ارز دیجیتالاقتصادی

The Giving Block 15 بودجه جدید را برای هدایت کمک های مالی ارزهای دیجیتال بر اساس هدف راه اندازی می کند


پلتفرم خیریه ارزهای دیجیتال The Giving Block راه اندازی 15 “Cause Funds” را برای هدایت بهتر کمک های مالی به موسسات خیریه با اهداف و ماموریت های مشابه اعلام کرده است.

Giving Block برای تسهیل کمک‌های ارزهای دیجیتال به بیش از 700 سازمان غیرانتفاعی در سراسر جهان، از جمله Save the Children، Malala Fund و World Vision ایجاد شد.

طبق وب‌سایت The Giving Block، Cause Funds «چندین سازمان غیرانتفاعی را که تمرکز یا مأموریت مشابهی دارند، جمع‌آوری می‌کند» و اضافه می‌کند که این ویژگی برای کسانی که می‌خواهند از یک موضوع یا هدف خاص حمایت کنند نه یک سازمان، عالی است.

به این ترتیب، این وجوه به چندین مؤسسه خیریه اجازه داد تا تأثیر خود را افزایش دهند، نه تنها آنهایی که نام آنی را به رسمیت می شناسند.

الکس ویلسون، یکی از بنیانگذاران The Giving Block، به کوین تلگراف گفت: «ما اغلب از اهداکنندگان می‌شنیدیم که می‌خواهند از نوع خاصی از هدف حمایت کنند – به عنوان مثال، محیط زیست – اما برای انتخاب یک دلیل مشکل داشتیم.

صندوق‌های Cause به اهداکنندگان اجازه می‌دهد تا با یک تراکنش از یک دسته تأثیرگذاری کامل حمایت کنند. این یک برد-برد برای خیریه ها و اهداکنندگان است.»

این دسته بندی ها با اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد، از جمله بهداشت و پزشکی، همسو هستند. آزادی و آزادی؛ کهنه سربازان و اولین پاسخ دهندگان؛ فقر و مسکن؛ فناوری و علم؛ حیوانات؛ هنر و فرهنگ؛ کودکان و جوانان؛ حقوق مدنی و بشر؛ بلایا و درگیری؛ توسعه اقتصادی؛ و غذا و آب

«آنچه کمک‌ها برای آن استفاده می‌شود بسته به علت آن بسیار متفاوت است. برخی ممکن است برای ساخت مدارس استفاده شوند، در حالی که منابع دیگر ممکن است برای تغذیه کودکان گرسنه استفاده شوند.

طبق گزارش ها، صدها سازمان غیرانتفاعی قبلاً برای شرکت در Cause Funds ثبت نام کرده اند. در این مرحله، تنها شرکت‌های مستقر در ایالات متحده واجد شرایط هستند، اما ویلسون گفت که امیدوارند به زودی در سطح بین‌المللی توسعه پیدا کنند. Cause Funds برای شامل غیرانتفاعی های جدید در ابتدای هر ماه به روز می شود.

خبر پیشنهادی:   علی‌رغم شکست بازار کریپتو، ارزش کل قفل شده در پل‌های زنجیره‌ای متقاطع طی 30 روز 9 درصد جهش کرد - Defi Bitcoin News

مربوط: کمک به افغانستان: سازمان هایی که در حال حاضر کمک های ارزهای دیجیتال را می پذیرند

اهداکنندگان می توانند با استفاده از یکی از 45 ارز رمزنگاری انتخاب شده در یک هدف مشارکت کنند. یک بار در ماه، ارزش کل هر صندوق به طور مساوی بین همه سازمان های غیرانتفاعی شرکت کننده در آن صندوق توزیع می شود.

فراتر از موسسات خیریه حمایت شده توسط این صندوق ها، The Giving Block گفت که این کمک ها همچنین تأثیر موجی عمیقی بر پذیرش کریپتو به طور گسترده خواهد داشت.

با موفقیت تعداد زیادی از سازمان‌های غیرانتفاعی در جمع‌آوری سرمایه ارزهای دیجیتال، پذیرش کریپتو در بخش خیریه به طور تصاعدی رشد می‌کند. بر اساس وب‌سایت The Giving Block، این به نوبه خود، کمک‌های خیریه را به عنوان یک مورد استفاده مهم برای ارزهای دیجیتال تقویت می‌کند.
منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا