کار آفرینی و استارتاپ

VC Mark Crane توضیح می دهد که چگونه می توان بودجه را فراتر از Silicon Valley جمع آوری کرد • TechCrunch

روزی روزگاری، اگر می‌خواستید یک استارت‌آپ فناوری بسازید، به سیلیکون ولی نقل مکان کردید. توقف کامل در حالی که جای بحث بر سر جایگاه SV و تداوم برجستگی آن در دنیای استارتاپ وجود ندارد، بنیانگذاران امروزی در مراحل اولیه آزادی جغرافیایی و گزینه های مالی بیشتری نسبت به قبل دارند.

اگرچه این مطمئناً چیز خوبی است، اما هنوز هم چندان آسان نیست – به خصوص زمانی که با بادهای منفی اقتصادی روبرو هستید. به همین دلیل است که ما هیجان زده هستیم مارک کرینشریک جنرال کاتالیست، در TechCrunch Early Stage در 20 آوریل در بوستون، ماساچوست برگزار خواهد شد.

ما از کرین دعوت کردیم تا تخصص خود را در جلسه‌ای با عنوان «چگونه در بیرون از حباب دره سیلیکون در بازار پایین افزایش دهیم» به اشتراک بگذارد. بنیانگذاران باید بدانند که بازارها در خارج از سیلیکون ولی چگونه کار می کنند تا واقعاً بر روی جذب سرمایه گذاران و جمع آوری سرمایه سرمایه گذاری کنند. در اینجا برخی از دلایلی است که فکر می کنیم او می تواند بینش ارزشمندی در مورد این موضوع مهم ارائه دهد.

کرین شریک جنرال کاتالیست بوده است 20 تا شرکت سرمایه گذاری جهانی با دفتر بزرگ بوستون، در چهار سال گذشته. سرمایه گذاری های برجسته او عبارتند از Heyday Technologies، Fivetran، Resilience و TravelPerk.

او دارد تجربه هم به عنوان موسس و هم به عنوان VC که در سراسر اروپا کار می کند. او که اصالتاً اهل منطقه بوستون است، بازار ماساچوست و نحوه فعالیت شرکت های بزرگ VC در داخل و خارج از سیلیکون ولی را می داند.

قبل از پیوستن به جنرال کاتالیست، کرین به عنوان معاون رئیس در Cove Hill Partners در بوستون خدمت می کرد. او قبلاً یکی از همکاران ارشد در JMI Equity و یکی از همکاران در North Bridge Growth Equity بود. او مدرک لیسانس تاریخ را در کالج آمهرست گرفت.

تمام مراحل اولیه TC شامل یک پرسش و پاسخ برای شما می شود تا مستقیماً از سخنران پاسخ دریافت کنید. و اگر می‌خواهید در این موضوع خاص عمیق‌تر شوید، کرین به این موضوع می‌پردازد و میزگرد کوچک‌تری را برای حداکثر 20 بنیان‌گذار رهبری می‌کند.

جلسات مرحله اولیه TechCrunch به شرکت کنندگان زمان زیادی می دهد تا درگیر شوند، سؤال بپرسند و با درک عمیق تر و کاری از موضوعات و مهارت هایی که برای موفقیت استارت آپ ضروری هستند کنار بیایند. هم اکنون یک بلیط موسس اولیه بخرید و 200 دلار پس انداز کنید.


منبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا