دانش و فناوریموبایل و تبلت

Samsung SmartThings Station یک مرکز خانه هوشمند Matter برای همه است


(Pocket-lint) – سامسونگ یک مرکز خانه هوشمند دارای گواهینامه Matter را معرفی کرده است که می تواند برای اتصال و راه اندازی چندین دستگاه از برندهای مختلف استفاده شود.

Samsung SmartThings Station جعبه کوچکی است که با طیف وسیعی از محصولات مختلف خانه هوشمند، از جمله محصولاتی که از Matter پشتیبانی می کنند، سازگار است. می‌تواند دستگاه‌ها را خودکار کند و برای تنظیم روال‌ها بدون نیاز به هاب‌های اختصاصی متعدد استفاده شود.

می توان از آن برای اتصال ترموستات، روشنایی و پریزهای برق استفاده کرد، به عنوان مثال، همه از طریق یک برنامه تلفن همراه. بعلاوه، Station با دکمه مخصوص به خود ارائه می شود که از طریق ضربه های مختلف می توان از آن برای راه اندازی روال های خاص و سفارشی استفاده کرد.

حداکثر سه روال مختلف را می توان از طریق دکمه تنظیم کرد، بنابراین می توانید از آن برای خاموش کردن همه چیز هنگام خروج از خانه استفاده کنید.

ویدیوی روز جیبی

اگر دستگاه Samsung Galaxy دارید، می‌توانید از ایستگاه برای پیگیری محصولات ثبت‌شده مانند تلفن یا Galaxy SmartTag نیز استفاده کنید. به طور معمول خانه را برای مکان آنها اسکن می کند تا به شما کمک کند آنها را به راحتی پیدا کنید.


علاوه بر این، بالای جعبه نیز یک پد شارژ سریع بی‌سیم با قابلیت شارژ 15 واتی است. به این ترتیب می توانید گوشی خود را در بالای آن قرار دهید تا شارژ شود.

Samsung SmartThings Station ابتدا در ایالات متحده و کره در دسترس خواهد بود و تاریخ انتشار اوایل فوریه خواهد بود. در رنگ های سیاه و سفید موجود خواهد بود.

نوشته ریک هندرسون
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا