ارز دیجیتالاقتصادی

Square Enix تلاش های بلاک چین خود را در سال 2023 تعمیق خواهد داد – اخبار بلاک چین بیت کوین

اسکوئر انیکس، غول بازی ژاپنی، در حال آماده شدن برای معرفی عناوین بیشتر مبتنی بر بلاک چین در سال 2023 است. به عنوان بخشی از نامه سنتی سال نو که توسط یوسوکه ماتسودا، مدیرعامل این شرکت صادر شده است، مدیران اجرایی برخی از حرکت‌هایی را که Square Enix انجام خواهد داد، اعلام کرد. در مورد فناوری بلاک چین، و همچنین چندین موقعیت را که در سال 2022 بلاک چین را احاطه کرده بود، اندیشید.

Square Enix به کمبودهای مربوط به بلاک چین در سال 2022 می پردازد

فناوری بلاک چین در حال تبدیل شدن به بخش مهمی از چندین شرکت مبتنی بر سرگرمی در سراسر جهان است. اسکوئر انیکس، شرکت بازی سازی ژاپنی که مسئولیت فرنچایزهایی مانند Final Fantasy و Dragon Quest را بر عهده دارد، فاش کرد که برخی از بازی‌های با استفاده از این فناوری را برای معرفی در سال 2023 آماده کرده است.

این اظهارات از نامه سال جدید آمده است منتشر شده توسط یوسوکه ماتسودا، مدیرعامل Square Enix، که سال 2022 را سالی می داند که در آن فناوری بلاک چین اهمیت بیشتری پیدا کرد. ماتسودا توضیح می دهد که سال گذشته ممکن است سال تجمیع فناوری غیرمتمرکز در بازی باشد. او بیان کرد:

من فکر می‌کنم منصفانه است که بگوییم بلاک چین به عنوان یک حوزه در سال 2022 به رسمیت شناخته شد، همانطور که نشان می‌دهد «Web 3.0» تبدیل به یک کلمه کلیدی قوی در میان افراد تجاری شد.

ماتسودا می‌داند که در حالی که بازی‌های بلاک‌چین واقعاً در خط مقدم بحث در مورد چیزهایی که بازی‌ها را سرگرم‌کننده می‌کنند، بود، بیشتر این بحث بیشتر بر روی جنبه‌ی کسب درآمد از فناوری متمرکز بود. این در حال تغییر است، زیرا ماتسودا بیان می کند که چشم انداز جدید فناوری بلاک چین را فقط “وسیله ای برای رسیدن به هدف” در نظر می گیرد.

ورود بازی های بلاک چین بیشتر

حتی با وجود تمام مشکلاتی که در سال 2022 در اکوسیستم های کریپتو و بلاک چین به وجود آمد، این شرکت امسال محصولات مرتبط با بلاک چین خود را به بازار عرضه می کند و ماتسودا معتقد است که بازی های بلاک چین در سال 2023 به مرحله جدیدی از رشد منتقل خواهد شد. ، وی اعلام کرد:

گروه ما چندین بازی بلاک چین مبتنی بر IP های اصلی در دست توسعه دارد که برخی از آنها را سال گذشته معرفی کردیم و در حال انجام مقدماتی هستیم که به ما امکان می دهد امسال عناوین بیشتری را رونمایی کنیم.

با این حال، مدیر اجرایی جزئیات بیشتری در مورد بازی های جدیدی که ممکن است امسال از فناوری بلاک چین استفاده کنند، ارائه نکرد. این شرکت راه اندازی Symbiogenesis مبتنی بر NFT، یک تجربه تعاملی، را در ماه نوامبر اعلام کرد.

علاقه شرکت در این زمینه توسط ماتسودا در نوامبر 2021 آشکار شد و این شرکت به عنوان بخشی از استراتژی تجاری خود “ورود قوی” به این بخش را در نظر داشت. از آن زمان، ماتسودا از معرفی فناوری های Web3 به عنوان بخشی از سرگرمی و بازی در موارد متعدد پشتیبانی کرده است، حتی در شرکت های دیگر در زمینه بازی Web3 سرمایه گذاری کرده است.

نظر شما در مورد تمرکز Square Enix بر روی فناوری بلاک چین چیست؟ ما را در بخش نظرات زیر بگویید.

Square Enix تلاش های بلاک چین خود را در سال 2023 تعمیق خواهد داد – اخبار بلاک چین بیت کوین

سرجیو گوشنکو

سرجیو یک روزنامه نگار ارز دیجیتال مستقر در ونزوئلا است. او خود را دیر به بازی توصیف می کند و زمانی که افزایش قیمت در دسامبر 2017 اتفاق افتاد وارد حوزه رمزنگاری شده است. او با داشتن سابقه مهندسی کامپیوتر، زندگی در ونزوئلا و تحت تأثیر رونق ارزهای دیجیتال در سطح اجتماعی، دیدگاه متفاوتی را ارائه می دهد. در مورد موفقیت کریپتو و اینکه چگونه به افراد بدون بانک و محروم کمک می کند.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons، Tada Images / Shutterstock.com

سلب مسئولیت: این مقاله صرفا جهت اطلاع رسانی است. این یک پیشنهاد مستقیم یا درخواست یک پیشنهاد برای خرید یا فروش، یا توصیه یا تأیید هر محصول، خدمات یا شرکتی نیست. Bitcoin.com مشاوره سرمایه گذاری، مالیاتی، حقوقی یا حسابداری ارائه نمی کند. نه شرکت و نه نویسنده به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در این مقاله ندارند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا