ارز دیجیتالاقتصادی

Reserve Rights (RSR) قبل از راه اندازی شبکه اصلی که مدت ها در انتظارش بود، شتاب بیشتری ایجاد می کند

بیت کوین ایجاد شد تا به افراد معمولی یک سیستم اقتصادی همتا به همتا و ذخیره دارایی های ثروت بدهد که می تواند استقلال مالی و دسترسی به بانکداری را فراهم کند، به ویژه برای افرادی که در مکان هایی زندگی می کنند که خدمات مالی کم یا وجود ندارد.

در پنج سال گذشته، تعدادی پروژه بلاک چین وجود داشته است که هدف آنها منعکس کردن مأموریت اصلی بیت کوین است و محبوبیت فزاینده استیبل کوین ها نیاز به مدل های مالی جایگزین را بیشتر نشان می دهد. یکی از پروژه هایی که در حال مشاهده اندکی شتاب است، Reserve Rights (RSR) است، یک پلتفرم استیبل کوین دو رمزی متشکل از استیبل کوین ذخیره با پشتوانه دارایی (RSV) و توکن RSR، که به حفظ ثبات قیمت RSV کمک می کند. سیستمی از فرصت های آربیتراژ

داده ها از Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که در حالی که قیمت RSR همراه با بازار گسترده تر طی چند ماه گذشته کاهش یافته است، این توکن اخیراً شاهد افزایش حجم معاملات بوده است که نشان می دهد احیای احتمالی ممکن است در جریان باشد.

نمودار 1 روزه RSR/USDT. منبع: TradingView

سه دلیل برای افزایش تقاضا برای توکن RSR، راه‌اندازی آتی شبکه اصلی Reserve Rights، پیش‌بینی سهامداری توکن و توانایی RSV برای حفظ میخ خود در طول نوسانات اخیر در سراسر بازار است.

راه اندازی شبکه اصلی RSR

بزرگترین توسعه آینده برای حقوق رزرو – و چیزی که جامعه آن را هیجان زده کرده است – راه اندازی شبکه اصلی آن در ماه اوت است.

پس از راه‌اندازی حقوق ذخیره در شبکه اصلی اتریوم (ETH)، قابلیت‌های کامل این پروتکل فعال می‌شود، از جمله توانایی هر کسی برای ایجاد استیبل کوین با پشتوانه سبدهایی از توکن‌های ERC-20.

علاوه بر وثیقه شدن کامل، استیبل کوین های موجود در پروتکل (RTokens) را می توان به عنوان راهی برای محافظت در برابر کاهش ارزش وثیقه بیمه کرد. RToken همچنین می توانند برای دارندگان خود درآمد ایجاد کنند، که این انگیزه برای دارندگان RSR است تا RSR خود را در یک RToken خاص به اشتراک بگذارند.

درآمد برای دارندگان توکن از کارمزد تراکنش، سهم درآمد با صادرکنندگان توکن وثیقه و سود حاصل از وام دادن توکن‌های وثیقه در زنجیره حاصل می‌شود.

شرط بندی RSR

راه‌اندازی شبکه اصلی RSR، اشتراک توکن را نیز فعال می‌کند. برای اکثر پروتکل‌های سهامداری که در حال حاضر وجود دارند، عملکرد اصلی قفل کردن توکن‌ها در یک قرارداد هوشمند است که از فروش یک دارنده جلوگیری می‌کند اما واقعاً هیچ عملکرد اضافی برای اکوسیستم ندارد.

در مقابل، قرار دادن روی پروتکل رزرو، کاربرد عملی برای پروتکل دارد، زیرا تعهد کردن توکن‌های RSR به یک RToken خاص، به تضمین آن توکن در برابر پیش‌فرض‌های وثیقه کمک می‌کند. این بدان معناست که در صورت پیش‌فرض هر یک از توکن‌های وثیقه، RSR شرط‌بندی شده می‌تواند توقیف شود تا RToken بتواند پیوند خود را حفظ کند.

در ازای پذیرش این ریسک، درآمد RToken با سهامداران RSR به اشتراک گذاشته می شود تا بیمه کافی تضمین شود. بازده ارائه شده توسط هر RToken به عوامل مختلفی بستگی دارد، از جمله ارزش بازار RToken، درآمد توکن، درصد درآمدی که با سهامداران RSR به اشتراک گذاشته می شود و مقدار کل RSR سهام.

مربوط: بزرگترین بانک دیجیتال آمریکای لاتین 1٪ را به بیت کوین اختصاص می دهد و خدمات سرمایه گذاری در رمزارز را ارائه می دهد

یک جامعه در حال رشد و استیبل کوین موفق

سومین عاملی که باعث تقویت RSR می شود، رشد مداوم جامعه آن و توانایی استیبل کوین RSV آن برای حفظ میخ خود در میان نوسانات اخیر بازار است.

در اوج نوسانات در ماه مه، زمانی که TerraUSD Classic (USTC) در حال سقوط بود، کمترین قیمت RSV 0.9923 دلار بود. این بدان معناست که RSV بهتر از اکثریت استیبل کوین های موجود در بازار است.

Reserve Rights (RSR) قبل از راه اندازی شبکه اصلی که مدت ها در انتظارش بود، شتاب بیشتری ایجاد می کند
قیمت RSV منبع: CoinGecko

در کنار حفظ RSV، جامعه Reserve Rights اخیراً از 600000 کاربر در برنامه Reserve نیز فراتر رفته است، که اکنون دسترسی به بیش از 18000 بازرگان در سراسر آمریکای لاتین را فراهم می کند که RSV را می پذیرند و حجم ماهیانه بیش از 100 میلیون دلار را پردازش می کنند.

تیم پشتیبان این پروتکل همچنین در حال حاضر در حال کار بر روی افزودن پشتیبانی برای کاربران مکزیک است، که پتانسیل ایجاد یک گروه جدید از کاربران RSV را دارد.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.