کار آفرینی و استارتاپ

Systemiq 70 میلیون دلار برای تأمین مالی بنیانگذاران فناوری آب و هوا در مراحل اولیه – TechCrunch – تضمین می کند

سرمایه سیستمیکیکی از حامیان استارت‌آپ‌های فناوری آب و هوا در مراحل اولیه، می‌گوید 70 میلیون دلار برای راه‌اندازی صندوق دوم خود تضمین کرده است.

VC مستقر در لندن قصد دارد تا 130 میلیون دلار بیشتر جمع آوری کند. این یک گام بسیار بزرگ برای این شرکت است که می گوید از سال 2018 30 میلیون دلار به 19 استارت آپ اختصاص داده است.

در مورد استفاده از این پول، Systemiq می‌گوید این پول برای سرمایه‌گذاری بنیان‌گذارانی است که بر روی ایجاد صنایع و شهرهای بزرگ «کارآمدتر و پایدارتر» تمرکز کرده‌اند. در عمل، حوزه‌های کلیدی مانند استفاده احیاکننده از زمین، اقیانوس‌ها، حمل‌ونقل و اقتصاد دایره‌ای را تامین می‌کند.

معاملات گذشته Systemiq شامل شرکت داده های آب و هوایی Jupiter، شرکت داده های حمل و نقل است آزمایشگاه های ناتیلوس (که یکی از بنیانگذاران آن بعداً Bedrock را راه‌اندازی کرد) و استارت‌آپ سرمایه‌گذاری متمرکز بر ESG OpenInvest. سال گذشته، OpenInvest به جی پی مورگان فروخته شد، بزرگترین سرمایه گذار سوخت های فسیلی در جهان.

Systemiq توسط کهنه سربازان مک کینزی جرمی اوپنهایم و مارتین استاچتی تأسیس شد. غول مشاور، که تخمین زده می شود 10 میلیارد دلار در سال در درآمد، همچنین دارای سابقه طولانی کار با بسیاری از آلاینده های برتر جهان.

شریک Systemiq و مدیر اجرایی سابق گلدمن، ایرنا اسپازاپان، صندوق دوم را به همراه اوپنهایم و پل پولمن، مدیرعامل سابق یونیلور، هدایت خواهند کرد.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا