ارز دیجیتالاقتصادی

UNI، MATIC و AAVE پس از بازگشت قیمت بیت کوین به بالای 20 هزار دلار افزایش یافت

سرمایه‌گذاران کریپتو دلیلی برای جشن گرفتن در 14 جولای پیدا کردند، زیرا بازار یک جلسه معاملاتی مثبت را تنها یک روز پس از انتشار شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) در ژوئن 9.1٪، بالاترین سطح از سال 1981 تجربه کرد.

عملکرد روزانه بازار ارزهای دیجیتال منبع: سکه 360

حرکت بالاتر در بازار برای معامله گران باتجربه ای که با افزایش قیمت یک تا دو روزه قیمت دارایی ها به دنبال آخرین چاپ های CPI آشنا شده اند، کاملا غیرمنتظره نبود. این معامله‌گران همچنین می‌دانند که چیزی برای هیجان‌انگیز کردن وجود ندارد، زیرا زمانی که مردم متوجه می‌شوند که چاپ تورم بالا یک تحول منفی است، جهش‌ها معمولاً با نزولی بیشتری همراه می‌شوند.

با این وجود، فضای سبز در بازار پس از شروع سخت سال 2022 منظره خوشایندی است.

UNI، MATIC و AAVE پس از بازگشت قیمت بیت کوین به بالای 20 هزار دلار افزایش یافت
5 سکه برتر با بیشترین تغییر قیمت 24 ساعته. منبع: CoinMarketCap

بر اساس داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، بزرگترین سودها در 24 ساعت گذشته Uniswap (UNI)، Polygon (MATIC) و Aave (AAVE) بودند.

رابینهود UNI را فهرست می کند

Uniswap، برترین صرافی غیرمتمرکز (DEX) از نظر حجم، پس از رسیدن به پایین ترین سطح 5.23 دلاری، در 13 جولای قیمت توکن خود را افزایش داد. این توکن از آن زمان با افزایش 104 درصدی حجم معاملات 24 ساعته خود به 449 میلیون دلار، 36 درصد صعود کرده و به بالاترین قیمت روزانه 7.11 دلار در 14 جولای رسیده است.

UNI، MATIC و AAVE پس از بازگشت قیمت بیت کوین به بالای 20 هزار دلار افزایش یافت
نمودار 4 ساعته UNI/USDT. منبع: TradingView

چرخش شدید قیمت UNI و حجم معاملات زمانی رخ داد که شرکت کارگزاری محبوب Robinhood اعلام کرد که توکن UNI اکنون برای تجارت در این پلتفرم در دسترس است و دارایی را در معرض گروه زیادی از خریداران جدید قرار می دهد که در سایر صرافی های ارزهای دیجیتال حساب ندارند. .

اخبار دیزنی باعث تقویت MATIC می شود

Polygon یکی از راه‌حل‌های مقیاس‌پذیری لایه دوم برای شبکه اتریوم است که تجربه تراکنش سریع‌تر و کم‌تر را برای کاربران و پروتکل‌ها ارائه می‌دهد.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که پس از نزول کوتاه مدت به 0.52 دلار در 13 ژوئیه، قیمت MATIC با افزایش 36 درصدی به بالاترین قیمت روزانه 0.707 دلار در 14 ژوئیه رسید که پس از جهش 120 درصدی در حجم معاملات 24 ساعته خود به آن رسید.

UNI، MATIC و AAVE پس از بازگشت قیمت بیت کوین به بالای 20 هزار دلار افزایش یافت
نمودار 4 ساعته MATIC/USDT. منبع: TradingView

افزایش قیمت MATIC به دنبال اعلامیه ای مبنی بر این که این پروتکل تنها بلاک چینی است که توسط دیزنی به عنوان بخشی از برنامه شتاب دهنده آن در سال 2022 انتخاب شده است، رخ می دهد.

مربوط: تحلیلگران بیت کوین پس از جهش ضعیف قیمت بیت کوین، کاهش زیر 17.5 هزار دلاری را ارزیابی می کنند.

Aave روی تحولات استیبل کوین افزایش می یابد

Aave، یک پلتفرم مالی غیرمتمرکز محبوب، یک پروتکل وام دهی و استقراضی است که در حال حاضر 5.63 میلیارد دلار ارزش کل قفل شده (TVL) را در خود جای داده است و آن را در رتبه دوم پلت فرم DeFi توسط TVL پس از MakerDAO قرار می دهد.

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که در 24 ساعت گذشته، قیمت AAVE با 38.5 درصد افزایش از پایین ترین سطح 67.10 دلار به بالاترین سطح روزانه 93 دلار در ساعات بعد از ظهر روز 14 جولای رسیده است.

UNI، MATIC و AAVE پس از بازگشت قیمت بیت کوین به بالای 20 هزار دلار افزایش یافت
نمودار 4 ساعته AAVE/USDT. منبع: TradingView

Aave در 7 ژوئیه زمانی که برنامه‌های خود را برای انتشار استیبل کوین GHO خود، که یک استیبل کوین با پشتوانه وثیقه و بومی اکوسیستم Aave است، افشا کرد، هیجان را در جامعه خود برانگیخت.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر به 927 میلیارد دلار و نرخ تسلط بیت کوین 42.6 درصد است.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است، شما باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهید.