کار آفرینی و استارتاپ

TheyDo تفنگ شروع را در مسابقه شلیک می کند تا سفر مشتری را در اختیار داشته باشد • TechCrunch

مهم نیست که چه نوع وب سایتی باشد، “سفر مشتری” همیشه مهم بوده است، در غیر این صورت این تعامل را از دست می دهید و نتیجه نهایی می تواند به نتیجه نهایی برسد. همیشه همینطور بود.

اما در عصر مدرن، مشتریان انتظار یک تجربه آسان و ساده را دارند، در غیر این صورت به جای دیگری نقل مکان می کنند. و با دیجیتالی شدن عظیمی که از زمان کووید به وقوع پیوسته است، رقابت برای بهتر شدن بسیار گسترده است. علاوه بر این، بیماری همه گیر انواع مشکلات جدید را نیز ایجاد کرد، زیرا تیم های ترکیبی یا از راه دور اکنون در زمان های مختلف کار می کنند که منجر به اتصال اسپاگتی از داده ها می شود.

استارت‌آپ‌هایی مانند Milkymap (هلند)، Smaply (اتریش) و JourneyTrack (ایالات متحده) ظاهر شده‌اند و تلاش می‌کنند به این بازار در حال رشد رسیدگی کنند، اگرچه مشخص نیست که آیا هیچ یک از آنها هنوز تامین مالی ریسک‌پذیر را افزایش داده‌اند یا خیر.

بنابراین به نوعی تفنگ شروع در این بازار اکنون با این خبر شلیک شده است انجام می دهند اکنون یک دور 12 میلیون یورویی سری A به رهبری Blossom Capital با مشارکت 20VC، همچنین مستقر در لندن، جمع آوری کرده است. در این دور فرشتگانی مانند دس تراینور، بنیانگذار Intercom، و گریشا پاولوتسکی از میرو، و همچنین فرشتگان ارشد دیگری از تک شاخ ها مانند Figma، Snowflake، Calendly، Retool و Amplitude حضور داشتند.

پلتفرم «مدیریت سفر» TheyDo با آنچه که به عنوان «همسویی مشتری محور» شناخته می شود، مقابله می کند، بخش پیش بینی شده تا سال 2023 به ارزش 48.5 میلیارد دلار خواهد رسید. بینش بازار آینده).

TheyDo قصد دارد به کسب و کارها نشان دهد که تمام معیارهای ورودی و داده های کمی به کجا مرتبط هستند، داده ها از کجا می آیند و چگونه همه اینها بر سفر مشتری تأثیر می گذارد. این به این معنی است که تیم‌ها از CX گرفته تا محصول، بازاریابی، فروش و موفقیت مشتری، «داشبورد» جامع‌تری در مورد مسائل دارند تا بتوانند موارد را نظارت و بهبود بخشند.

TheDo که توسط Jochem van der Veer، Charles Beaumont و Martin Palamarz تأسیس شد، می‌گوید که اکنون توسط تیم‌هایی از Atlassian، Cisco، IBM، Johnson & Johnson، T-Mobile و Qualtrics استفاده می‌شود.

طی یک تماس، جوخم ون در ویر، یکی از بنیانگذاران TheyDo به من گفت که کسب‌وکارهای بزرگ اکنون به تجربه مشتری اهمیت می‌دهند: «تغییر ذهنیتی در حال رخ دادن است که این شرکت‌ها اکنون متوجه می‌شوند که سازماندهی حول سفر مشتری خود تنها راهی است که آنها می توانند مرتبط باقی بمانند. و آنها فاقد ابزارهایی برای پشتیبانی از این جریان کار هستند.”

هری استبینگز، بنیانگذار 20VC، با استقبال از این موضوع، اضافه کرد: «با افزایش انتظارات مصرف‌کنندگان از محصولات، نقش‌ها در شرکت‌ها بسیار پراکنده می‌شوند. وقتی اکنون به تمام نقش‌های مختلف در محصول از مدیریت محصول، بازاریابی محصول و همه چیزهای بین آن نگاه می‌کنیم، پراکندگی همه این عملکردهای مختلف به این معنی است که ایجاد یک تجربه یکپارچه عالی سخت‌تر و سخت‌تر است، زیرا شما در انزوا کار می‌کنید. و بنابراین، تخصصی شدن این نقش‌ها به معنای داشتن یک جریان واحد برای ایجاد آن تجربه عالی است.»

ون در ویر می‌گوید: «در واقع تمام روش سازماندهی داخلی سازمان‌های بزرگ با در نظر گرفتن دیدگاه مشتریان است. و این روند عظیمی است که TheyDo به آن می پردازد.”

او می گوید مشتریانش اکنون از خدمات پست هلند گرفته تا جانسون و جانسون و اطلسیان را شامل می شود.

جالب اینجاست که سفر به سمت محصول TheyDo ناشی از تجربه ون در ویر و هم بنیانگذارانش به عنوان یک آژانس CX (یا به قول خودش “تیم SWAT”) بود، جایی که آنها به یک شرکت می رفتند تا بفهمند چه مشکلی پیش می آید. . از آن تجربه، آنها محصولی را تولید کردند تا “خارش خود را خراش دهند” و در نهایت آنها به آنها “TheyDo” تبدیل شدند.

ما به عنوان یک شرکت مشاوره در این 500 کسب و کار بزرگ استخدام شدیم تا آنها را از درون متحول کنیم. اما متوجه شدیم که برای گسترش کسب و کارمان به نرم افزاری نیاز داریم تا کاری را که انجام می دادیم گسترش دهیم. در نهایت مشتری ما می‌گوید «آیا می‌توانیم شما را برای انجام این کار استخدام کنیم و همچنین می‌توانیم راه‌حل فنی شما را دریافت کنیم؟» آن موقع بود که فهمیدیم ممکن است چیز بزرگ‌تری در اینجا وجود داشته باشد.» او به من گفت.

استبینگز خاطرنشان می کند که این دقیقاً الگویی است که او به عنوان یک سرمایه گذار در استارتاپ ها به دنبال آن است: «من فهمیدم زمانی که آژانس هایی دارید که به محصولات تبدیل می شوند، یک الگو وجود دارد، زیرا آنها آنها را در داخل می سازند و مشتریانشان آنها را دوست دارند. از اینترکام تا MailChimp. آنها تمایل دارند خیلی خوب تمرین کنند.”

این موضوع باید در مورد TheyDo دیده شود. با این حال، واضح است که Blossom و 20VC هر دو روی تکرار تاریخ حساب می کنند.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا