فوتبالورزشی

TalkSPORT گفت: استخدام رالف رنگنیک در منچستریونایتد می تواند به عنوان یکی از بدترین انتصابات تاریخ لیگ برتر شناخته شود، زیرا پیشرفت از زمان اخراج اوله گونار سولسشر زیر سوال رفته است.

منچستریونایتد که رالف رنگنیک را به عنوان سرمربی انتخاب می کند، می تواند به عنوان “یکی از بدترین انتصابات تاریخ لیگ برتر” شناخته شود.

این دیدگاه پری گرووز، هافبک سابق آرسنال است که پس از تحقیر تیم لیگ برتری توسط وولوز در اولدترافورد، ادعای بزرگی را در talkSPORT مطرح کرد.

خبرگزاری فرانسه

رانگنیک به عنوان سرمربی یونایتد شروع بدی داشته است

واندررز به لطف ضربه دیرهنگام ژائو موتینیو به پیروزی 1-0 دست یافت و سه امتیاز پس از نمایش بد و ملایم شاگردان رانگنیک چیزی کمتر از آنچه شایسته آن بود، نداشت.

این آخرین مورد در مجموعه ای از عملکردهای مشکوک در طول دوره جشن بود، و گرووز معتقد است که اگر با این سرعت ادامه دهد، می تواند در صدر لیست استخدام های بد مدیریتی در تاریخ لیگ باشد.

گرووز به Sports Bar در talkSPORT گفت: “بازیکنان، می توانید بگویید که Rangnick را ندارند.”

شیاطین سرخ فقط زیر نظر سرمربی جدید خود کار نکرده اند

گتی

شیاطین سرخ فقط زیر نظر سرمربی جدید خود کار نکرده اند

“می توانید بگویید که آنها توسط او متقاعد نشده اند، زیرا آنها تلاشی را که باید انجام نمی دهند.”

پل اینس که از سال 1989 دو عنوان را با منچستریونایتد در شش سال به دست آورد، اعتراف کرد که پیشرفتی را که باشگاه سابقش تحت هدایت رانگنیک انجام داده است را ندیده است.

اینس که برای Sky Sports کار می کند، در پاسخ به این سوال که آیا پیشرفتی حاصل شده است، گفت: “اگر من کاملاً صادق باشم، پس نه.

این من را به یاد زمانی می اندازد که اوله برای اولین بار هدایت منچستریونایتد را برعهده گرفت و او لیست بازی های آسانی داشت – کاردیف، تیم هایی مانند آن – و از پشت یک لیست خارج شد. [Jose] تیم مورینیو که بازیکنانش خیلی از مورینیو خوششان نمی آمد و جو خصمانه بود.

اوله وارد شد، لیست بازی های خوبی داشت، سیستم را تغییر داد، چیزهای خاصی را تغییر داد، آن را به یک اردوی شاد تبدیل کرد و آنها بازی ها را بردند.

“من فکر می کنم همه ما به این واقعیت که این راه رو به جلو بود و ما در حال پیشرفت بودیم، گیج شدیم. الان هم همین حس رو دارم

اینس توسط یونایتد تحت سرمربی موقت خود قانع نشده است

اسکای اسپورت

اینس توسط یونایتد تحت سرمربی موقت خود قانع نشده است

“لیست مسابقه ای که رالف وارد آن شده است، لیست مناسبی برای هر مربی ای است که باشگاه بزرگی مانند منچستریونایتد را مدیریت می کند. اجراها کاملاً – به غیر از اجرای کاخ در خانه – کاملاً متوسط ​​​​بودند، واقعاً، واقعاً.

اگر می‌توانید از هر هوادار منچستریونایتد که اکنون آنجا نشسته و در مورد فوتبال می‌داند بپرسید، آیا پیشرفتی در پیشرفت آنچه در پنج بازی اخیر دیده‌ایم می‌بینید؟ در واقع باید نه بگویید.

آیا می بینید که رالف در پایان فصل سرمربی شود؟ پاسخ بر اساس این لحظه – و این درهای اولیه است – شما باید نه بگویید.

یونایتد فاقد ایده و خلاقیت بود

یونایتد فاقد ایده و خلاقیت بود

من مطمئن نیستم که آیا این شغل یک جام مسموم است. این بزرگترین کار دنیاست، بزرگترین باشگاه دنیا، اما مثل جام زهرآلود است.»

اینس همچنین پس از اینکه مدافع لوک شاو ارزیابی صریح پس از بازی را ارائه کرد، بازیکنان را زیر سوال برد، اما به فقدان کیفیت در ترکیب به جای شدت، تعهد و یکپارچگی که شاو احساس می کرد از دست داده بود، اشاره کرد.

او به یاد می آورد: “اگر بازی بدی داشتم، روی کین به من می خورد، پیتر اشمایکل…” “من این را نمی بینم. آنها نرم هستند. این یک تیم نرم و نرم است.

“[Shaw] در مورد بازیکنان بزرگ صحبت می کند – من بازیکنان بزرگی را در آنجا نمی بینم. می بینم [Cristiano] رونالدو که بازیکن بزرگی است، اما من هیچ کس دیگری را در آنجا عالی نمی بینم.”

دریافت EDGE

TalkSPORT گفت: استخدام رالف رنگنیک در منچستریونایتد می تواند به عنوان یکی از بدترین انتصابات تاریخ لیگ برتر شناخته شود، زیرا پیشرفت از زمان اخراج اوله گونار سولسشر زیر سوال رفته است.

talkSPORT EDGE برنامه فوتبال رایگانی است که با محتوای کوتاه، واضح و قابل اشتراک گذاری شما را یک قدم جلوتر از دوستانتان نگه می دارد.

با اخبار فوری، امتیازهای زنده و شرط بندی درون برنامه ای از همه چیز در دنیای فوتبال به روز بمانید.

چگونه می توانم آن را دریافت کنم؟

در دستگاه های آیفون و اندروید در دسترس است.

برای آیفون، talkSPORT EDGE را از طریق دانلود کنید اپ استور اینجا

برای اندروید، talkSPORT EDGE را از طریق Play Store در اینجا.

.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا