دانش و فناوریموبایل و تبلت

ROG Phone 6 Diablo Immortal Edition جهنمی است


(Pocket-lint) – ایسوس با بلیزارد اینترتینمنت همکاری کرده است تا نسخه ویژه Diablo Immortal edition از تلفن بازی محبوب خود، ROG Phone 6 را عرضه کند.

به جرات می توان گفت که احتمالاً تا به حال نسخه ویژه ای از یک گوشی با گرافیک و هنری که ایسوس در پشت این نسخه خاص چاپ کرده است ندیده اید. همانطور که احتمالاً می توانید بدون دیدن تصور کنید: شعله های آتش و یک شبح شیطانی وجود دارد.

Asus/Pocket-lint

پوشش شعله به گونه ای طراحی شده است که برای گرفتن نور در زوایای مختلف تطبیق می یابد و تغییر می کند و توسط یک عنصر لوگوی روشنایی RGB در عقب به هم متصل می شود، به جز نسخه های معمولی ROG Phone، این نیز با تم دیابلو است.

ویدیوی روز جیبی

همانطور که انتظار دارید، این نرم افزار با عناصر الهام گرفته شده از Diablo مانند تصاویر پس زمینه زنده، صداها، هشدارها، تم ها و نمادها نیز پوشش داده شده است.

با این حال، خود گوشی بدون شک کم هیجان‌ترین بخش این همکاری است، زیرا جعبه و لوازم جانبی همراه آن کاملاً خاص هستند.

بسته بندی آن یا کارتن بیرونی آن به گونه ای طراحی شده است که شبیه مکعب هورادریک (یک آیتم درون بازی است که هر چیزی را که داخل آن قرار می گیرد تغییر می دهد)، در حالی که تلفن در داخل جعبه ای که شبیه به Worldstone است، ایمن نگهداری می شود.

این تنها شروع است زیرا با سایر موارد نیز ارسال می شود. یکی از آنها اسکرول نقشه است که دارای عناصر مخفی چاپ شده با جوهر نامرئی است که فقط با استفاده از مشعل “Fahir’s Light” آشکار می شود که همراه با تلفن نیز ارسال می شود.

حتی قاب سپر که همراه با گوشی عرضه می‌شود، با عناصر Diablo بازطراحی شده است و تا زمانی که مشعل Fahir’s Light را بر روی آنها بتابانید، مخفی شده است.

در مورد این تلفن، تقریباً ROG Phone 6 است که قبلاً می‌شناسید و دوستش دارید. این بدان معناست که از چیپست اسنپدراگون 8+ نسل 1 بهره می برد که با 16 گیگابایت رم LPDDR5 و 512 گیگابایت حافظه UFS3.1 به آن ملحق شده است.

این نسخه «Hellfire Red» از ROG Phone 6 از امروز در بریتانیا، مستقیماً از ایسوس، با هزینه 1099 پوند برای پیش‌سفارش در دسترس است.

نوشته کم بانتون.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا