ارز دیجیتالاقتصادی

Sberbank اولین تراکنش دارایی دیجیتال را روی پلتفرم شخصی خود انجام می دهد – اخبار بیت کوین مالی

یکی از مدیران ارشد این هفته فاش کرد که بزرگترین بانک روسیه، Sberbank، قرار است اولین انتقال دارایی های دیجیتال را در پلتفرم اختصاصی خود ظرف یک ماه انجام دهد. این اعلامیه پس از آن منتشر شد که در اوایل سال جاری، بانک مجاز به انتشار دارایی های مالی دیجیتال شد.

Sberbank برای معامله با دارایی های مالی دیجیتال در بستر اختصاصی آماده می شود

به گزارش تاس، بانک دولتی اکثریت روسیه Sberbank (Sber) اولین تراکنش با دارایی های مالی دیجیتال (DFAs) را در یک پلتفرم توسعه یافته توسط این موسسه طی یک ماه انجام خواهد داد. این خبرگزاری به نقل از آناتولی پوپوف، معاون رئیس هیئت مدیره شرکت خدمات بانکی و مالی اشاره کرد.

این مدیر عالی رتبه در حاشیه مجمع بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ یادآور شد که Sberbank که حدود یک سوم کل دارایی های بانک در روسیه را به خود اختصاص داده است. اضافه به ثبت نام اپراتورهای سیستم اطلاعاتی بانک مرکزی روسیه که مجاز به صدور DFA در بهار امسال هستند.

“دارایی های مالی دیجیتال” اصطلاح فعلی در قوانین روسیه است که ارزهای دیجیتال و سایر دارایی های دیجیتال را توصیف می کند. قوانین اضافی در راه است، با لایحه “در مورد ارز دیجیتال”، پیشنهادی توسط وزارت دارایی برای تنظیم جامع بازار رمزنگاری کشور، که احتمالا در جلسه پاییز ایالت دیما، مجلس سفلی پارلمان به تصویب خواهد رسید.

ما در حال توسعه فناوری های جدید از جمله در زمینه دفتر کل توزیع شده هستیم. پوپوف اظهار داشت: ما در حال مطالعه چگونگی توسعه فناوری های بلاک چین هستیم. “در حال حاضر، پروژه های زیادی از آنها استفاده می کنند، و البته در Sber نیز.”

معاون Sberbank همچنین خاطرنشان کرد که پلت فرم دارایی دیجیتال این بانک قبلاً تست های پذیرش را پشت سر گذاشته است. یک بیانیه مطبوعاتی که در ماه مارس منتشر شد، توضیح داد که DFAها از طریق پلتفرمی که با فناوری‌های بلاک چین ساخته شده است، صادر و منتشر می‌شوند.

سایر شرکت‌ها مجاز خواهند بود از آن برای انتشار دارایی‌های دیجیتالی خود برای جذب سرمایه‌گذاری استفاده کنند. آن‌ها همچنین می‌توانند طبق مقررات قابل اجرا در فدراسیون روسیه تراکنش‌هایی با DFA انجام دهند.

در حال حاضر، قانون “در مورد دارایی های مالی دیجیتال” که در ژانویه 2021 لازم الاجرا شد، قانون اصلی تنظیم کننده ارزهای دیجیتال و توکن ها در روسیه است. در حالی که قوانینی را برای کنترل فعالیت‌هایی مانند صدور سکه‌های دیجیتال و جمع‌آوری سرمایه از طریق توکن‌ها معرفی کرد، عملیات کلیدی با ارزهای دیجیتال مانند استخراج و تجارت هنوز تنظیم نشده است.

برچسب ها در این داستان

بانک، بانک ها، بلاک چین، سکه، رمزنگاری، ارزهای دیجیتال، ارزهای دیجیتال، معاملات، DFA، دارایی های دیجیتال، دارایی های مالی دیجیتال، پلت فرم، مقررات، مقررات، روسیه، روسیه، Sberbank، توکن ها، تراکنش

آیا انتظار دارید سایر بانک های روسیه شروع به کار با دارایی های دیجیتال کنند؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

Sberbank اولین تراکنش دارایی دیجیتال را روی پلتفرم شخصی خود انجام می دهد - اخبار بیت کوین مالی

لوبومیر تاسف

لوبومیر تاسف روزنامه‌نگاری از اروپای شرقی است که از فن‌آوری آگاه است و این جمله هیچنز را دوست دارد: «نویسنده بودن چیزی است که من هستم، نه کاری که انجام می‌دهم». علاوه بر رمزنگاری، بلاک چین و فین‌تک، سیاست بین‌المللی و اقتصاد دو منبع الهام دیگر هستند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، Mino Surkala

سلب مسئولیت: این مقاله فقط برای اهداف اطلاعاتی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی دهد. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا