ارز دیجیتالاقتصادی

StackSwap 1.3 میلیون دلار سرمایه برای ایجاد DEX در شبکه بیت کوین جمع آوری می کند – بیانیه مطبوعاتی Bitcoin News

بیانیه مطبوعاتی. پراگ، جمهوری چک، 5 نوامبر 2021، StackSwap، اولین DEX و Launchpad کامل در شبکه بیت کوین، پایان دور خصوصی خود را اعلام کرد. طبق بیانیه رسمی مطبوعاتی، پلتفرم بلاک چین توانست 1.3 میلیون دلار در طول دور تأمین مالی جمع آوری کند.

دور سرمایه‌گذاری توسط بنیاد Stacks همراه با سرمایه‌گذاران اصلی بلاک چین از جمله HashKey، Genesis Block Ventures (GBV) و SOSV هدایت شد. سرمایه گذاران اولیه چشم انداز بلند مدت StackSwap را برای تبدیل شدن به بزرگترین DEX در شبکه بیت کوین به اشتراک می گذارند.

پروتکل Stacks که Stackswap بر اساس آن ساخته شده است، بیش از 93 میلیون دلار سرمایه گذاری از سوی سرمایه گذاران نهادی مشهور مانند Coinbase Ventures و Winklevoss Capital جذب کرده است. این بر اساس یک پروژه لایه 1 مبتنی بر بیت کوین ساخته شده است که تابع قرارداد هوشمند را بر روی بیت کوین پیاده سازی می کند و اولین فروش توکنی بود که توسط SEC ایالات متحده تایید شد.

StackSwap پس از دور موفقیت آمیز تامین مالی خصوصی بیانیه ای منتشر کرد. ما خوشحالیم که Stackswap می‌تواند از طریق این سرمایه‌گذاری با طیف وسیع‌تری از مخاطبان و مؤسسات در پلتفرم تجاری جدید ما تعامل داشته باشد. ما یک تیم جهانی شایسته از توسعه دهندگان حرفه ای داریم که برای مدت طولانی در مورد DeFi و سیستم های مرتبط با آن تحقیق کرده اند و تجربه زیادی داشته اند.

StackSwap یک نقطه عطف مهم در اکوسیستم بیت کوین

دور خصوصی موفقیت آمیز اولین گام از یک سری تحولات برنامه ریزی شده برای هفته های آینده است. StackSwap اولین صرافی غیرمتمرکز کاملاً کاربردی (DEX) را که بر روی لایه بیت کوین اجرا می شود در ماه نوامبر معرفی خواهد کرد.

DEX از شبکه اصلی Stacks استفاده می کند که مانند یک شبکه لایه 2 عمل می کند و عملکردهای قرارداد هوشمند را در بیت کوین فعال می کند. از ویژگی های اصلی بیت کوین استفاده می کند و جزئیات تراکنش را در شبکه بیت کوین با استفاده از مکانیسم اجماع PoX خود ثبت می کند.

StackSwap همچنین اولین DEX بدون مجوز است که با استفاده از قدرت پروتکل Stacks بر روی لایه بیت کوین اجرا می شود. از عملکردهای سنتی DEX مانند تجارت توکن از طریق سوآپ و استخراج نقدینگی پشتیبانی می کند. علاوه بر این، StackSwap ویژگی های پیشرفته ای مانند صدور توکن های پروژه از طریق Launchpad اختصاصی خود، ایجاد استخرهای معاملاتی و برنامه های جبران توکن از طریق استخراج PoXL را معرفی کرده است.

کاربران می‌توانند از طریق یک سیستم پرداخت پاداش مبتنی بر بیت‌کوین، از فرصت‌های کسب درآمد در بلاک‌چین بیت‌کوین استفاده کنند. علاوه بر این، پروژه‌های جدید و تیم‌های توسعه می‌توانند توکن‌های خود را صادر کنند، استخرهای خودکار ایجاد کنند و استخراج PoXL را بدون هیچ مشکلی در پلتفرم StackSwap لانچ‌پد اجرا کنند.

این به کاهش موانع ورود پروژه ها کمک کرد و StackSwap را به یک پروتکل بلاک چین واقعا غیرمتمرکز و نوآور تبدیل کرد.

خبر پیشنهادی:   صحنه Ethereum L2 با به دست آوردن جایگاه دوم شبکه Boba در TVL داغ می شود - Defi Bitcoin News

درباره Stacks 2.0

Stacks 2.0 توسط PoX پشتیبانی می شود. PoX یک الگوریتم اجماع شامل دو بلاک چین مجزا است. از یک بلاک چین به خوبی تثبیت شده (در این مورد بیت کوین) برای ایمن سازی یک بلاک چین جدید (Stacks) استفاده می کند.

PoX با نسبت بلوک 1:1 به بیت کوین متصل می شود که به این معنی است که تراکنش های موجود در بلاک چین Stacks را می توان در بلاک چین بیت کوین تأیید کرد. به جای سوزاندن برق بر روی اثبات کار، PoX از بیت کوین های قبلا ضرب شده به عنوان «اثبات محاسباتی» دوباره استفاده می کند و ماینرها هزینه استخراج بیت کوین خود را مستقیماً نشان می دهند.

سایت اینترنتی: https://www.stackswap.org/home

توییتر: https://twitter.com/Stackswap_BTC

تلگرام: https://t.me/Stackswap

متوسط: https://medium.com/@Stackswap

تماس رسانه ای –

مدیر عامل: سانگمین اوم

Sungmin.aum@gmail.com


این یک بیانیه مطبوعاتی است. خوانندگان باید قبل از انجام هر گونه اقدامی در رابطه با شرکت تبلیغ شده یا هر یک از شرکت های وابسته یا خدمات آن، بررسی های لازم را انجام دهند. Bitcoin.com به طور مستقیم یا غیرمستقیم مسئولیتی در قبال هرگونه آسیب یا ضرر ناشی از یا ادعای ناشی از استفاده یا اتکا به هر گونه محتوا، کالا یا خدمات ذکر شده در بیانیه مطبوعاتی ندارد.

اعتبار تصویر: Shutterstock، Pixabay، Wiki Commons
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا