دانش و فناوریلپ تاپ

Roblox ممکن است به Quest 2 بیاید – این چیزی است که ما می دانیم

در حال حاضر، اگر یک رایانه بازی و یک هدست واقعیت مجازی پشتیبانی شده دارید، می توانید Roblox را از طریق VR بازی کنید. با این حال، یک اعلامیه شایعه شده، تجربه بازی کاملا متفاوت و همهجانبه‌تری را از طریق Meta Quest 2 نشان می‌دهد.

Bloxy News، اختصاص داده شده به همه چیز Roblox، توییت کرد که این بازی محبوب جهان سازی به زودی به متاورس عرضه خواهد شد و اعلامیه رسمی در راه است.

مارک 20 سال را صرف برنامه های کمدی در سرتاسر کشور کرده است و در ABC، MTV، Comedy Central، Howard Stern، Food Network و Sirius XM Radio ظاهر شده است. او درباره هر موضوعی که قابل تصور است نوشته است، از دوستیابی، خانواده، سیاست، مسائل اجتماعی و فناوری. او 10 سال پیش اولین مقالات فناوری خود را برای Dads On Tech که اکنون از بین رفته است نوشت، و اشتیاق او برای ترکیب طنز و فناوری زیر نظر تیم Laptop Mag رشد کرده است. میل او به خراب کردن اشیا و بازسازی آنها باعث محبوبیت مارک در خانه نشد، با این حال، زمانی که او دستانش را بر روی Commodore 64 افسانه ای گرفت، اشتیاق او برای همه چیز بیشتر شد. این روزها که او فیلم‌برداری نمی‌کند، فیلم‌برداری نمی‌کند، دوربین‌ها و لپ‌تاپ‌ها را سرهم نمی‌کند، یا روی صحنه نمی‌رود، می‌توان او را پشت میزش پیدا کرد که در حال خوردن تنقلات است، درباره هر چیزی که در مورد فناوری، جوک‌های جدید یا فیلم‌نامه‌هایی که آرزوی فیلم‌برداری را دارد می‌نویسد.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا