ارز دیجیتالاقتصادی

Skybridge ارزش بازار منصفانه بیت کوین را 40 هزار دلار و اتریوم را 2800 دلار تخمین می زند – بازارها و قیمت ها اخبار بیت کوین

موسس Skybridge Capital می گوید ارزش بازار منصفانه بیت کوین بر اساس پذیرش، اندازه کیف پول، موارد استفاده و رشد کیف پول ها حدود 40000 دلار است. شرکت مدیریت دارایی همچنین ارزش بازار منصفانه اتریوم را حدود 2800 دلار تخمین زد.

Skybridge Capital بر روی ارزش های منصفانه بیت کوین و اتریوم

آنتونی اسکاراموچی، موسس و شریک مدیر شرکت مدیریت دارایی جهانی Skybridge Capital، پیش بینی های شرکت خود را در مورد ارزش بازار منصفانه بیت کوین به اشتراک گذاشت.بیت کوین) و اتر (ETH) در مصاحبه ای با مارکت واچ که روز سه شنبه منتشر شد.

او معتقد است که بدترین بازار نزولی کریپتو گذشته است و بیت کوین قبلاً به کف رسیده است. اظهارات او پس از تشکیل پرونده ورشکستگی توسط تعدادی از شرکت های رمزنگاری، از جمله شبکه سلسیوس و وویجر دیجیتال صورت گرفت.

اسکاراموچی گفت: “ما معتقدیم که اهرم از سیستم منفجر شده است.” در حالی که تشخیص آن بیت کوین او تاكيد كرد: «فكر نمي‌كنم اين رقم به پايين‌تري كه براي اين چرخه رسيده است كه حدود 17500 دلار خواهد بود، نرسد.»

بنیانگذار Skybridge Capital بیشتر به اشتراک گذاشت:

با توجه به معیارهای ارزش بازار منصفانه ما بر اساس پذیرش، اندازه کیف پول، موارد استفاده، رشد کیف پول، ما فکر می کنیم ارزش بازار منصفانه بیت کوین در حال حاضر حدود 40000 دلار است.

او افزود که ارزش بازار منصفانه اتر در حدود 2800 دلار است.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با قیمت 23,167.48 دلار معامله می شود که در 30 روز گذشته 14 درصد افزایش یافته است. اتر با 43 درصد افزایش در 30 روز گذشته با قیمت 1650.88 دلار معامله می شود.

اسکاراموچی انتظار ندارد به دلیل عدم قطعیت های اقتصاد کلان، قیمت بیت کوین مستقیماً افزایش یابد. باز هم، اینها دارایی های فرار هستند. من حدس می‌زنم آنچه در اینجا مطرح است این است که مردم باید نگاهی چهار تا پنج ساله به این دارایی‌ها داشته باشند.» او هشدار داد.

مجری خاطرنشان کرد:

ما در حاشیه خریدار خالص هستیم، چون نقدینگی افزایشی وارد وجوه ما می‌شود، ما خریداران خالص آن دو دارایی هستیم، زیرا فکر می‌کنیم که اساساً ارزش آنها کم شده و از نظر فنی بیش از حد فروخته می‌شوند.

ماه گذشته، Skybridge Capital بازخریدهای معلق در صندوق استراتژی Legion خود پس از کاهش شدید سهام و ارزهای دیجیتال. حدود 20 درصد از صندوق در سرمایه گذاری های خصوصی و حدود 18 درصد در سرمایه گذاری های مرتبط با رمزنگاری از جمله بیت کوین و سرمایه‌گذاری خصوصی در شرکت‌های دارایی دیجیتال مانند صرافی رمزارز FTX، او توضیح داد.

اسکاراموچی تأیید کرد که برداشت‌ها همچنان متوقف شده است و افزود که این اقدام برای دست نخورده نگه داشتن ترکیب صندوق پس از توصیه بانک سرمایه‌گذاری مورگان استنلی به صندوق ضروری بود.

بنیانگذار Skybridge تاکید کرد: “من نمی توانم سرمایه گذاری های خصوصی را خیلی بالا ببرم.” تا زمانی که نتوانم انصاف و تعادل مناسب در صندوق داشته باشم، نمی‌توانم همه را در این لحظه آزاد کنم.» وی با بیان اینکه صندوق در حال حاضر بخشی از سرمایه‌گذاری‌های خصوصی خود را می‌فروشد، خاطرنشان کرد: به محض این‌که نقدینگی این سرمایه‌ها را دریافت کردیم، به هرکسی که می‌خواهد اجازه می‌دهیم خارج شود.

اسکاراموچی مدتهاست که گفته است که انتظار دارد قیمت بیت کوین در سال جاری به 100 هزار دلار و در بلندمدت به 500 هزار دلار برسد. اگر مایل به بزرگنمایی و نگاهی به نمودار بلندمدت و نگاهی به داستان پذیرش هستید، آیا بیت کوین می تواند به نیم میلیون دلار در هر سکه برسد؟ من معتقدم که این کار خواهد شد.» او در ماه مارس گفت. او در ماه ژوئن به سرمایه گذاران توصیه کرد که «کیفیت بخرند و بی اهرم باشند و منضبط بمانند». وی خاطرنشان کرد که بسیاری از سکه ها از بین خواهند رفت.

مدیر اجرایی Skybridge در مورد اقتصاد ایالات متحده گفت: “من فکر می کنم نیمه دوم سال مردم را شگفت زده خواهد کرد زیرا در حال حاضر کاهش مصرف وجود دارد.” او نظر داد:

احتمالاً یک رکود کم عمق، اما نه عمیق وجود خواهد داشت، زیرا مردم مقدار زیادی پس انداز دارند. و تعداد مشاغل موجود بیشتر از افرادی است که به دنبال آنها هستند.

نظر شما در مورد پیش بینی های Skybridge Capital چیست؟ در بخش نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

Skybridge ارزش بازار منصفانه بیت کوین را 40 هزار دلار و اتریوم را 2800 دلار تخمین می زند – بازارها و قیمت ها اخبار بیت کوین

کوین هلمز

کوین که دانشجوی اقتصاد اتریش بود، بیت کوین را در سال 2011 پیدا کرد و از آن زمان تا کنون یک مبشر بوده است. علایق او در امنیت بیت کوین، سیستم های منبع باز، اثرات شبکه و تقاطع بین اقتصاد و رمزنگاری نهفته است.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر یک از محتوا، کالاها یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا