظارت می‌کند تا مشکلات احتمالی را در صورت بروز علامت‌گذاری کند. به عنوان مثال، اگر قرارداد فروشنده شخص ثالث منقضی شده باشد اما فروشنده همچنان به اسناد حساس دسترسی داشته باشد یا اگر فایلی به مدیر حساب اشتباهی ارسال شود، Reco می تواند آن را شناسایی کرده و آن را برای اصلاح علامت گذاری کند.

نرم‌افزارهای نظارتی و انطباق با مدیریت داده‌های زیادی وجود دارد (نگاه کنید به: Checks، DataGuard، Ketch و DataGrail)، اما کلاین ادعا می‌کند که رویکرد «مطابقی» Reco آن را متمایز می‌کند. این پلتفرم یک «نقشه همکاری تجاری» ایجاد می‌کند که ظاهراً محل وقوع حادثه، طرف‌های درگیر و جزئیات اقدامات اصلاحی را نشان می‌دهد.

طبق گفته‌های Klein، Reco از یک موتور هوش مصنوعی استفاده می‌کند تا زمینه را از طریق ابرداده در گزارش‌های ممیزی که توسط همکاری، ذخیره‌سازی و ابزارهای ایمیل (مانند Slack، Jira، Box، OneDrive، Outlook و غیره) ایجاد می‌شود، بیاموزد. کلاین ادعا کرد که این موتور برای ایجاد مدلی از روابط بین کارکنان سازمان، تیم‌ها و فروشندگان خارجی نیازی به تنظیم دستی خط‌مشی ندارد و تیم‌های امنیتی را آزاد می‌کند تا بر روی کارهای ضروری‌تر تمرکز کنند.

«نزدیک‌ترین رقبای ما ابزارهای امنیتی داده‌های قدیمی هستند که همچنان به جای زمینه، بر محتوا تمرکز می‌کنند. کلاین گفت، آنها به سطح بالایی از ورودی دستی و نگهداری نیاز دارند، نویز و اصطکاک سازمانی ایجاد می‌کنند، و زمینه‌ای که در پشت حوادث منجر به هشدارهای نادرست می‌شود، قابل مشاهده نیستند. “[With Reco,] تیم های امنیتی می توانند حوادث و زمینه آنها را با اعضای تیم مربوطه به اشتراک بگذارند تا بازخورد بیشتری برای اصلاح حادثه دریافت کنند، یا حتی به عضو تیم قدرت دهند که مالکیت حادثه را بر عهده بگیرد و خودشان فعالیت های اصلاحی را انجام دهند.”

البته هوش مصنوعی اشتباه می کند. سوگیری های پیش بینی نشده می تواند بر پیش بینی های یک سیستم تأثیر بگذارد و باعث ایجاد خطا شود. برای نشان دادن وسعت مشکل، یک نظرسنجی در سال 2021 از Fastly و ESG یافت که تقریباً نیمی از هشدارهای امنیت سایبری از نرم افزارها مثبت کاذب هستند.

با توجه به ارزشی که دارد، کلاین پشت محصول خود ایستاده است و ادعا می کند که Reco “به کمترین میزان مثبت کاذب منجر می شود در حالی که رویدادها و حوادثی را کشف می کند که هیچ ابزار دیگری نمی تواند آنها را شناسایی کند.”

همه‌گیری شرکت‌ها را وادار کرد تا به طور گسترده از ابزارهای همکاری برای حمایت از نیروی کار توزیع شده خود استفاده کنند. شرکت‌ها شروع به استفاده از ابزارهایی مانند Slack، Teams و Google Drive با مشتریان و فروشندگان خود کردند تا فرآیندهای تجاری را تسریع بخشند. اما هیچ دید و کنترل محدودی بر روی این کانال‌ها وجود ندارد… Reco به خوبی در جایگاه رهبری نسل بعدی راه‌حل‌های امنیتی است که بر فعال کردن تجارت تمرکز دارد و در عین حال صرفه‌جویی چشمگیری در پول و تلاش دارد.

کلاین از فهرست کردن مشتریان 35 کارمند Reco با نام یا فاش کردن ارقام درآمد خودداری کرد، اما گفت که شرکت‌های “چندین” در امور مالی، تولید، فناوری و بیمه، از جمله شرکت‌های Fortune 500، از محصول آن استفاده می‌کنند.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا